Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - F
(Day 1)
7-8
Gotowy
Omar AlHashmi
Team Nogueira Dubai
Mansoor Mohammed ADMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:26
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - G
(Day 1)
3-14
Gotowy
Khalifa Sad
ADMA
Mohammed Alkhyeli UAEJJ ARENA Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / Grey / 22KG - A
(Day 1)
2-18
Gotowy
Ousha Alhammadi
UAEJJ ARENA
Haleema Alkhoori PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 1 / White / 21KG - A
(Day 1)
5-16
Gotowy
Hamdan Aljneibi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:45
Sultan Almulla UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - D
(Day 1)
1-15
Gotowy
Omar Nassar
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
ZAID Ajlouni UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - A
(Day 1)
3-12
Gotowy
Falah Albadi
ADMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Mohammad Yusuf Rana Alliance Dubai
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - F
(Day 1)
7-9
Gotowy
Mansoor Mohammed
ADMA
Wygrana na punkty - 02:00
Ahmed Alhameli UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - J
(Day 1)
8-11
Gotowy
Khalifa Al Teneiji
UAEJJ ARENA
Omar Ahmed Alharrasi Al Ain Jiu-Jitsu Club Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:14
Kids Girls / Kids 1 / White / 18KG - B
(Day 1)
6-9
Gotowy
Maria Victoria Mello
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Assyah Elazzouzi Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - E
(Day 1)
6-12
Gotowy
Hamad Alneyadi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:50
Adam Mustafa UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 20KG - B
(Day 1)
2-13
Gotowy
Mateus Mendes
KAF Jiu Jitsu
Eyas Yahia sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - H
(Day 1)
2-11
Gotowy
Muhammad Eisa Rana
Alliance Dubai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Ali Haamd UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - G
(Day 1)
3-15
Gotowy
Khalifa Sad
ADMA
Yousef Mohamed Team Gladiators Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 20KG - A
(Day 1)
6-13
Gotowy
Yahia Mostafa SharafEldin Hassan
Team Gladiators
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:47
Suhail Almansoori ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - A
(Day 1)
3-13
Gotowy
Mohammad Yusuf Rana
Alliance Dubai
Hamdan Abdul Shaheed Team Nogueira Dubai Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Kids Girls / Kids 2 / White / 29KG - A
(Day 1)
5-14
Gotowy
Lamar Alblooshi
ADMA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
ZIQIN XIAO UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - D
(Day 1)
1-16
Gotowy
ZAID Ajlouni
UAEJJ ARENA
Suhail AlMheiri KAF Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - C
(Day 1)
8-9
Gotowy
Salomon Rubio
Gymnasium Team
Wygrana na punkty - 02:00
Salim Shalla UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - C
(Day 1)
4-12
Gotowy
Abdulla Alsuhool
ADMA
Davian Kam UAEJJ ARENA Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 26KG - B
(Day 1)
6-17
Gotowy
EISSA Alnashmi
Sidekick Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:06
Mayed Albaloshi sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 2 / White / 20KG - B
(Day 1)
2-14
Gotowy
Eyas Yahia
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:09
Ahmed Alobeidli ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 18KG - B
(Day 1)
1-13
Gotowy
Ahmad Lootah
ADMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Hamad Abdulla Alkhyeli Al Ain Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - G
(Day 1)
3-16
Gotowy
Yousef Mohamed
Team Gladiators
Wygrana na punkty - 02:00
Mohammed Alkhyeli UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - D
(Day 1)
9-10
Gotowy
Ameer Alkhalil
Team Gladiators
Ali Ba Alawi UFC GYM Middle East Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:51
Kids Boys / Kids 2 / White / 18KG - C
(Day 1)
7-10
Gotowy
Ammar Zahoor
sharjah self-defence sports club
Hilal Alblooshi ADMA Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - I
(Day 1)
8-13
Gotowy
Jad Dahchi
ADMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18
Helal Al Riyami UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - E
(Day 1)
2-15
Gotowy
Matvei Vodolagin
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Saif Aboulhamd KAF Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:37
Kids Boys / Kids 2 / White / 20KG - A
(Day 1)
6-14
Gotowy
Ethan Umrikhyn
Gymnasium Team
Don Passlow Walidbros Team Wygrana na punkty - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - C
(Day 1)
1-18
Gotowy
Sarah Abuhijleh
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Meera Berier sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 1 / White / 21KG - A
(Day 1)
5-17
Gotowy
Yousef Alkhoori
UAEJJ ARENA
Salem Alsuwaidi UAEJJ ARENA Wygrana na punkty - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - B
(Day 1)
3-17
Gotowy
Mariam Alshrjbi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:00
Mahra Almaazmi sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 2 / Grey / 22KG - A
(Day 1)
2-19
Gotowy
Ousha Alhammadi
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Mariam Alshehhi UAEJJ ARENA