Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-44
Ferdig
Yazide Hadjeris
Gfteam
Abdulla Alkaabi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-24
Ferdig
Cameron Steer
Axis Jiu-Jitsu Academy
Askhab Rasulov Team Nogueira Dubai Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-25
Ferdig
Raphaël Mong-Hune
CHECKMAT BJJ Reunion
Mohamad Radhi Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
9-21
Ferdig
Irisney Cezario Barbosa De Lima
Seier på submission - 03:50
Ken Man Inglorious Grapplers
Male Gi / Brown / Master 4 / 85KG
(Tuesday)
8-25
Ferdig
Airat Kalimullin
Bbjja
Thomas Lequeux Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-26
Ferdig
Murtazali Murtazaliev
Kyrgyzstan Top Team
Seier på submission - 04:15
Adlan Dzhabrailov Berkut Bjj Team
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-28
Ferdig
Zaid Shakman
Team Nogueira Dubai
Sebastian Szyszka Sampa Bjj Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-25
Ferdig
Anes Albareq
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 05:00
Evan OReilly Team Nogueira Dubai
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-24
Ferdig
Reda Maroufi
Seier med poeng - 05:00
Serge Saad Knockout Academy
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-24
Ferdig
Davor Markovic
Police Sports Association
Minseok Heo Dcbs Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-25
Ferdig
Martino Da Silva
Renzo Gracie Academy Cape Town
Americo Mutunda Angola Demolition Team Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
9-25
Ferdig
Fawaz Sadek
Walidbros Team
Abdumanon Rahimov Seier på submission - 04:05
Male Gi / Brown / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-25
Ferdig
Paulo Soares
Brazilian Power Team International
Seier med poeng - 05:00
Hussam Qashou Art Of Fight Academy - Kuwait
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-46
Ferdig
Ahmed Aliani
Seier med poeng - 05:00
MOHAMMAD ALTUBAIYEKH Sidekick Academy
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-27
Ferdig
WILLIAMS CAMPOS
Seier med poeng - 05:00
Nader Baker Team Gladiators
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-21
Ferdig
Dean Liebenberg
Vermelho BJJ
MELKSEDEC FRANCO Seier på submission - 00:15
Female Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
3-32
Ferdig
Josilma Vieira
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 05:00
Nicholle Stoller Nashville Mma
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-25
Ferdig
Mohammad Sarakhosh
Team Gladiators
German Shesterikov LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 4 / 62KG
(Tuesday)
8-26
Ferdig
Omar Sammie
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 05:00
Wilson Pinto MESTRE JULIO SECCO
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-22
Ferdig
Robert Dembeck
Paragon Brazilian Jiu Jitsu Academy
Mohamed Al Qubaisi Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-26
Ferdig
Gilhan Bae
GB Jiujitsu Gym
Seier med poeng - 05:00
Nasser Alhouti Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Brown / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-30
Ferdig
Mohammad Ali
Knights jj
Beomjune Park Alliance Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-26
Ferdig
Viktor Gorbovskyi
Zr Team Association
Gilson Pereira Junior GB FELIPE PREGUIÇA Seier på submission - 00:18
Male Gi / Brown / Master 3 / 110KG
(Tuesday)
9-27
Ferdig
Khalid Khalfan Alkaabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 05:00
Marius Varlan UFC GYM Middle East
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-28
Ferdig
Adam Watson
Peter De Been Jiu Jitsu
Seier på submission - 02:30
Mark Bagunu Team Nogueira Dubai
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-26
Ferdig
Yerzhan Tulebayev
Kazakhstan National Team
Nijad Algosaibi Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-27
Ferdig
Mehmet Talat
Australian Elite Team
Seier med poeng - 05:00
Raphaël Mong-Hune CHECKMAT BJJ Reunion
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-25
Ferdig
Christian Dellevag
Frontline Academy
Nima Hashemi Roger Gracie Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-27
Ferdig
Reda Maroufi
Mohamad Al Mousawi Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
8-27
Ferdig
Bogdan Cherdentsev
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Hossein Sharif Mohammadi Arte Suave Academy BJJ
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-23
Ferdig
Sergio Rios
Brasa/99
Seier med poeng - 05:00
Marcos Paulo Costa
Male Gi / Black / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-31
Ferdig
Maximiliano Carvalho
Zr Team Association
Seier med poeng - 05:00
Marcio Souza ATOS