Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-14
Färdig
SARA SUBAIH ALRASBI
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Vann på Submission - 00:52
Amna Al Daham Ali Abed Al Aryani Aaf 25 - Al Zayediya School - Girls
Girls GI / Teen / White / 44KG
(Day 3)
1-13
Färdig
Alyazia Alhammadi
ADMA
Vann på poäng - 03:00
Afra Almutwa sharjah self-defence sports club
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 3)
4-8
Färdig
Hneen Alkhori
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Vann på Submission - 02:50
Wadima Mohammed Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Girls GI / Teen / White / 52KG
(Day 3)
5-12
Färdig
Sahla Fatima Salman Hashim
ATRIXION ELITE TEAM
Amna Omar Juma Al Jazira Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-24
Färdig
Sophie Watkins
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Vann på Submission - 00:42
MAHA AWAD AMER MOHAMMED AL ALAWI Aaf 20- Al Naeem School
Girls GI / Teen / Grey / 44KG
(Day 3)
6-6
Färdig
Shouq Fathi Alnofeli
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Shima Hamood Alnaamani Baniyas Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 03:00
Girls GI / Teen / White / 40KG
(Day 3)
1-15
Färdig
ALYAZIA SAEED ALMAHRI
Actvet Aa Girls
Vann på Submission - 00:17
LATIFA SALEM Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-14
Färdig
RAFEEA KHALFAN SAEED SALEM
Aaf 20- Al Naeem School
MEERA ALHOSANI Baniyas Jiu-Jitsu Club Vann på Submission - 00:40
Girls GI / Teen / White / 63KG
(Day 3)
7-13
Färdig
Mariam Almarzooqi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng - 02:09
Mona Mohsen Dahani Ganki Aaf 25 - Al Zayediya School - Girls
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Day 3)
2-11
Färdig
Ahoud Al Yahyaai
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng - 03:00
Maryam Dagher Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 40KG
(Day 3)
4-16
Färdig
Andrea Isabelle Pascual
PALMS SPORTS - TEAM 777
Vann på Submission - 00:46
Latifa Bamadhaf Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-14
Färdig
Basher Ayesh Al Hali
Adf 25- Um Al Emarat School
Meera Sultan Baniyas Jiu-Jitsu Club Vann på Submission - 00:33
Youth Women's GI / Blue / 82KG
(Day 3)
5-17
Färdig
Rauda Ali Khamis Ali Al Kaabi
Aaf 10- Al Khair School
Vann på Submission - 00:47
DANA NADER SAEED MUSABBEH ALSHAMISI NADER Aaf 20- Al Naeem School
Girls GI / Teen / Grey / 40KG
(Day 3)
4-13
Färdig
Haira Aldaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Vann på Submission - 01:17
FARAH ALSENAANI Actvet Aa Girls
Youth Women's GI / White / 63KG
(Day 3)
5-20
Färdig
Salama Khamis Albadi
Aaf 18 - Al Jahili School
MAHRA Ali Mohammed Hared Alazeezi Aaf 20- Al Naeem School Vann på Submission - 02:49
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-25
Färdig
Maitha Rashed Almezaini
Al Ain Jiu-Jitsu Club
SALMA HAMED MAOHAMMED AL WAHAIBI Aaf 20- Al Naeem School Vann via diskvalificering
Girls GI / Teen / White / 48KG
(Day 3)
2-12
Färdig
ALIA AHMED ALBLOOSHI
Actvet Aa Girls
REEM OMAR Al Ain Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-17
Färdig
Khuloud Mohammed Ali Khalfan Alnuaimi
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Reem Husain Alhammadi Adf 25- Um Al Emarat School Vann på poäng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-15
Färdig
Shikah Yousuf Ahmed Mohamed Alhammadi Alhammadi
Actvet Ad Girls
Ana Julia Da Aparecida Al Ain Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-16
Färdig
Latifa Salem
Aaf 26 - Um Al Emarat School
Ellise Malilay ATRIXION ELITE TEAM Vann på Submission - 02:30
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-18
Färdig
Ameera Saud Alyan Hamdan Alshamsi
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Khuloud Alblooshi Al Ain Jiu-Jitsu Club Vann på Submission - 01:16
Girls GI / Teen / White / 52KG
(Day 3)
5-13
Färdig
Lujin Younis
PALMS SPORTS - TEAM 777
Vann på poäng - 03:00
Sahla Fatima Salman Hashim ATRIXION ELITE TEAM
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-13
Färdig
Celine Khoury
Team Nogueira Dubai
Vann på Submission - 00:44
Faten Aldabbas Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-26
Färdig
Mouza Al Rashdi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
SHAMSA IBRAHIM ALAMERI Baniyas Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 40KG
(Day 3)
4-17
Färdig
Dana Ali Albreiki
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Rauda Nasser Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-16
Färdig
Alanood Awadh Alameri
Adf 25- Um Al Emarat School
Reem Almeqbaali Al Ain Jiu-Jitsu Club Vann på Submission - 02:41
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-15
Färdig
Asma Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Nikeisha Angelique Pascual PALMS SPORTS - TEAM 777 Vann på poäng - 04:00
Girls GI / Teen / White / 80KG
(Day 3)
6-19
Färdig
Rowdha Khalifa Al Mazorei
Al Bahya School
Wadha Alkarbi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-17
Färdig
Latifa Al-ali
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
MEERA ALHOSANI Baniyas Jiu-Jitsu Club Vann på Submission - 00:51
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-19
Färdig
Kawla Mohammed Ali Juma Aljneibi
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Vann på poäng - 04:00
Adhara Khamis Al Balushi Aaf 12-Al Shiyam School
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-15
Färdig
UMALKHAIR MUMTAZ ALI
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Julia De Oliveira Al Jazira Jiu-Jitsu Club Vann på poäng - 04:00
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 3)
4-9
Färdig
Shahad Omar Alseqetri
sharjah self-defence sports club
Vann på Submission - 01:29
Wadima Mohammed Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM