Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - D
(Day 1)
1-21
Završeno
Mohamed Yousif
UAEJJ ARENA
Khalifa Almansoori ADMA Pobedio Završnicom - 00:49
Kids Boys / Kids 2 / White / 38KG
(Day 1)
7-23
Završeno
Ayat Tolegen
Kazakhstan National Team
Pobeda po poenima - 02:00
Antony Alchammas Alliance Dubai
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - H
(Day 1)
4-16
Završeno
Ibrahim Almashghouni
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 02:00
Jude Nasreddine Jda Training Center
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 26KG - A
(Day 1)
5-31
Završeno
Elias Razi
sharjah self-defence sports club
ABDULAZIZ Alnashmi Sidekick Academy Pobedio Završnicom - 00:22
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - A
(Day 1)
9-21
Završeno
Wdeema Almemari
UAEJJ ARENA
Valentina Scanferla Serafin Emirates Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:29
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - A
(Day 1)
6-26
Završeno
Adrian Haddad
Team Gladiators
Pobedio Završnicom - 00:27
Santiago Liano Balcazar UFC GYM Middle East
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - A
(Day 1)
3-29
Završeno
Adam Safiullin
Gymnasium Team
Abdullah Alsuwaidi Emirates Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 25KG - A
(Day 1)
Završeno
Eiwa Nishad
UFC GYM Middle East
Pobeda bez borbe
Mikaela Drzymalski Gymnasium Team
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 26KG - A
(Day 1)
5-32
Završeno
GHASSAN ALNOUMIR
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Hady ElShahed KAF Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - A
(Day 1)
9-22
Završeno
Maryam Alsakhawi
sharjah self-defence sports club
Amira El Hachadi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 01:16
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Day 1)
2-27
Završeno
Nael Elatemenia
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 02:00
Hamdan Alhammadi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - C
(Day 1)
8-24
Završeno
Jebediah Chittenden
sharjah self-defence sports club
Matvey Yaroslavtsev ADMA Pobedio Završnicom - 01:02
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - A
(Day 1)
6-27
Završeno
Hadi Khokhar
Team Nogueira Dubai
Pobeda po poenima - 02:00
Filipp Babenko Gymnasium Team
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 28KG
(Day 1)
1-29
Završeno
Aayat Ali Haneef
Team Gladiators
Anais Marinkovic Al Wasl Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 01:31
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - A
(Day 1)
7-21
Završeno
Sultan Alsuwaidi
UAEJJ ARENA
Pobeda po poenima - 02:00
Rodrigo Tofolorio UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - B
(Day 1)
9-23
Završeno
RAKAN Alnashmi
Sidekick Academy
Pobedio Završnicom - 00:06
Faisal Qadha UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - A
(Day 1)
3-30
Završeno
Yousef Alsakhawi
sharjah self-defence sports club
Abdulrahman Wateq Albasuni ADMA Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
4-22
Završeno
Omar Abedalnabi
KAF Jiu Jitsu
Sultan Alameri UAEJJ ARENA Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - B
(Day 1)
2-30
Završeno
Abdullah ABOUD
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobeda po poenima - 02:00
Abdelrahman Alshamsi sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - A
(Day 1)
5-29
Završeno
Hind Al Naboodah
UAEJJ ARENA
Pobedio Završnicom - 00:09
Maitha Faraj ADMA
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - B
(Day 1)
9-24
Završeno
Ayoub TALBI
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 00:45
Malik Azeezyeh Team Gladiators
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - A
(Day 1)
5-30
Završeno
Sana Alzaabi
ADMA
Pobedio Završnicom - 00:34
RITA Baqa UAEJJ ARENA
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 25KG
(Day 1)
3-32
Završeno
Johanne Cenestine Polo
UAEJJ ARENA
TALIA HADI PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobedio Završnicom - 01:03
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - H
(Day 1)
4-17
Završeno
Jude Nasreddine
Jda Training Center
Pobeda po poenima - 02:00
Hazza Ali Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - B
(Day 1)
8-21
Završeno
Mariam Sadek
Dento Dojo
Pobedio Završnicom - 00:24
Meera Alblooshi Gracie Barra Dubai, SO
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - A
(Day 1)
6-29
Završeno
Abdulaziz Alsulaiteen
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 02:00
Abdul-Hamid Dghaino sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - D
(Day 1)
9-27
Završeno
Mohamed Alobdeidli
ADMA
Ali Alnaqbi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 21KG
(Day 1)
2-28
Završeno
Yazan ABOUD
UAEJJ ARENA
Pobeda po poenima - 02:00
Saleh Alshehhi UAEJJ ARENA
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 28KG
(Day 1)
1-28
Završeno
Maya Alhajeri
ADMA
Pobeda po poenima - 02:00
Ahlam Ali Haneef Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - D
(Day 1)
6-32
Završeno
Ahmed Alhashmi
ADMA
Omar Mohamed Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 38KG
(Day 1)
7-24
Završeno
Rashed Adel
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Augusto Botura UAEJJ ARENA Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - B
(Day 1)
3-35
Završeno
Saxson Belcher
PALMS SPORTS - TEAM 777
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Team Pobeda po poenima - 02:00