Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-42
Ferdig
Jabir Abdalla
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 05:00
Seungki Back
Male Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
10-40
Ferdig
Mark Mempin
Walidbros Team
Saken Sharakhmetov Kazakhstan National Team Seier på submission - 02:17
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-28
Ferdig
Nima Hashemi
Roger Gracie Academy
Marcos Paulo Costa Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 3 / 94KG
(Tuesday)
5-45
Ferdig
Darkhan Bekteleuov
MASCARENHAS TEAM
Vladislav Parvov Checkmat International Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
3-48
Ferdig
Abdullah Boushehri
Sidekick Academy
Seier med poeng
Yusup Charaburaev LION ACADEMY
Male Gi / Purple / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
2-53
Ferdig
Rachid Chernane
Seier med poeng - 05:00
Unknown User China Jiujitsu
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-41
Ferdig
Murat Efendi
Pound For Pound Team
Seier på submission - 01:30
Marius Vygantas Team Nogueira Dubai
Female Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
8-44
Ferdig
Kamshat Duisebayeva
Kazakhstan National Team
Agnieszka Wrodarczyk Checkmat International Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
10-44
Ferdig
Abdulaziz Alyaqoubi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 05:00
Azaoum Mohamed Delariva France
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
9-42
Ferdig
Ali Akbarpour
Arte Suave Academy BJJ
Seier med poeng - 05:00
Ramazan Kussainov Over Limit Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Purple / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
7-39
Ferdig
Arlan Shabdarbayev
Kazakhstan National Team
Seier med poeng - 05:00
Roman Below LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-43
Ferdig
Joan Valencia Perez
Gerson Sousa Renzo Gracie Angola Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
4-37
Ferdig
Douglas Pinto
Academia Mestre Julio Secco
Joel Dx ATOS Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Tuesday)
5-47
Ferdig
Unknown User
Kazakhstan National Team
Seier på submission - 03:49
Ali Ibrahim Alhosany M.O.D UAE
Female Gi / Blue / Master 1 / 70KG
(Tuesday)
11-46
Ferdig
Svitlana Yakovenko
Zr Team Association
Assel Tolepbergen Kazakhstan National Team Seier på submission - 04:31
Male Gi / Black / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
6-30
Ferdig
Antonio Peinado
Commando Group
Seier med poeng - 05:00
Mezouari Fousi Acb-De La Riva Paris
Male Gi / Purple / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
2-52
Ferdig
Talgat Utegul
Kazakhstan National Team
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Wael Bin Helal FMAC
Female Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
8-45
Ferdig
Andrea Fonte
UFC GYM Middle East
Katherine Corogenes Nova Uniao Bangkok Seier på submission - 01:41
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
3-49
Ferdig
Hasan Novruzov
Azerbaijan Top Team
Seier med poeng - 05:00
CLAUDIO OLIVEIRA Zr Team Association
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-44
Ferdig
Unknown User
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Helverth Prieto Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
4-38
Ferdig
Salem Alhosani
Denis Maimanov Gracie Barra Hamburg Seier på submission - 04:23
Female Gi / Blue / Master 1 / 70KG
(Tuesday)
11-44
Ferdig
Quenia Victor
Gracie Barra (Usa)
Juliana De Oliveira Team Nogueira Dubai Seier på submission - 04:03
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-42
Ferdig
Marco Daniel De Abreu
Brazilian Power Team International
Seier med poeng - 05:00
Ahmed Aliani
Male Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
10-42
Ferdig
Tariq Alzaabi
M.O.D UAE
Seier med poeng - 05:00
Mark Mempin Walidbros Team
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
8-48
Ferdig
Edinson Viveros Angulo
Seier med poeng - 05:00
Unurjargal Arslanbaatar Garuda
Male Gi / Purple / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
9-43
Ferdig
Cesar Menaca Santanilla
Seier med poeng - 05:00
Philippe Lucret Zfteam Bjj Academy
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Tuesday)
5-48
Ferdig
Mohammad Abdelhadi
Mascaranhas Team International
Seier med poeng - 05:00
Saoud Naseer Ali M.O.D UAE
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
2-56
Ferdig
Shamil Shikhabudinov
Top Team Fight Club
Seier med poeng - 05:00
Ahmed Alastal Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
6-31
Ferdig
Alexandre Moreno
Seier med poeng - 05:00
Reriano Couto Uaejj Team - Training Hall
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
3-50
Ferdig
Jose Alves
NS Brotherhood
Abdulla Alsenaani Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-45
Ferdig
Thomas Reed
FMAC
Seier med poeng - 05:00
Mussa Ramazanov Mario Bros BJJ Kazakhstan
Male Gi / Purple / Master 4 / 110KG
(Tuesday)
4-41
Ferdig
Vugar Taghiyev
Azerbaijan Top Team
Seier på submission
Yeongho Kim Hoon Machado Jiu-Jitsu