Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - B
(Day 1)
2-23
Gotowy
Abdelrahman Said Musleh
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Diab Nader Aljnibi ADMA
Kids Girls / Kids 2 / White / 37KG
(Day 1)
6-22
Gotowy
Sham Dandashi
UAEJJ ARENA
Aline Souza Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
5-25
Gotowy
Amadeus Davila
KAF Jiu Jitsu
Ayaan Ananthan-Ahmad KAF Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - A
(Day 1)
9-19
Gotowy
Maryam Alsakhawi
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:08
Wdeema Almemari UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - A
(Day 1)
6-24
Gotowy
Adrian Haddad
Team Gladiators
Hadi Khokhar Team Nogueira Dubai Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - B
(Day 1)
3-26
Gotowy
Khalaf Alkhawaja
Team Nogueira Dubai
Abdul Rahman Zhaxybek Gymnasium Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:53
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - C
(Day 1)
8-23
Gotowy
Ahmad Almeqbaali
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Jebediah Chittenden sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Day 1)
2-25
Gotowy
Saeed AlMheiri
KAF Jiu Jitsu
Hamdan Alhammadi UAEJJ ARENA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
4-21
Gotowy
Omar Abedalnabi
KAF Jiu Jitsu
Mohamed Weshahy Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 25KG - B
(Day 1)
7-19
Gotowy
Rodyna Mohamed
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Nurai El Ahmar sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - A
(Day 1)
9-20
Gotowy
Amira El Hachadi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Valentina Scanferla Serafin Emirates Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
5-26
Gotowy
Fahad ABOUD
UAEJJ ARENA
Saeed Alkindi UAEJJ ARENA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - A
(Day 1)
3-27
Gotowy
Adam Safiullin
Gymnasium Team
Yousef Alsakhawi sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Kids Girls / Kids 2 / White / 29KG - B
(Day 1)
4-20
Gotowy
Alice Souza
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Maha Al Yammahi ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - A
(Day 1)
6-25
Gotowy
Filipp Babenko
Gymnasium Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:11
Santiago Liano Balcazar UFC GYM Middle East
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - B
(Day 1)
2-29
Gotowy
Adam Makki
ATRIXION COMBAT SPORTS
Hamdan Alzarooni sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - F
(Day 1)
7-15
Gotowy
Yousef Hawamleh
UAEJJ ARENA
Omar Elkashef sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - D
(Day 1)
1-22
Gotowy
Mohamed Yousif
UAEJJ ARENA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Yousef Ibrahim Alblooshi sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - A
(Day 1)
5-27
Gotowy
Hind Al Naboodah
UAEJJ ARENA
Sana Alzaabi ADMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
4-23
Gotowy
Sultan Alameri
UAEJJ ARENA
Mohamed Weshahy Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 21KG - A
(Day 1)
8-25
Gotowy
Butti Obaid Alsuwaidi
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Theyab Al Subousi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids Girls / Kids 2 / White / 25KG - A
(Day 1)
Gotowy
Shamma Haji
UAEJJ ARENA
Wygrana walkowerem
Mikaela Drzymalski Gymnasium Team
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - C
(Day 1)
1-32
Gotowy
Sultan Ahmed Sultan
Team Nogueira Dubai
Vladimir Zhuronov Gymnasium Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - A
(Day 1)
6-28
Gotowy
Abdulaziz Alsulaiteen
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Jude Samara Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - A
(Day 1)
3-28
Gotowy
Abdullah Alsuwaidi
Emirates Jiu-Jitsu Club
Abdulrahman Wateq Albasuni ADMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - A
(Day 1)
5-28
Gotowy
RITA Baqa
UAEJJ ARENA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Maitha Faraj ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - J
(Day 1)
9-18
Gotowy
Faris Ahmed Almazroueiu
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
AHMED SHEHAB AL-ALI sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - D
(Day 1)
6-31
Gotowy
Ahmed Alhashmi
ADMA
Eissa Aljneibi sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - A
(Day 1)
7-20
Gotowy
Sultan Alsuwaidi
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Ammar Eldaraa sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 25KG
(Day 1)
3-31
Gotowy
Kazyna Daniyarkyzy
Kazakhstan National Team
Dana Mohamed Alhammadi sharjah self-defence sports club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Day 1)
2-26
Gotowy
Taha Jamal Eddine
Team Gladiators
Wygrana na punkty - 02:00
Saeed AlMheiri KAF Jiu Jitsu
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - B
(Day 1)
8-20
Gotowy
Salama Alderei
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Mariam Sadek Dento Dojo