Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
8-51
Ferdig
Marwan Alali
Gracie Barra Kuwait
Dimas Ferrer Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
2-60
Ferdig
ITON SHAMSADOV
Berkut Bjj Team
Seier med poeng - 05:00
CLIFRED SURAJ Team Nogueira Dubai
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-51
Ferdig
Jorge Lasso Vasques
Shamsiddin Khusniddinov Senna Fight Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
6-38
Ferdig
Hassan Alraeesi
Seier på submission - 02:57
Teddy Kassouar Acb-De La Riva Paris
Male Gi / Purple / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
9-49
Ferdig
Cesar Menaca Santanilla
Seier på submission - 02:19
Elchin Nabiyev Baku Jsj Team
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
9-52
Ferdig
Stanislav Shamshurin
Ribeiro Jiu Jitsu
Seier med poeng - 05:00
Rui Carlos Pacavira Gracie Barra Angola
Male Gi / Blue / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
5-58
Ferdig
Philippe Emirgand
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Seier med poeng - 05:00
Faisal Ibraheem M.O.D UAE
Male Gi / Blue / Master 1 / 56KG
(Tuesday)
4-52
Ferdig
Ghanim Aljabri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Haitham Hanawi M.O.D UAE Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
11-52
Ferdig
Mehman Fataliyev
Azerbaijan Top Team
Seier med poeng - 05:00
Mynzhassar Alpamyssov MASCARENHAS TEAM
Male Gi / Blue / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
10-51
Ferdig
Abdulaziz Alyaqoubi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Alekseyi Bazarov Strela Team Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Blue / Master 4 / 85KG
(Tuesday)
8-57
Ferdig
Dmitriy Matveyev
UWC
John Crawford Inglorious Grapplers Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-52
Ferdig
Ibragim Ibragimov
Bbjja
Seier på submission - 00:34
Jorge Miranda Restrepo
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
6-39
Ferdig
LUIS DE LEON
Seier med poeng - 05:00
Hussain Al Numairy Team Nogueira Dubai
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
2-63
Ferdig
Stephen Lalancette
Uaejj Team - Al Ain
Yendy Ricardo Cuadrado Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-52
Ferdig
Thomas Reed
FMAC
Seier med poeng - 05:00
Ilya Mirzo Kazakhstan National Team
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-36
Ferdig
Renato Cardoso
Commando Group
Seier på submission - 04:39
MELKSEDEC FRANCO
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
9-45
Ferdig
Rashed Alnaqbi
M.O.D UAE
Seier på submission - 03:18
Said Zinoun
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-53
Ferdig
Ruslan Bachaev
Berkut Bjj Team
Seier på submission - 03:31
Reza Jahed Arte Suave Academy BJJ
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
11-55
Ferdig
Khasu Tsuraev
Berkut Bjj Team
Seier på Walkover
Khusein Khachukaev Berkut Bjj Team
Female Gi / Blue / Master 1 / 70KG
(Tuesday)
11-50
Ferdig
Sughra Mubarak
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Seier på Walkover
Melany Boero
Female Gi / Blue / Master 1 / 70KG
(Tuesday)
11-53
Ferdig
Juliana De Oliveira
Team Nogueira Dubai
Seier med poeng - 05:00
Assel Tolepbergen Kazakhstan National Team
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
8-54
Ferdig
Yury Ermakov
Zr Team Association
Seier med poeng - 05:00
Humaid Alblooshi M.O.D UAE
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
10-52
Ferdig
Waseem Abu Shousha
Team Gladiators
Petr Neplech Jungle Bjj Seier på submission - 02:29
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Tuesday)
5-55
Ferdig
Magomed Biliarov
Team Abubakarova
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:45
Edin Kovacevic Peter Schira International
Male Gi / Purple / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
9-46
Ferdig
Philippe Lucret
Zfteam Bjj Academy
Zaur Mehdiyev Corvos Combat Seier på submission - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
6-40
Ferdig
Irfan Afandiyev
Azerbaijan Top Team
Bilal Ghadban Seier på submission - 01:34
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
2-61
Ferdig
Isa Abdulaziz
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Ruben Carbajo Gfteam Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-54
Ferdig
Sanjey Chandroo
Gracie Barra South Jakarta
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Kazakhstan National Team
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-53
Ferdig
Hussam Bukhari
Arena BJJ - Saudi
Seier med poeng - 05:00
Qanat Kenes Strela Alliance
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
3-57
Ferdig
Adauto Oliveira
Zr Team Association
Otgonbaatar Galsanpuntsag Bayalag Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
5-59
Ferdig
Hassan Babayev
Seier med poeng - 05:00
Unknown User Kazakhstan National Team
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
2-62
Ferdig
Magomed Radzhabov
Gracie Barra Birmingham
Seier med poeng - 05:00
Alexandru Chitoran