Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-14
Ferdig
SARA SUBAIH ALRASBI
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:52
Amna Al Daham Ali Abed Al Aryani Aaf 25 - Al Zayediya School - Girls
Girls GI / Teen / White / 44KG
(Day 3)
1-13
Ferdig
Alyazia Alhammadi
ADMA
Seier med poeng - 03:00
Afra Almutwa sharjah self-defence sports club
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 3)
4-8
Ferdig
Hneen Alkhori
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 02:50
Wadima Mohammed Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Girls GI / Teen / White / 52KG
(Day 3)
5-12
Ferdig
Sahla Fatima Salman Hashim
ATRIXION ELITE TEAM
Amna Omar Juma Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-24
Ferdig
Sophie Watkins
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:42
MAHA AWAD AMER MOHAMMED AL ALAWI Aaf 20- Al Naeem School
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 3)
6-6
Ferdig
Shouq Fathi Alnofeli
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Shima Hamood Alnaamani Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Teen / White / 40KG
(Day 3)
1-15
Ferdig
ALYAZIA SAEED ALMAHRI
Actvet Aa Girls
Seier på submission - 00:17
LATIFA SALEM Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-14
Ferdig
RAFEEA KHALFAN SAEED SALEM
Aaf 20- Al Naeem School
MEERA ALHOSANI Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:40
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Day 3)
7-13
Ferdig
Mariam Almarzooqi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 02:09
Mona Mohsen Dahani Ganki Aaf 25 - Al Zayediya School - Girls
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Day 3)
2-11
Ferdig
Ahoud Al Yahyaai
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Maryam Dagher Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 40KG
(Day 3)
4-16
Ferdig
Andrea Isabelle Pascual
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier på submission - 00:46
Latifa Bamadhaf Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-14
Ferdig
Basher Ayesh Al Hali
Adf 25- Um Al Emarat School
Meera Sultan Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:33
Youth Women's GI / Blue / 82KG
(Day 3)
5-17
Ferdig
Rauda Ali Khamis Ali Al Kaabi
Aaf 10- Al Khair School
Seier på submission - 00:47
DANA NADER SAEED MUSABBEH ALSHAMISI NADER Aaf 20- Al Naeem School
Girls GI / Teen / Grey / 40KG
(Day 3)
4-13
Ferdig
Haira Aldaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 01:17
FARAH ALSENAANI Actvet Aa Girls
Youth Women's GI / White / 63KG
(Day 3)
5-20
Ferdig
Salama Khamis Albadi
Aaf 18 - Al Jahili School
MAHRA Ali Mohammed Hared Alazeezi Aaf 20- Al Naeem School Seier på submission - 02:49
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-25
Ferdig
Maitha Rashed Almezaini
Al Ain Jiu-Jitsu Club
SALMA HAMED MAOHAMMED AL WAHAIBI Aaf 20- Al Naeem School Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Day 3)
2-12
Ferdig
ALIA AHMED ALBLOOSHI
Actvet Aa Girls
REEM OMAR Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-17
Ferdig
Khuloud Mohammed Ali Khalfan Alnuaimi
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Reem Husain Alhammadi Adf 25- Um Al Emarat School Seier med poeng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-15
Ferdig
Shikah Yousuf Ahmed Mohamed Alhammadi Alhammadi
Actvet Ad Girls
Ana Julia Da Aparecida Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-16
Ferdig
Latifa Salem
Aaf 26 - Um Al Emarat School
Ellise Malilay ATRIXION ELITE TEAM Seier på submission - 02:30
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-18
Ferdig
Ameera Saud Alyan Hamdan Alshamsi
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Khuloud Alblooshi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:16
Girls GI / Teen / White / 52KG
(Day 3)
5-13
Ferdig
Lujin Younis
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier med poeng - 03:00
Sahla Fatima Salman Hashim ATRIXION ELITE TEAM
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-13
Ferdig
Celine Khoury
Team Nogueira Dubai
Seier på submission - 00:44
Faten Aldabbas Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-26
Ferdig
Mouza Al Rashdi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
SHAMSA IBRAHIM ALAMERI Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 40KG
(Day 3)
4-17
Ferdig
Dana Ali Albreiki
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Rauda Nasser Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-16
Ferdig
Alanood Awadh Alameri
Adf 25- Um Al Emarat School
Reem Almeqbaali Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 02:41
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-15
Ferdig
Asma Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Nikeisha Angelique Pascual PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier med poeng - 04:00
Girls GI / Teen / White / 80KG
(Day 3)
6-19
Ferdig
Rowdha Khalifa Al Mazorei
Al Bahya School
Wadha Alkarbi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-17
Ferdig
Latifa Al-ali
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
MEERA ALHOSANI Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:51
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-19
Ferdig
Kawla Mohammed Ali Juma Aljneibi
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Seier med poeng - 04:00
Adhara Khamis Al Balushi Aaf 12-Al Shiyam School
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-15
Ferdig
UMALKHAIR MUMTAZ ALI
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Julia De Oliveira Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 04:00
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 3)
4-9
Ferdig
Shahad Omar Alseqetri
sharjah self-defence sports club
Seier på submission - 01:29
Wadima Mohammed Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM