Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - B
(Day 1)
2-23
Ferdig
Abdelrahman Said Musleh
sharjah self-defence sports club
Seier på submission - 00:55
Diab Nader Aljnibi ADMA
Kids Girls / Kids 2 / White / 37KG
(Day 1)
6-22
Ferdig
Sham Dandashi
UAEJJ ARENA
Aline Souza Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
5-25
Ferdig
Amadeus Davila
KAF Jiu Jitsu
Ayaan Ananthan-Ahmad KAF Jiu Jitsu Seier på submission - 01:13
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - A
(Day 1)
9-19
Ferdig
Maryam Alsakhawi
sharjah self-defence sports club
Seier på submission - 00:08
Wdeema Almemari UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - A
(Day 1)
6-24
Ferdig
Adrian Haddad
Team Gladiators
Hadi Khokhar Team Nogueira Dubai Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - B
(Day 1)
3-26
Ferdig
Khalaf Alkhawaja
Team Nogueira Dubai
Abdul Rahman Zhaxybek Gymnasium Team Seier på submission - 01:53
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - C
(Day 1)
8-23
Ferdig
Ahmad Almeqbaali
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 02:00
Jebediah Chittenden sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Day 1)
2-25
Ferdig
Saeed AlMheiri
KAF Jiu Jitsu
Hamdan Alhammadi UAEJJ ARENA Seier på submission - 00:48
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
4-21
Ferdig
Omar Abedalnabi
KAF Jiu Jitsu
Mohamed Weshahy Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 25KG - B
(Day 1)
7-19
Ferdig
Rodyna Mohamed
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Nurai El Ahmar sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 02:00
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - A
(Day 1)
9-20
Ferdig
Amira El Hachadi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 02:00
Valentina Scanferla Serafin Emirates Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG
(Day 1)
5-26
Ferdig
Fahad ABOUD
UAEJJ ARENA
Saeed Alkindi UAEJJ ARENA Seier på submission - 00:24
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - A
(Day 1)
3-27
Ferdig
Adam Safiullin
Gymnasium Team
Yousef Alsakhawi sharjah self-defence sports club Seier på submission - 01:15
Kids Girls / Kids 2 / White / 29KG - B
(Day 1)
4-20
Ferdig
Alice Souza
Seier på submission - 00:18
Maha Al Yammahi ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 34KG - A
(Day 1)
6-25
Ferdig
Filipp Babenko
Gymnasium Team
Seier på submission - 00:11
Santiago Liano Balcazar UFC GYM Middle East
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 24KG - B
(Day 1)
2-29
Ferdig
Adam Makki
ATRIXION COMBAT SPORTS
Hamdan Alzarooni sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - F
(Day 1)
7-15
Ferdig
Yousef Hawamleh
UAEJJ ARENA
Omar Elkashef sharjah self-defence sports club Seier på submission - 00:16
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - D
(Day 1)
1-22
Ferdig
Mohamed Yousif
UAEJJ ARENA
Seier på submission - 00:19
Yousef Ibrahim Alblooshi sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - A
(Day 1)
5-27
Ferdig
Hind Al Naboodah
UAEJJ ARENA
Sana Alzaabi ADMA Seier på submission - 01:12
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
4-23
Ferdig
Sultan Alameri
UAEJJ ARENA
Mohamed Weshahy Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 21KG - A
(Day 1)
8-25
Ferdig
Butti Obaid Alsuwaidi
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Theyab Al Subousi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:48
Kids Girls / Kids 2 / White / 25KG - A
(Day 1)
Ferdig
Shamma Haji
UAEJJ ARENA
Seier på Walkover
Mikaela Drzymalski Gymnasium Team
Kids Boys / Kids 3 / Grey / 27KG - C
(Day 1)
1-32
Ferdig
Sultan Ahmed Sultan
Team Nogueira Dubai
Vladimir Zhuronov Gymnasium Team Seier på submission - 01:12
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - A
(Day 1)
6-28
Ferdig
Abdulaziz Alsulaiteen
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 00:31
Jude Samara Team Gladiators
Kids Boys / Kids 3 / White / 24KG - A
(Day 1)
3-28
Ferdig
Abdullah Alsuwaidi
Emirates Jiu-Jitsu Club
Abdulrahman Wateq Albasuni ADMA Seier på submission - 01:29
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - A
(Day 1)
5-28
Ferdig
RITA Baqa
UAEJJ ARENA
Seier på submission - 01:50
Maitha Faraj ADMA
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - J
(Day 1)
9-18
Ferdig
Faris Ahmed Almazroueiu
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 02:00
AHMED SHEHAB AL-ALI sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 3 / White / 27KG - D
(Day 1)
6-31
Ferdig
Ahmed Alhashmi
ADMA
Eissa Aljneibi sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - A
(Day 1)
7-20
Ferdig
Sultan Alsuwaidi
UAEJJ ARENA
Seier med poeng - 02:00
Ammar Eldaraa sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 3 / Grey / 25KG
(Day 1)
3-31
Ferdig
Kazyna Daniyarkyzy
Kazakhstan National Team
Dana Mohamed Alhammadi sharjah self-defence sports club Seier ved dommeravgjørelse - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Day 1)
2-26
Ferdig
Taha Jamal Eddine
Team Gladiators
Seier med poeng - 02:00
Saeed AlMheiri KAF Jiu Jitsu
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - B
(Day 1)
8-20
Ferdig
Salama Alderei
UAEJJ ARENA
Seier med poeng - 02:00
Mariam Sadek Dento Dojo