Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
5-46
Završeno
Sudais Sokhibzoda
sharjah self-defence sports club
Royce Ruttan Team Gladiators Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 34KG - B
(Day 1)
3-46
Završeno
Hashim Alhamad
Team Gladiators
Pobeda po poenima - 02:00
George Alchammas Alliance Dubai
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 38KG - B
(Day 1)
2-43
Završeno
Ryan Haber
Jda Training Center
Sultan Alsenaani sharjah self-defence sports club Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - B
(Day 1)
6-42
Završeno
Ali Abi Issa
sharjah self-defence sports club
Arsan Khalidov Gymnasium Team Pobedio Završnicom - 00:44
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - B
(Day 1)
1-42
Završeno
Sultan Hasan Alhosani
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Jumaa Alblooshi ADMA Pobedio Završnicom - 00:30
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - A
(Day 1)
1-38
Završeno
Maximus Jon Ros
Alliance Dubai
Pobeda po poenima - 02:00
Mohammad Alramahi Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 34KG - D
(Day 1)
6-45
Završeno
SHEHAB OMAR
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Tom Barrett Team Gladiators Pobedio Završnicom - 01:58
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - D
(Day 1)
7-33
Završeno
Omair Zahoor
sharjah self-defence sports club
Saif Alhashmi Team Nogueira Dubai Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Day 1)
5-45
Završeno
Rayan Bouckhorny
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Abdulaziz Albekov Al Wasl Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 42KG
(Day 1)
3-48
Završeno
Salman Murad
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Ali Mutawe PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobedio Završnicom - 01:24
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 38KG - A
(Day 1)
9-38
Završeno
Ibrahim Alhammadi
sharjah self-defence sports club
Dhaen Alkayyay sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 00:33
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - E
(Day 1)
2-42
Završeno
Umar Artsygov
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:04
Jason Al Masry Jda Training Center
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - C
(Day 1)
4-30
Završeno
Albert Markovic
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Ahmed Alkhoori Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - E
(Day 1)
3-44
Završeno
Theyab Alderei
UAEJJ ARENA
Rashid Alkhawaja Team Nogueira Dubai Pobedio Završnicom - 00:10
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
5-47
Završeno
Sudais Sokhibzoda
sharjah self-defence sports club
Younis Alkhoori PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobedio Završnicom - 00:41
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - D
(Day 1)
7-34
Završeno
Omair Zahoor
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 01:08
Ameer Alfraihat Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 50KG - A
(Day 1)
6-51
Završeno
Sohil Zayed
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 01:19
Salem Alblooshi KAF Jiu Jitsu
Kids Boys / Kids 3 / White / 42KG - A
(Day 1)
8-41
Završeno
Yousif Afef
Pobeda po poenima - 02:00
Rashed Alzaabi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 38KG - B
(Day 1)
2-44
Završeno
Ryan Haber
Jda Training Center
Pedro Ramos KAF Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:59
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - C
(Day 1)
1-41
Završeno
Jabr El Manssouri
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Faudel Reslan Jda Training Center Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 34KG - B
(Day 1)
3-47
Završeno
George Alchammas
Alliance Dubai
Amir Omar Zanerni Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:42
Kids Girls / Kids 3 / White / 28KG - B
(Day 1)
9-41
Završeno
Aria Menon
Team Nogueira Dubai
Pobedio Završnicom - 01:28
THURAYYA MOHAMED ALLOGHANI Al Bahya School
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 32KG - A
(Day 1)
5-49
Završeno
Manelle Elatemenia
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 02:00
Maram Audi PALMS SPORTS - TEAM 777
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - A
(Day 1)
7-36
Završeno
Hammad Al Ghazali
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Hamdan Saeed Alketbi sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 00:56
Kids Girls / Kids 3 / White / 32KG - A
(Day 1)
6-48
Završeno
Meera Ibrahim Alameri
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Sham Dghaino sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 01:50
Kids Boys / Kids 3 / White / 50KG - B
(Day 1)
2-46
Završeno
Maximilian Drzymalski
Gymnasium Team
Pobedio Završnicom - 00:36
Khalifa Ali Alderei Baniyas Jiu-Jitsu Club
Kids Girls / Kids 3 / White / 25KG - A
(Day 1)
3-49
Završeno
Maitha Mubarak Binamro
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
SHATA SULTAN ALSHEMEILI Al Bahya School Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - B
(Day 1)
1-43
Završeno
Sultan Hasan Alhosani
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Osama Abdelrahman sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 00:59
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - A
(Day 1)
8-38
Završeno
Saleh Rahim Iqbal
Alliance Dubai
Mohammad Alsuwaidi ADMA Pobedio Odlukom - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 38KG - B
(Day 1)
2-45
Završeno
Pedro Ramos
KAF Jiu Jitsu
Sultan Alsenaani sharjah self-defence sports club Pobeda po poenima - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 42KG - B
(Day 1)
7-40
Završeno
Abdallah Al Khatibeh
Alliance Dubai
Pobeda po poenima - 02:00
Saleh Alkayyoomi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
5-48
Završeno
Younis Alkhoori
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobedio Završnicom - 01:22
Royce Ruttan Team Gladiators