Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-38
Ferdig
Wilson Da Silva
Sbg Ireland
Maicon Nascimento Nova União Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 56KG
(Tuesday)
1-36
Ferdig
Sam Teague
Checkmat International
Seier på submission - 02:14
Ibrahim Mansour Sharjah Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
10-38
Ferdig
Saken Sharakhmetov
Kazakhstan National Team
Seier med poeng - 05:00
Bakytbek Zhumabaev Kyrgyzstan Top Team
Female Gi / Blue / Master 1 / 90KG
(Tuesday)
7-45
Ferdig
Ishtar Obaid
Commando Group
Seier på submission - 01:13
Indira Bektuganova Kazakhstan National Team
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-49
Ferdig
Abdulla Alkaabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Marco Daniel De Abreu Brazilian Power Team International Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
9-40
Ferdig
Philippe Lucret
Zfteam Bjj Academy
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
3-45
Ferdig
Luis Lopez Munoz
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Steve Moreira Icon Jiu-Jitsu Team - International
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-40
Ferdig
Ali Mohammed Aljasmi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Thomas Reed FMAC Seier med poeng - 05:00
Female Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
8-42
Ferdig
Akmaral Kanatbayeva
Kazakhstan National Team
Agnieszka Wrodarczyk Checkmat International Seier på submission - 01:57
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
6-28
Ferdig
Rodrigo Campos
Seier på submission - 04:10
Wisam Mote Ahmad Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Purple / Master 4 / 85KG
(Tuesday)
11-41
Ferdig
Andrey Kuyvashev
Zr Team Association
Abdulla Rabee AlShehhi Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:01
Male Gi / Purple / Master 3 / 94KG
(Tuesday)
Ferdig
Vladislav Parvov
Checkmat International
Seier på Walkover
Haitham Hassan CARLSON GRACIE LONDON
Male Gi / Purple / Master 4 / 110KG
(Tuesday)
4-40
Ferdig
Stanislav Liashko
Zr Team Association
Seier med poeng - 05:00
Yeongho Kim Hoon Machado Jiu-Jitsu
Male Gi / Purple / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
5-42
Ferdig
Vsevolod Demish
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier med poeng - 05:00
Bahman Honardar Arte Suave Academy BJJ
Female Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
8-43
Ferdig
Andrea Fonte
UFC GYM Middle East
Seier på submission - 01:59
Fatma Saleh
Male Gi / Blue / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
10-41
Ferdig
Azaoum Mohamed
Delariva France
Seier med poeng - 05:00
Khushvakht Rakhmikhudoev Team Nogueira Dubai
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-41
Ferdig
Carlos Alexandre Rodrigues
Seier med poeng - 05:00
Rodrigo Rodrigues
Male Gi / Purple / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
9-41
Ferdig
Elchin Nabiyev
Baku Jsj Team
Seier med poeng - 05:00
Maik Henneberg Gracie Barra Hamburg
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
3-46
Ferdig
Dalicier Vergara Londono
Seier på submission - 03:23
Ayaz Shaymurzin LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-41
Ferdig
Alibek Bokayev
Kazakhstan National Team
Hussam Bukhari Arena BJJ - Saudi Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-39
Ferdig
Evgenii Markov
Strela Team
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Wilson Da Silva Sbg Ireland
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Tuesday)
5-46
Ferdig
Yanick Duarte
Checkmat International
Seier på submission - 02:16
Khalifa Andeez
Male Gi / Purple / Master 4 / 94KG
(Tuesday)
4-42
Ferdig
Unknown User
Inglorious Grapplers
Adil Makhat Strela Alliance Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-48
Ferdig
Ahmed Al Messabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Moris Murga Penate Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
3-47
Ferdig
Rashad Rzayev
Azerbaijan Top Team
Nurlan Yergaliyev Kazakhstan National Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
10-43
Ferdig
Alekseyi Bazarov
Strela Team
Seier på submission - 01:33
Alireza Sedghizadeh Arte Suave Academy BJJ
Male Gi / Purple / Master 1 / 110KG
(Tuesday)
11-40
Ferdig
Elderkhan Machukaev
Berkut Bjj Team
Mikilov Yunus Team Abubakarova Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
5-43
Ferdig
DAMIR SADYROV
Strela Alliance
Seier på submission - 03:12
Chase Smith Paragon Brazilian Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-50
Ferdig
Ahmed Aliani
Seier med poeng - 05:00
Khaled Aldarmaki Al Ain Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-40
Ferdig
Bogdan Cherdentsev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Maicon Nascimento Nova União Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
9-39
Ferdig
Riza Safarov
Senna Fight Academy
Alexander Martin Berserkers Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
6-29
Ferdig
Paulo Pinto
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Raphael Souza UFC GYM Middle East