Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-20
Ferdig
MEERA ALHOSANI
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 04:00
Ellise Malilay ATRIXION ELITE TEAM
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-19
Ferdig
SARA SUBAIH ALRASBI
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 02:13
Wadima Khaled Alsaedi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-23
Ferdig
Reem Husain Alhammadi
Adf 25- Um Al Emarat School
Kawla Mohammed Ali Juma Aljneibi Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School Seier med poeng - 04:00
Boys GI / Teen / Yellow / 85KG
(Day 3)
6-12
Ferdig
Salem Salah
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:28
Ahmed Loobari Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Yellow / 42KG
(Day 3)
1-26
Ferdig
Saif Alblooshi
sharjah self-defence sports club
Ibrahim Said Musleh sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 82KG
(Day 3)
5-19
Ferdig
Shooq Adel Hasan Abdulla Mohamed
Actvet Ad Girls
Rauda Ali Khamis Ali Al Kaabi Aaf 10- Al Khair School Seier på submission - 01:35
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-20
Ferdig
Celine Khoury
Team Nogueira Dubai
Seier på submission - 00:57
Julia De Oliveira Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 3)
4-22
Ferdig
Joud Alsaeedi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 04:00
Afra Ahmed Abdulla Ahmed Aljneibi Aljneibi Actvet Ad Girls
Boys GI / Teen / Orange/Green / 60KG
(Day 3)
6-10
Ferdig
Obaid Saeed Alketbi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 01:49
Hamad Abdul Wahab Albaloshi sharjah self-defence sports club
Youth Women's GI / White / 48KG
(Day 3)
7-23
Ferdig
Fatima Alzaabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 02:34
Noura Mubarak Al Sayari Adf 25- Um Al Emarat School
Youth Women's GI / White / 57KG
(Day 3)
3-24
Ferdig
Anoud Husain Saleh Al Shammari
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Al Jaziya Al Jaradi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:47
Youth Women's GI / White / 57KG
(Day 3)
3-25
Ferdig
Maytha Baniammar
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier på submission - 02:14
Hamda Alnaqbi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / White / 80KG
(Day 3)
6-22
Ferdig
Wadha Alkarbi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon)
Mitha Al Mamari Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 38KG
(Day 3)
6-13
Ferdig
Ali Albannay
sharjah self-defence sports club
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:04
Hazza Ali Khamis Ali Alrayssi Aa 12- Ali Bin Bi Taleb
Boys GI / Teen / Orange/Green / 73KG
(Day 3)
2-22
Ferdig
Baker Abushallih
sharjah self-defence sports club
Seier med poeng - 03:00
Abdullah Andeez Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-20
Ferdig
Meera Sultan
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Alaonod Ibrahim Alharbi Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 40KG
(Day 3)
4-19
Ferdig
Andrea Isabelle Pascual
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier med poeng - 04:00
Rauda Nasser Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 55KG
(Day 3)
1-28
Ferdig
FALAH ALSHAIB
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Kareem Mattar Al Ain Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / White / 63KG
(Day 3)
5-23
Ferdig
MAHRA Ali Mohammed Hared Alazeezi
Aaf 20- Al Naeem School
Seier med poeng - 04:00
Afra Al Hamadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 3)
4-23
Ferdig
Zamzam Al Hammadi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier på submission - 00:37
AFRA KHALFAN SAEED SALEM ALKTEBI Aaf 20- Al Naeem School
Boys GI / Teen / Orange/Green / 60KG
(Day 3)
6-11
Ferdig
Mohamed Mounes
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Khaleed Hussian sharjah self-defence sports club Seier på submission - 01:37
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
2-23
Ferdig
Sanad Alfalahi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 02:05
Islam Idigov sharjah self-defence sports club
Youth Women's GI / White / 63KG
(Day 3)
5-24
Ferdig
MAHRA MOHAMMAD HASSAN
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Ahad Rashed Ahmed Almutawwa Alshehhi Actvet Ad Girls Seier på submission - 01:50
Youth Women's GI / White / 48KG
(Day 3)
7-24
Ferdig
Fatama Saeed Almazrouei
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Ghalya Majed Alnuaimi Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 3)
4-24
Ferdig
Reem Mohamed Dhuhai Sabah Alhameli
Actvet Ad Girls
Remas Mohamed Alrashdi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:21
Boys GI / Teen / Yellow / 50KG
(Day 3)
3-28
Ferdig
Ismail Abu Rabi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Mohammed Ali sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 3)
4-25
Ferdig
Shamma Mohammed Ali Khalfan Alnuaimi
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Hessa Almehairbi Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:23
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
2-24
Ferdig
Fuad Biniatov
PALMS SPORTS - TEAM 777
Abdulaziz Alakidi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-24
Ferdig
Khuloud Alblooshi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 04:00
Alhanoof Almarzooqi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Boys GI / Teen / Yellow / 73KG
(Day 3)
5-27
Ferdig
Mohammed Nasser Al Siyabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:15
Landon Lorenowicz Team Nogueira Dubai
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 3)
4-26
Ferdig
Joud Alsaeedi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Zamzam Al Hammadi PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier på submission - 00:44
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Day 3)
6-31
Ferdig
Mohamad Abdullah Al Turkmani
sharjah self-defence sports club
Ahmed Mahdi Ahmed Al Baloushi Aa 07- Al Maqam Seier med poeng - 03:00