Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-60
Afgelopen
German Kiselev
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 00:44
Obaid Ashoor Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Orange/Green / 63KG
(Day 2)
5-59
Afgelopen
UMALKHAIR MUMTAZ ALI
PALMS SPORTS - TEAM 777
Gewonnen via Overgave - 02:50
Fatma Mohamed Alrashdi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
3-43
Afgelopen
Abdalla Alobeidli
PALMS SPORTS - TEAM 777
Abdulla Alderei Al Ain Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / White / 66KG
(Day 2)
6-53
Afgelopen
Ali Jafar
PALMS SPORTS - TEAM 777
Luca Hoeppler sharjah self-defence sports club Gewonnen via Overgave - 00:11
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-61
Afgelopen
Rashed Alsharif
ADMA
Gewonnen via Overgave - 03:00
Mohamed Alsuwaidi sharjah self-defence sports club
Girls GI / Teen / Orange/Green / 57KG
(Day 2)
5-60
Afgelopen
Julia De Oliveira
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 00:26
Lamya Tariq Alhammadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / White / 69KG
(Day 2)
6-56
Afgelopen
Shaima Alzaabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Jenna Balash Jda Training Center Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 01:35
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-62
Afgelopen
Irtaza Khokhar
Team Nogueira Dubai
Ahmad Aziz Khalifa Al Jazira Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 01:07
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
3-44
Afgelopen
Rashed Alharthi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Suood Almarzooqi Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 44KG
(Day 2)
5-61
Afgelopen
Safia Mohamed Alfalahi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
KHULOOD AL TAHER Al Ain Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-63
Afgelopen
Abdullah Sadeq
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Essa Alsabbagh Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 00:15
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-64
Afgelopen
German Kiselev
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Zeyad Aly Sharjah Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / White / 66KG
(Day 2)
6-55
Afgelopen
Marwan Waheed
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 00:26
Ali Jafar PALMS SPORTS - TEAM 777
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
3-45
Afgelopen
Abdalla Albustani
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Punten - 03:00
Abdulla Alderei Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / Yellow / 44KG
(Day 2)
5-62
Afgelopen
Mariam Ahmed
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
MEERA ALHOSANI PALMS SPORTS - TEAM 777 Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 2)
6-57
Afgelopen
Noah Yaseen
Team Gladiators
Nasser Al Shebli Al Ain Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 01:55
Girls GI / Teen / White / 69KG
(Day 2)
6-59
Afgelopen
Shahd Anouti
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Shaima Alzaabi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Gewonnen op Beslissing - 03:00
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-65
Afgelopen
Rashed Alsharif
ADMA
Omar Alhosani Baniyas Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 42KG
(Day 2)
5-63
Afgelopen
Mansoor Alblooshi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 02:08
Theyab Juma Khamis Aldarmaki Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
3-46
Afgelopen
Rashed Alharthi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 01:22
Abdulla Alderei Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 66KG
(Day 2)
6-58
Afgelopen
Walid Ali Karit
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Punten - 03:00
Luca Hoeppler sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-66
Afgelopen
Ahmad Aziz Khalifa
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 03:00
Essa Alsabbagh Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 2)
3-47
Afgelopen
Suood Almarzooqi
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 03:00
Abdalla Albustani sharjah self-defence sports club
Girls GI / Teen / Yellow / 44KG
(Day 2)
5-64
Afgelopen
Safia Mohamed Alfalahi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Mariam Ahmed Al Jazira Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 02:51
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 2)
6-60
Afgelopen
Mohaned Nabgouri
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Mohmed Alateqi ADMA Gewonnen via Overgave - 01:03
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-67
Afgelopen
Zeyad Aly
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Omar Alhosani Baniyas Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 03:00
Girls GI / Teen / Yellow / 40KG
(Day 2)
5-65
Afgelopen
Latifa Bamadhaf
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Maitha Alneyadi Al Ain Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 03:00
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 2)
4-68
Afgelopen
Essa Alsabbagh
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 03:00
Zeyad Aly Sharjah Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 2)
5-66
Afgelopen
Musallam Abdullah Alameri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 02:19
Juan Rocha Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 2)
6-61
Afgelopen
Nasser Al Shebli
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Mohammed Almahri Emirates Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 02:42
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 2)
6-63
Afgelopen
Mohmed Alateqi
ADMA
Gewonnen via Overgave - 01:19
Essa Alfalasi ADMA
Girls GI / Teen / Yellow / 44KG
(Day 2)
5-67
Afgelopen
KHULOOD AL TAHER
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 03:00
MEERA ALHOSANI PALMS SPORTS - TEAM 777