Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - D
(Day 1)
3-38
Završeno
Waleed Almashghouni
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Unknown User ADMA Pobedio Završnicom - 01:57
Kids Boys / Kids 2 / White / 18KG - A
(Day 1)
Završeno
KHALIFA AHMED
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobeda bez borbe
Zayed Almarzooqi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - E
(Day 1)
9-30
Završeno
Michael Haber
Jda Training Center
Umar Khalafov sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 00:16
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - B
(Day 1)
4-25
Završeno
Adam Diakho
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 00:30
Ishaaq Patel Team Gladiators
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 28KG
(Day 1)
1-31
Završeno
Maya Alhajeri
ADMA
Anais Marinkovic Al Wasl Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:46
Kids Boys / Kids 2 / White / 38KG
(Day 1)
7-26
Završeno
Ayat Tolegen
Kazakhstan National Team
Augusto Botura UAEJJ ARENA Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - D
(Day 1)
6-35
Završeno
Hamed Alburaimi
sharjah self-defence sports club
Arshaan Ananthan-Ahmad KAF Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - F
(Day 1)
8-31
Završeno
Alen Ogay
ATRIXION COMBAT SPORTS
Pobeda po poenima - 02:00
Iriyan Wheeler Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - A
(Day 1)
5-39
Završeno
Obaida Samie
sharjah self-defence sports club
Hugo Mataruna ATRIXION COMBAT SPORTS Pobedio Završnicom - 00:37
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - B
(Day 1)
7-27
Završeno
Ali Mohamed
Emirates Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 02:00
Mansoor Alalawi ADMA
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - B
(Day 1)
3-37
Završeno
Issa Musleh
sharjah self-defence sports club
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Team Pobedio Završnicom - 00:34
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - D
(Day 1)
9-29
Završeno
Artjoms Geraskins
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 00:19
Ali Alnaqbi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - B
(Day 1)
5-37
Završeno
Ahmed Jasim Almeraikhi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Blake Naylor Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 01:21
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - E
(Day 1)
6-38
Završeno
Khalifa Abdullah
ADMA
Pobedio Završnicom - 00:21
Omar Abouwarda Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - D
(Day 1)
3-39
Završeno
Waleed Almashghouni
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 02:00
Samy Baqa UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - A
(Day 1)
1-36
Završeno
Mohammad Alramahi
Team Gladiators
Pobedio Završnicom - 00:17
Aws Al Taher Alliance Dubai
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - E
(Day 1)
8-30
Završeno
Ahmed Khalifa AlSuwaidi
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Lors Mirzoev Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 01:17
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - A
(Day 1)
2-35
Završeno
Hamdan Mohammed Almessabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 02:00
Saif Amer UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - E
(Day 1)
9-31
Završeno
Michael Haber
Jda Training Center
Saud Albalushi Sharjah Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:37
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - A
(Day 1)
5-40
Završeno
Omar Alawlaqi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Pobedio Odlukom - 02:00
Mubarak Jasim Almeraikhi PALMS SPORTS - TEAM 777
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - F
(Day 1)
8-32
Završeno
Alen Ogay
ATRIXION COMBAT SPORTS
Pobedio Završnicom - 00:31
Mohammed Maktoum Alsuwaidi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - E
(Day 1)
2-40
Završeno
Zayed Almehairi
UAEJJ ARENA
Jason Al Masry Jda Training Center Pobedio Završnicom - 01:06
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - C
(Day 1)
9-33
Završeno
Abdulrahman Alhammadi
sharjah self-defence sports club
Pobeda po poenima - 02:00
Issa Bouars Antara Jiu Jitsu Academy
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - B
(Day 1)
7-28
Završeno
Ali Mohamed
Emirates Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:17
Abdelrahman Musaab Sultan sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - B
(Day 1)
8-34
Završeno
Haroun Lounis
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobedio Završnicom - 01:00
Connor John Frewin Jda Training Center
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - C
(Day 1)
1-39
Završeno
Ali Daryosh Abdallah
sharjah self-defence sports club
Pobeda po poenima - 01:59
Faudel Reslan Jda Training Center
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - B
(Day 1)
2-31
Završeno
Adam Makki
ATRIXION COMBAT SPORTS
Abdelrahman Alshamsi sharjah self-defence sports club Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - D
(Day 1)
6-36
Završeno
Arshaan Ananthan-Ahmad
KAF Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 02:00
Adham El Ghafari Jda Training Center
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - C
(Day 1)
4-27
Završeno
Ahmed Hamad Alazeezi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:22
Abdelaziz Alhadhrami sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - E
(Day 1)
3-41
Završeno
Theyab Alderei
UAEJJ ARENA
Pobeda po poenima - 02:00
Zayed Alalawi ADMA
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - C
(Day 1)
7-30
Završeno
Yazan MAGHARBA
Dento Dojo
Andrey Zhirnov Al Wasl Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - D
(Day 1)
3-40
Završeno
Samy Baqa
UAEJJ ARENA
Unknown User ADMA Pobeda po poenima - 02:00