Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
5-46
Ferdig
Sudais Sokhibzoda
sharjah self-defence sports club
Royce Ruttan Team Gladiators Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 34KG - B
(Day 1)
3-46
Ferdig
Hashim Alhamad
Team Gladiators
Seier med poeng - 02:00
George Alchammas Alliance Dubai
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 38KG - B
(Day 1)
2-43
Ferdig
Ryan Haber
Jda Training Center
Sultan Alsenaani sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - B
(Day 1)
6-42
Ferdig
Ali Abi Issa
sharjah self-defence sports club
Arsan Khalidov Gymnasium Team Seier på submission - 00:44
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - B
(Day 1)
1-42
Ferdig
Sultan Hasan Alhosani
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Jumaa Alblooshi ADMA Seier på submission - 00:30
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - A
(Day 1)
1-38
Ferdig
Maximus Jon Ros
Alliance Dubai
Seier med poeng - 02:00
Mohammad Alramahi Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 34KG - D
(Day 1)
6-45
Ferdig
SHEHAB OMAR
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Tom Barrett Team Gladiators Seier på submission - 01:58
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - D
(Day 1)
7-33
Ferdig
Omair Zahoor
sharjah self-defence sports club
Saif Alhashmi Team Nogueira Dubai Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Yellow / 30KG
(Day 1)
5-45
Ferdig
Rayan Bouckhorny
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Abdulaziz Albekov Al Wasl Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 42KG
(Day 1)
3-48
Ferdig
Salman Murad
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Ali Mutawe PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier på submission - 01:24
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 38KG - A
(Day 1)
9-38
Ferdig
Ibrahim Alhammadi
sharjah self-defence sports club
Dhaen Alkayyay sharjah self-defence sports club Seier på submission - 00:33
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - E
(Day 1)
2-42
Ferdig
Umar Artsygov
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 01:04
Jason Al Masry Jda Training Center
Kids Boys / Kids 3 / White / 30KG - C
(Day 1)
4-30
Ferdig
Albert Markovic
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Ahmed Alkhoori Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - E
(Day 1)
3-44
Ferdig
Theyab Alderei
UAEJJ ARENA
Rashid Alkhawaja Team Nogueira Dubai Seier på submission - 00:10
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
5-47
Ferdig
Sudais Sokhibzoda
sharjah self-defence sports club
Younis Alkhoori PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier på submission - 00:41
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - D
(Day 1)
7-34
Ferdig
Omair Zahoor
sharjah self-defence sports club
Seier på submission - 01:08
Ameer Alfraihat Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 50KG - A
(Day 1)
6-51
Ferdig
Sohil Zayed
sharjah self-defence sports club
Seier på submission - 01:19
Salem Alblooshi KAF Jiu Jitsu
Kids Boys / Kids 3 / White / 42KG - A
(Day 1)
8-41
Ferdig
Yousif Afef
Seier med poeng - 02:00
Rashed Alzaabi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 38KG - B
(Day 1)
2-44
Ferdig
Ryan Haber
Jda Training Center
Pedro Ramos KAF Jiu Jitsu Seier på submission - 00:59
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - C
(Day 1)
1-41
Ferdig
Jabr El Manssouri
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Faudel Reslan Jda Training Center Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 34KG - B
(Day 1)
3-47
Ferdig
George Alchammas
Alliance Dubai
Amir Omar Zanerni Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:42
Kids Girls / Kids 3 / White / 28KG - B
(Day 1)
9-41
Ferdig
Aria Menon
Team Nogueira Dubai
Seier på submission - 01:28
THURAYYA MOHAMED ALLOGHANI Al Bahya School
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 32KG - A
(Day 1)
5-49
Ferdig
Manelle Elatemenia
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 02:00
Maram Audi PALMS SPORTS - TEAM 777
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - A
(Day 1)
7-36
Ferdig
Hammad Al Ghazali
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Hamdan Saeed Alketbi sharjah self-defence sports club Seier på submission - 00:56
Kids Girls / Kids 3 / White / 32KG - A
(Day 1)
6-48
Ferdig
Meera Ibrahim Alameri
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Sham Dghaino sharjah self-defence sports club Seier på submission - 01:50
Kids Boys / Kids 3 / White / 50KG - B
(Day 1)
2-46
Ferdig
Maximilian Drzymalski
Gymnasium Team
Seier på submission - 00:36
Khalifa Ali Alderei Baniyas Jiu-Jitsu Club
Kids Girls / Kids 3 / White / 25KG - A
(Day 1)
3-49
Ferdig
Maitha Mubarak Binamro
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
SHATA SULTAN ALSHEMEILI Al Bahya School Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - B
(Day 1)
1-43
Ferdig
Sultan Hasan Alhosani
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Osama Abdelrahman sharjah self-defence sports club Seier på submission - 00:59
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - A
(Day 1)
8-38
Ferdig
Saleh Rahim Iqbal
Alliance Dubai
Mohammad Alsuwaidi ADMA Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 38KG - B
(Day 1)
2-45
Ferdig
Pedro Ramos
KAF Jiu Jitsu
Sultan Alsenaani sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 42KG - B
(Day 1)
7-40
Ferdig
Abdallah Al Khatibeh
Alliance Dubai
Seier med poeng - 02:00
Saleh Alkayyoomi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
5-48
Ferdig
Younis Alkhoori
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier på submission - 01:22
Royce Ruttan Team Gladiators