Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 1 / White / 24KG - B
(Day 1)
9-4
Gotowy
Adam Leila
Team Gladiators
Ahmed Iwaimer UAEJJ ARENA Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - K
(Day 1)
3-9
Gotowy
Sultan Alkayyali
Team Nogueira Dubai
Wygrana na punkty - 02:00
Rashed Alnaqbi ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - J
(Day 1)
8-10
Gotowy
Khalifa Al Teneiji
UAEJJ ARENA
Rainen Cu ADMA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Kids Boys / Kids 1 / White / 24KG - A
(Day 1)
2-7
Gotowy
Sebastian Michael Kouma
ADMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Bashar Daniel Abu Baker ADMA
Kids Girls / Kids 1 / White / 28KG
(Day 1)
7-6
Gotowy
Mariana Souza
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Alyazia Ayoub Ismail sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Kids Girls / Kids 1 / White / 16KG
(Day 1)
5-11
Gotowy
Moza Al Naboodah
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Reem Zareyee Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 18KG - B
(Day 1)
1-11
Gotowy
Farouq Alasil
UAEJJ ARENA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Hamad Abdulla Alkhyeli Al Ain Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - C
(Day 1)
Gotowy
Ali Aliniaei
ADMA
Wygrana walkowerem
Salim Shalla UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - G
(Day 1)
Gotowy
Hamed Alhashmi
UFC GYM Middle East
Wygrana walkowerem
Ahmed AlYousif UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - K
(Day 1)
3-10
Gotowy
Rashed Alnaqbi
ADMA
Saoud Alshamsi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Kids Girls / Kids 1 / White / 21KG - B
(Day 1)
2-8
Gotowy
Nouf Albaloshi
sharjah self-defence sports club
Amina Alazizi ADMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:48
Kids Boys / Kids 1 / White / 24KG - B
(Day 1)
9-3
Gotowy
Theyab Alnaqbi
ADMA
Hamdan Alketbi ADMA Wygrana na punkty - 02:00
Kids Girls / Kids 1 / White / 21KG - A
(Day 1)
5-9
Gotowy
Eve Alkotranji
ADMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Alhnouf Aldhuhoori Dento Dojo
Kids Girls / Kids 1 / White / 18KG - B
(Day 1)
6-7
Gotowy
Bushra Elshafei
UAEJJ ARENA
Assyah Elazzouzi Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - D
(Day 1)
1-14
Gotowy
Omar Nassar
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Suhail AlMheiri KAF Jiu Jitsu
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - H
(Day 1)
2-9
Gotowy
Mohammed Alshamsi
KAF Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:10
Ali Haamd UAEJJ ARENA
Kids Girls / Kids 1 / White / 16KG
(Day 1)
5-12
Gotowy
Reem Zareyee
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Shamsa Alshamsi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - J
(Day 1)
8-12
Gotowy
Omar Ahmed Alharrasi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Rainen Cu ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - E
(Day 1)
6-10
Gotowy
Mohamed Kamil
Team Gladiators
Adam Mustafa UAEJJ ARENA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kids Boys / Kids 2 / White / 20KG - B
(Day 1)
2-12
Gotowy
Mateus Mendes
KAF Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:52
Ahmed Alobeidli ADMA
Kids Girls / Kids 1 / White / 18KG - A
(Day 1)
9-7
Gotowy
Hend Abouwarda
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 02:00
Miral Oudina UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - F
(Day 1)
7-7
Gotowy
Omar AlHashmi
Team Nogueira Dubai
Ahmed Alhameli UAEJJ ARENA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - A
(Day 1)
3-11
Gotowy
Falah Albadi
ADMA
Hamdan Abdul Shaheed Team Nogueira Dubai Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - A
(Day 1)
1-9
Gotowy
Zayed Mohammed Almessabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Saif Khalifa Alsuwaidi Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Kids Girls / Kids 2 / White / 29KG - A
(Day 1)
5-13
Gotowy
Lamar Alblooshi
ADMA
Wygrana na punkty - 02:00
Redhima Subba .
Kids Girls / Kids 1 / White / 18KG - A
(Day 1)
9-8
Gotowy
Judi AL DHAHERI
UAEJJ ARENA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Meera Alshehhi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - C
(Day 1)
8-8
Gotowy
Ali Aliniaei
ADMA
Salomon Rubio Gymnasium Team Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 18KG - C
(Day 1)
7-11
Gotowy
Ammar Zahoor
sharjah self-defence sports club
Saoud Al Khoori UAEJJ ARENA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Kids Girls / Kids 1 / White / 18KG - B
(Day 1)
6-8
Gotowy
Bushra Elshafei
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Maria Victoria Mello UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 18KG - B
(Day 1)
1-12
Gotowy
Farouq Alasil
UAEJJ ARENA
Ahmad Lootah ADMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - E
(Day 1)
6-11
Gotowy
Mohamed Kamil
Team Gladiators
Hamad Alneyadi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - H
(Day 1)
2-10
Gotowy
Mohammed Alshamsi
KAF Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Muhammad Eisa Rana Alliance Dubai