Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - B
(Day 1)
8-17
Afgelopen
Afraa Faisal Alkhoori
ADMA
Gewonnen via Punten - 02:00
Mariam Alshehhi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - F
(Day 1)
7-12
Afgelopen
Hamad Aljneibi
UAEJJ ARENA
GHASSAN ALNOUMIR Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 00:42
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - B
(Day 1)
1-19
Afgelopen
Angelos Monachos
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 01:49
Ayman Ismail Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - B
(Day 1)
3-24
Afgelopen
Hugo Mataruna
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Overgave - 00:40
Hamed Mohamed Alhammadi UAEJJ Ajman
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Day 1)
5-25
Afgelopen
Omar Alawlaqi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 00:36
Unknown User sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - D
(Day 1)
4-18
Afgelopen
Mansour Ali Almarri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 01:17
Mohamed Fahad Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - A
(Day 1)
3-20
Afgelopen
Fedor Fedotov
sharjah self-defence sports club
Nael Elatemenia Al Wasl Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 01:44
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - F
(Day 1)
9-19
Afgelopen
Saif Adel Alsuwaidi
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Overgave - 00:52
Salem Alkaabi UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - B
(Day 1)
5-24
Afgelopen
Mattar Al Ali
Entropy Jiu Jitsu
Gewonnen via Punten - 02:00
Arlo Hamdan sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 26KG - A
(Day 1)
6-20
Afgelopen
Connor Frewin
sharjah self-defence sports club
Bader Altbaikh Tornado Academy Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - A
(Day 1)
3-21
Afgelopen
Sami AlAli
Team Gladiators
Abdelrahman Alshamsi sharjah self-defence sports club Gewonnen via Overgave - 00:18
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23K - C
(Day 1)
1-21
Afgelopen
Ilias Razi
UAEJJ Ajman
Gewonnen via Overgave - 00:26
Joseph Abou Najm Team Gladiators
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Day 1)
5-26
Afgelopen
Omar Alawlaqi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Mubarak Jasim Almeraikhi PALMS SPORTS - TEAM 777 Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - F
(Day 1)
7-17
Afgelopen
Mohamed Weshahy
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Khalifa Binhaidara Baniyas Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 01:53
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
4-19
Afgelopen
Zayed Sultan Alnaqbi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 00:45
Antoni Van Scherpenzeel UFC GYM Middle East
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - A
(Day 1)
3-25
Afgelopen
Amira El Hachadi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Kazyna Daniyarkyzy Kazakhstan National Team Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - E
(Day 1)
8-15
Afgelopen
Muallim Mudasir
DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Gewonnen via Punten - 02:00
Rakan AlAwadhi Tornado Academy
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - E
(Day 1)
6-18
Afgelopen
Jason Al Masry
Jda Training Center
Gewonnen via Punten - 02:00
Khaled Alzeyoudi DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - G
(Day 1)
9-16
Afgelopen
Mustafa Abdan
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 02:00
Omar Syofyan Team Gladiators
Kids Girls / Kids 2 / Grey / 22KG
(Day 1)
3-28
Afgelopen
Dana Mohamed Alhammadi
UAEJJ Ajman
Gewonnen via Overgave - 00:39
ABESALAT MATHEW DALE sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 2 / White / 25KG - A
(Day 1)
5-28
Afgelopen
Ayisah Mabkhoot Alkatheeri
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Maryam Elkobrosly Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 00:40
Kids Girls / Kids 2 / White / 37KG
(Day 1)
8-18
Afgelopen
Hala Barakat
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 02:00
Aseel Harrati Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - A
(Day 1)
5-27
Afgelopen
Mubarak Jasim Almeraikhi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Gewonnen via Overgave - 00:31
Unknown User sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 2 / White / 22KG - B
(Day 1)
1-24
Afgelopen
Futaim Hashem
UAEJJ ARENA
Asiya Masri Team Nogueira Dubai Gewonnen via Overgave - 01:59
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 30KG - A
(Day 1)
4-20
Afgelopen
Zayed Sultan Alnaqbi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 01:18
Hamza Hamdy Team Gladiators
Kids Girls / Kids 3 / White / 32KG
(Day 1)
2-25
Afgelopen
Mira Alremeithi
ADMA
Gewonnen via Punten - 02:00
Layaan El Ahmar sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - L
(Day 1)
7-15
Afgelopen
Turki Alshaikhsaad
ADMA
Gewonnen via Punten - 02:00
Sultan Aldarmaki Al Ain Jiu-Jitsu Club
Kids Girls / Kids 2 / White / 19KG - A
(Day 1)
3-26
Afgelopen
Amira El Hachadi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Mazoon Alkarbi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23K - E
(Day 1)
4-22
Afgelopen
Malaank Jain
ATRIXION ELITE TEAM
Mikael Ter-Avanesov Gymnasium Team Gewonnen via Overgave - 00:07
Kids Girls / Kids 2 / Grey / 22KG
(Day 1)
3-29
Afgelopen
Dana Mohamed Alhammadi
UAEJJ Ajman
Gewonnen via Overgave - 01:06
Haleema Alkhoori Team Gladiators
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23K - C
(Day 1)
1-22
Afgelopen
Ilias Razi
UAEJJ Ajman
Gewonnen via Punten - 02:00
Kaius Kirby-Cerroni Antara Jiu Jitsu Academy
Kids Girls / Kids 2 / Grey / 25KG
(Day 1)
5-33
Afgelopen
Zaynab Hawasli
Team Gladiators
Gewonnen via Punten - 02:00
Maryam Hashem UAEJJ ARENA