Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master 3 / 94KG
(Tuesday)
5-33
Ferdig
NOURAS HASSAN
Walidbros Team
Seier med poeng - 05:00
David Kawitzky Gracie Barra Cape Town
Male Gi / Purple / Master 1 / 56KG
(Tuesday)
1-34
Ferdig
Sam Teague
Checkmat International
Seier med poeng - 05:00
Mohamed Yazid Fortitude Bjj Academia
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-30
Ferdig
Georgio Jangrossi
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Anatolii Smyrskyi Al Nasr Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-32
Ferdig
Alexandre Moreno
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Joao Luiz Dos Santos Halavanca Bjj
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-37
Ferdig
Nuno Sampaio
Sampaiobjj_fcs
Rodrigo Rodrigues Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-30
Ferdig
Carlos Gallo
Pitbull
Seier med poeng - 05:00
Maxime Torlay MKTEAM
Male Gi / Purple / Master 2 / 62KG
(Tuesday)
10-33
Ferdig
Unknown User
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Seier med poeng - 05:00
Ibrahim Almaazmi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
9-30
Ferdig
Ali Akbarpour
Arte Suave Academy BJJ
Seier med poeng - 05:00
Anton Fedunov Sibirsky Bars
Male Gi / Purple / Master 1 / 110KG
(Tuesday)
11-32
Ferdig
Zizheng Zhang
ATOS
Abdullah Al Kayyani Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
3-33
Ferdig
Alexandra Magamedova
Sibirsky Bars
Seier på submission - 01:38
Josilma Vieira Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Purple / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
5-34
Ferdig
Saeed Fahad
sharjah self-defence sports club
DAMIR SADYROV Strela Alliance Seier på submission - 04:07
Male Gi / Purple / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
1-38
Ferdig
Jony Cruz Rodriguez
Ahmed Alzoubi Team Gladiators Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-31
Ferdig
Maicon Nascimento
Nova União
Seier med poeng - 05:00
Milosz Borowski
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-29
Ferdig
FERNANDO HERZ
Alliance Mario Reis
Mohamad Radhi Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
4-32
Ferdig
Leandro Plantz
Gfteam
Salem Alhosani Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-27
Ferdig
Gilson Pereira Junior
GB FELIPE PREGUIÇA
Martino Da Silva Renzo Gracie Academy Cape Town Seier på submission - 01:32
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-31
Ferdig
Nijad Algosaibi
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Seier med poeng - 05:00
Tamerlan Vagapov Berkut Bjj Team
Female Gi / Purple / Master 1 / 70KG
(Tuesday)
3-35
Ferdig
Alia Al Nahawi
Team Nogueira Dubai
Seier med poeng - 05:00
Aidyam Kurbanova Kazakhstan National Team
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
9-31
Ferdig
Unknown User
Roger Gracie Academy
Riza Safarov Senna Fight Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-31
Ferdig
German Shesterikov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier på submission - 00:37
Unknown User Strela Alliance
Male Gi / Purple / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
5-35
Ferdig
Faisal Alfard
Gibran Langbayan Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-30
Ferdig
Francis Uy
Arena BJJ - Saudi
Seier med poeng - 05:00
Tolegen Kumarov Kazakhstan National Team
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-29
Ferdig
Mohamed Abudrees
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Seier med poeng - 04:12
Americo Mutunda Angola Demolition Team
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-32
Ferdig
Mohammad Al Khatib
Team Gladiators
Seier på submission - 04:20
Rostyslav Rybak Southside Brazilian Jiu-Jitsu - International
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-38
Ferdig
Marcelo Jesus
Reriano Couto Uaejj Team - Training Hall Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-28
Ferdig
Thiago Silva
Alexandre Odebrecht Bjj Team
Willian Santana Alliance Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
10-34
Ferdig
Mark Mempin
Walidbros Team
Seier med poeng - 05:00
Michael Amer Knockout Academy
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-48
Ferdig
Marius Vygantas
Team Nogueira Dubai
Seier med poeng - 05:00
Martinez David Haubert Team
Male Gi / Purple / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
3-38
Ferdig
Ayaz Suleymanov
Azerbaijan Top Team
Moises Santoro Breda Jiu Jitsu Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
Ferdig
Nima Hashemi
Roger Gracie Academy
Seier på Walkover
Mohamed Al Qubaisi
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-32
Ferdig
RENATO WERLANG
Scorpyon Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Carlos Gallo Pitbull
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
9-32
Ferdig
Ramazan Kussainov
Over Limit Jiu Jitsu Academy
Seier ved dommeravgjørelse - 03:09
Piotr Krygier Zlomiarz Team Gdansk