Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-27
Ferdig
Hamed Jaryani
Star Brazilian Jiu Jitsu
Tolegen Kumarov Kazakhstan National Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-31
Ferdig
Said Dunkaev
Checkmat International
Seier på submission - 00:59
Osvaldo Antonio Brazilian Power Team International
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-29
Ferdig
Ahmad Babayev
Azerbaijan Top Team
Saoud Alhmmadi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-28
Ferdig
Tamerlan Vagapov
Berkut Bjj Team
Seier med poeng - 05:00
Murat Bermukhambetov MASCARENHAS TEAM
Female Gi / Purple / Master 1 / 70KG
(Tuesday)
3-34
Ferdig
Audrey Kua
Gracie Barra South Jakarta
Seier med poeng - 05:00
Sarah Jones T.Birmingham Academy
Male Gi / Brown / Master 4 / 77KG
(Tuesday)
9-28
Ferdig
Dmitry Pribytkov
Berkut Bjj Team
Seier på submission - 02:10
Evgeny Korotkikh Sibirsky Bars
Male Gi / Brown / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
5-32
Ferdig
George Jaja
SJJA Australia
Daniel Paquet Zr Team Association Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-33
Ferdig
Jose Luis Huber
Nuno Sampaio Sampaiobjj_fcs Seier på submission - 02:49
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-28
Ferdig
Khaled Raafat Abdelmonem
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 05:00
Andrey Khodakovsky LION ACADEMY
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-22
Ferdig
Renato Cardoso
Commando Group
Seier på submission - 00:09
Keunwoo Kim Dcbs
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-28
Ferdig
German Shesterikov
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier på submission - 00:32
Omid KokabiDelavar Gracie Barra North London
Male Gi / Purple / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
1-37
Ferdig
Ahmed Alzoubi
Team Gladiators
Denis Soshilov Strela Team Seier på submission - 02:44
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-28
Ferdig
Francis Uy
Arena BJJ - Saudi
Anes Albareq Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-45
Ferdig
Marco Daniel De Abreu
Brazilian Power Team International
Seier med poeng - 05:00
Ali Safaralizadeh Team Xtreme Tehran
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-20
Ferdig
Renato Cardoso
Commando Group
Seier med poeng
Dean Liebenberg Vermelho BJJ
Male Gi / Brown / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
9-26
Ferdig
Alvis Balams
Gracie Barra - Fulham
Seier på submission - 01:48
Fawaz Sadek Walidbros Team
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-29
Ferdig
Francesco Mininni
Checkmat International
RENATO WERLANG Scorpyon Jiu Jitsu Seier på submission - 00:44
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-30
Ferdig
Mehmet Talat
Australian Elite Team
Seier med poeng - 05:00
Sebastian Szyszka Sampa Bjj
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-29
Ferdig
Loay Al Asfoor
UFC GYM Middle East
Unknown User Strela Alliance Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-26
Ferdig
Riad Dzhamalbeili
LION ACADEMY
Seier med poeng - 05:00
Robert Dembeck Paragon Brazilian Jiu Jitsu Academy
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-34
Ferdig
Marcelo Jesus
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Tony Backman Hangon Hyrskyt
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-25
Ferdig
Stefano Correa
A.O.A. Edil
Seier med poeng - 05:00
Minseok Heo Dcbs
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-29
Ferdig
Arsen Magomedov
Top Team Fight Club
Seier med poeng - 05:00
Alexander Zhezhel LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-32
Ferdig
Murtazali Murtazaliev
Kyrgyzstan Top Team
Seier med poeng - 05:00
WILLIAMS CAMPOS
Male Gi / Brown / Master 3 / 69KG
(Tuesday)
Ferdig
Dmitry Ruzhilov
Alliance
Seier på Walkover
Koji Iwasaki Pato Studio
Male Gi / Brown / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
9-23
Ferdig
Ken Man
Inglorious Grapplers
Aidar Tuleibayev Kazakhstan National Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-27
Ferdig
Nijad Algosaibi
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Seier på submission - 01:55
Jasim Saeed
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-29
Ferdig
Gilhan Bae
GB Jiujitsu Gym
Seier med poeng - 05:00
Tolegen Kumarov Kazakhstan National Team
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-24
Ferdig
Pierpaolo Chiappe
Cohab Chile
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Mohamed Al Qubaisi
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-35
Ferdig
Maximiliano Carvalho
Zr Team Association
Carlos Alexandre Rodrigues Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-30
Ferdig
Unknown User Gonzalez-Bueno
Mathias Ribeiro Team
Seier på submission - 01:32
Mohamad Al Mousawi
Male Gi / Purple / Master 1 / 110KG
(Tuesday)
11-31
Ferdig
Salih Alhomida
Riyadh Bjj Team - Riyadh Combat
Seier på submission - 00:58
Jasem Ali Alhosani Al Jazira Jiu-Jitsu Club