Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - D
(Day 1)
3-38
Gotowy
Waleed Almashghouni
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Unknown User ADMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Kids Boys / Kids 2 / White / 18KG - A
(Day 1)
Gotowy
KHALIFA AHMED
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrana walkowerem
Zayed Almarzooqi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - E
(Day 1)
9-30
Gotowy
Michael Haber
Jda Training Center
Umar Khalafov sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:16
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - B
(Day 1)
4-25
Gotowy
Adam Diakho
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Ishaaq Patel Team Gladiators
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 28KG
(Day 1)
1-31
Gotowy
Maya Alhajeri
ADMA
Anais Marinkovic Al Wasl Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:46
Kids Boys / Kids 2 / White / 38KG
(Day 1)
7-26
Gotowy
Ayat Tolegen
Kazakhstan National Team
Augusto Botura UAEJJ ARENA Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - D
(Day 1)
6-35
Gotowy
Hamed Alburaimi
sharjah self-defence sports club
Arshaan Ananthan-Ahmad KAF Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - F
(Day 1)
8-31
Gotowy
Alen Ogay
ATRIXION COMBAT SPORTS
Wygrana na punkty - 02:00
Iriyan Wheeler Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - A
(Day 1)
5-39
Gotowy
Obaida Samie
sharjah self-defence sports club
Hugo Mataruna ATRIXION COMBAT SPORTS Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - B
(Day 1)
7-27
Gotowy
Ali Mohamed
Emirates Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Mansoor Alalawi ADMA
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - B
(Day 1)
3-37
Gotowy
Issa Musleh
sharjah self-defence sports club
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:34
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - D
(Day 1)
9-29
Gotowy
Artjoms Geraskins
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Ali Alnaqbi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - B
(Day 1)
5-37
Gotowy
Ahmed Jasim Almeraikhi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Blake Naylor Team Nogueira Dubai Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - E
(Day 1)
6-38
Gotowy
Khalifa Abdullah
ADMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:21
Omar Abouwarda Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - D
(Day 1)
3-39
Gotowy
Waleed Almashghouni
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:00
Samy Baqa UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - A
(Day 1)
1-36
Gotowy
Mohammad Alramahi
Team Gladiators
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Aws Al Taher Alliance Dubai
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - E
(Day 1)
8-30
Gotowy
Ahmed Khalifa AlSuwaidi
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Lors Mirzoev Team Nogueira Dubai Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - A
(Day 1)
2-35
Gotowy
Hamdan Mohammed Almessabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Saif Amer UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - E
(Day 1)
9-31
Gotowy
Michael Haber
Jda Training Center
Saud Albalushi Sharjah Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - A
(Day 1)
5-40
Gotowy
Omar Alawlaqi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Mubarak Jasim Almeraikhi PALMS SPORTS - TEAM 777
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - F
(Day 1)
8-32
Gotowy
Alen Ogay
ATRIXION COMBAT SPORTS
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Mohammed Maktoum Alsuwaidi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - E
(Day 1)
2-40
Gotowy
Zayed Almehairi
UAEJJ ARENA
Jason Al Masry Jda Training Center Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:06
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - C
(Day 1)
9-33
Gotowy
Abdulrahman Alhammadi
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty - 02:00
Issa Bouars Antara Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - B
(Day 1)
7-28
Gotowy
Ali Mohamed
Emirates Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Abdelrahman Musaab Sultan sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - B
(Day 1)
8-34
Gotowy
Haroun Lounis
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Connor John Frewin Jda Training Center
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - C
(Day 1)
1-39
Gotowy
Ali Daryosh Abdallah
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty - 01:59
Faudel Reslan Jda Training Center
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - B
(Day 1)
2-31
Gotowy
Adam Makki
ATRIXION COMBAT SPORTS
Abdelrahman Alshamsi sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - D
(Day 1)
6-36
Gotowy
Arshaan Ananthan-Ahmad
KAF Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 02:00
Adham El Ghafari Jda Training Center
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - C
(Day 1)
4-27
Gotowy
Ahmed Hamad Alazeezi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Abdelaziz Alhadhrami sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - E
(Day 1)
3-41
Gotowy
Theyab Alderei
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Zayed Alalawi ADMA
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - C
(Day 1)
7-30
Gotowy
Yazan MAGHARBA
Dento Dojo
Andrey Zhirnov Al Wasl Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - D
(Day 1)
3-40
Gotowy
Samy Baqa
UAEJJ ARENA
Unknown User ADMA Wygrana na punkty - 02:00