Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-23
Završeno
Willian Santana
Alliance
Adlan Dzhabrailov Berkut Bjj Team Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-18
Završeno
Jose Santana
Angola Demolition Team
Mohamed Al Qubaisi Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-24
Završeno
FERNANDO HERZ
Alliance Mario Reis
Pobeda po poenima - 05:00
Sebastian Szyszka Sampa Bjj
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-19
Završeno
Sergio Rios
Brasa/99
Pobedio Završnicom - 01:15
Christian Dellevag Frontline Academy
Male Gi / Brown / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-22
Završeno
Paulo Soares
Brazilian Power Team International
Pobeda po poenima - 05:00
Cameron Steer Axis Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Brown / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-29
Završeno
Said Dunkaev
Checkmat International
Beomjune Park Alliance Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-23
Završeno
Adam Watson
Peter De Been Jiu Jitsu
Martino Da Silva Renzo Gracie Academy Cape Town Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 / 62KG
(Tuesday)
11-20
Završeno
Obaid ALKAABI
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Gil Catarino Team Gil Catarino Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-21
Završeno
Pierpaolo Chiappe
Cohab Chile
Pobeda po poenima - 05:00
Riad Dzhamalbeili LION ACADEMY
Male Gi / Brown / Master 3 / 69KG
(Tuesday)
10-22
Završeno
Karim Keddad
Gfteam
Hani Turson Riyadh Bjj Team - Riyadh Combat Pobeda po poenima
Male Gi / Black / Master 4 / 85KG
(Tuesday)
8-22
Završeno
Regis Rodrigues
UAEJJ ARENA
Pobeda po poenima - 05:00
Azar Beydullayev Azerbaijan Top Team
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-24
Završeno
WILLIAMS CAMPOS
Pobeda po poenima - 05:00
Ahmad Babayev Azerbaijan Top Team
Male Gi / Brown / Master 2 / 62KG
(Tuesday)
9-24
Završeno
Mohammad Karam Hassan
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 05:00
Mohammed Alajmi FIT SID JACINTHO INTERNATIONAL
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
Završeno
Vladimiro Afonso
Brazilian Power Team International
MELKSEDEC FRANCO Pobeda bez borbe
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
Završeno
Vladimiro Afonso
Brazilian Power Team International
Keunwoo Kim Dcbs Pobeda bez borbe
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-17
Završeno
Dean Liebenberg
Vermelho BJJ
Pobedio Završnicom - 03:44
Keunwoo Kim Dcbs
Female Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
3-31
Završeno
Nicholle Stoller
Nashville Mma
Alexandra Magamedova Sibirsky Bars Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-23
Završeno
Hussam Qashou
Art Of Fight Academy - Kuwait
Pobedio Završnicom - 01:35
Askhab Rasulov Team Nogueira Dubai
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-23
Završeno
Stefano Meneguzzo
Fn Fight.Co World
Stefano Correa A.O.A. Edil Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-23
Završeno
Gilhan Bae
GB Jiujitsu Gym
Pobedio Završnicom - 02:24
Rustam Balabayev Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-24
Završeno
Mohamed Abudrees
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Pobeda po poenima - 05:00
Mark Bagunu Team Nogueira Dubai
Male Gi / Black / Master 4 / 85KG
(Tuesday)
8-23
Završeno
Edilberto Da Ponte
Pobedio Odlukom - 05:00
Marcos Tulio Nunes Da Rosa
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
9-29
Završeno
Muamer Nezir
Peter Schira International
Ali Akbarpour Arte Suave Academy BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-31
Završeno
Akhmed Khatuev
Berkut Bjj Team
Pobeda po poenima - 05:00
Mohammed Magharef Gracie Barra (Usa)
Male Gi / Black / Master 4 / 69KG
(Tuesday)
7-19
Završeno
Marcio Carreira
Samy Aljamal Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-20
Završeno
Nima Hashemi
Roger Gracie Academy
Marcos Paulo Costa Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
6-25
Završeno
Wilson Canga Neiva
Pobeda po poenima - 05:00
Anthony Duncan CARLSON GRACIE LONDON
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-26
Završeno
Juan Carlos Diaz
Unknown User Gonzalez-Bueno Mathias Ribeiro Team Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-26
Završeno
Mehmet Talat
Australian Elite Team
Pobeda po poenima - 05:00
Alfred Campbell Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-24
Završeno
Francis Uy
Arena BJJ - Saudi
Pobeda po poenima - 05:00
Ali Hemade ATOS
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-42
Završeno
Murat Efendi
Pound For Pound Team
Pobeda po poenima - 05:00
Antonio Campoy Arellano Haubert Team
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-19
Završeno
Jordan, III Burton
Zr Team Association
Gabriel Moraes Alliance Pobeda po poenima - 05:00