Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - C
(Day 1)
1-15
Afgelopen
Hamdan Mohammed Almessabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 00:30
Fares Shanableh Team Gladiators
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - H
(Day 1)
Afgelopen
Saeed Almazrooei
UFC GYM Middle East
Saeed Aldhuhoori DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB Gewonnen via Walkover
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - B
(Day 1)
5-17
Afgelopen
Ahmed Jasim Almeraikhi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Abdul-Karim Dombaev Team Nogueira Dubai Gewonnen via Overgave - 00:36
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - G
(Day 1)
8-11
Afgelopen
Hamdan Basaloum
UFC GYM Middle East
Gewonnen via Overgave - 00:16
Hazza Ali Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - A
(Day 1)
3-18
Afgelopen
Fedor Fedotov
sharjah self-defence sports club
Sami AlAli Team Gladiators Gewonnen via Overgave - 00:35
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - A
(Day 1)
5-19
Afgelopen
Sultan Kassim
Emirates Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 01:34
Sultan Alsenaani sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - K
(Day 1)
6-14
Afgelopen
Sami Borsdorf
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 02:00
Saif Majed Bin Hendi Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - D
(Day 1)
4-16
Afgelopen
Hashim Alhamad
Team Gladiators
Gewonnen via Overgave - 01:08
Mohamed Fahad Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - C
(Day 1)
1-16
Afgelopen
Fares Shanableh
Team Gladiators
Eisa Amiri Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - B
(Day 1)
5-22
Afgelopen
Jassim Benzaid
Tornado Academy
Arlo Hamdan sharjah self-defence sports club Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - H
(Day 1)
9-15
Afgelopen
Lors Mirzoev
Team Nogueira Dubai
Gewonnen via Punten - 02:00
Mahmoud Eltawil DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - H
(Day 1)
Afgelopen
Saeed Isaev
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Walkover
Saeed Almazrooei UFC GYM Middle East
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - E
(Day 1)
6-16
Afgelopen
Khalid Alsharaf
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 00:46
Khaled Alzeyoudi DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - B
(Day 1)
3-22
Afgelopen
Fawzi AlAli
Team Gladiators
Gewonnen via Overgave - 00:28
Hamed Mohamed Alhammadi UAEJJ Ajman
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - H
(Day 1)
8-13
Afgelopen
Omar Tawheed
Team Gladiators
Gewonnen via Punten - 02:00
Saeed Aldhuhoori DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - A
(Day 1)
5-20
Afgelopen
Waleed Almashghouni
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Sultan Alsenaani sharjah self-defence sports club Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - K
(Day 1)
6-15
Afgelopen
Saif Majed Bin Hendi
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Suhail AlMheiri ADMA Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - B
(Day 1)
1-18
Afgelopen
Adam Abdulla
UAEJJ ARENA
Angelos Monachos Al Wasl Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Overgave - 00:29
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - A
(Day 1)
3-19
Afgelopen
Abdelrahman Alshamsi
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Overgave - 00:13
Nael Elatemenia Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - J
(Day 1)
4-14
Afgelopen
Saif Almansoori
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 02:00
Saif Amer UAEJJ ARENA
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - E
(Day 1)
8-14
Afgelopen
Muallim Mudasir
DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Gewonnen via Overgave - 00:37
Rashid Al Alawi Baniyas Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - F
(Day 1)
9-18
Afgelopen
Saif Adel Alsuwaidi
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Overgave - 00:58
Samuel Guevara Team Gladiators
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - C
(Day 1)
2-20
Afgelopen
Fahad Bacha
Team Nogueira Dubai
Gewonnen via Overgave - 01:28
Ezan Alnabhan DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Kids Boys / Kids 2 / White / 30KG - A
(Day 1)
5-21
Afgelopen
Theyab Alderei
UAEJJ ARENA
Sultan Kassim Emirates Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 23KG - B
(Day 1)
3-23
Afgelopen
Fawzi AlAli
Team Gladiators
Hugo Mataruna sharjah self-defence sports club Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - G
(Day 1)
9-17
Afgelopen
Mustafa Abdan
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen op Beslissing - 00:24
Mohammed Aldarmaki Al Ain Jiu-Jitsu Club
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 26KG - A
(Day 1)
6-19
Afgelopen
Connor Frewin
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Overgave - 00:20
Laith Dalati sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - L
(Day 1)
7-14
Afgelopen
Turki Alshaikhsaad
ADMA
Umar KHALAFOV sharjah self-defence sports club Gewonnen via Overgave - 00:15
Kids Boys / Kids 2 / Grey / 20KG - B
(Day 1)
5-23
Afgelopen
Jassim Benzaid
Tornado Academy
Mattar Al Ali Entropy Jiu Jitsu Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 23KG - J
(Day 1)
4-15
Afgelopen
Saif Amer
UAEJJ ARENA
Rakan Aldhamikhi Kuwait Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 00:26
Kids Boys / Kids 2 / Yellow / 26KG
(Day 1)
1-20
Afgelopen
Mateen Siblesz
Entropy Jiu Jitsu
Mohammad Shaikhan Al Wasl Jiu-Jitsu Club Gewonnen via Punten - 02:00
Kids Boys / Kids 2 / White / 26KG - E
(Day 1)
6-17
Afgelopen
Khalid Alsharaf
Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 02:00
Jason Al Masry Jda Training Center