Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
Završeno
Khasan Betelgeriev
Ribeiro Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
DANIEL BORGES COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Male Gi / Brown / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
Završeno
DANIEL BORGES
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Samer Haddad Walidbros Team Pobeda bez borbe
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
Završeno
Unknown User
Soul Fighters
Askhab Ilyasov Berkut Bjj Team Pobeda bez borbe
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
Završeno
Ionut Ghita
Gracie Barra North London
Dmitrii Dudchenko Strela Team Pobeda bez borbe
Male Gi / Black / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
Završeno
Denilson Pimenta
Gfteam
Marcos Santos Uaejj Team - Al Ain Pobeda bez borbe
Male Gi / Blue / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
Završeno
Tariq Alzaabi
M.O.D UAE
Pobeda bez borbe
Betach Amine Deo Jiu Jitsu / Cdk Team
Female Gi / Blue / Master 1 / 70KG
(Tuesday)
Završeno
Melany Boero
Pobeda bez borbe
Djamilya Sheikhova Team Nogueira Dubai
Male Gi / Black / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
10-1
Završeno
Marcio Medeiros
Palms Sports JJ Team
Pobedio Odlukom - 05:00
Pedro Alexandre
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
7-1
Završeno
Luiz Henrique Nepomuceno
Ricardo Evangelista Pobedio Završnicom - 03:51
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
6-1
Završeno
Renato Cardoso
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Celso Frabetti Uaejj Team - Training Hall
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
2-1
Završeno
Jorge Nakamura
Gfteam
Pobeda po poenima - 05:00
Luiz Eduardo Da Costa Pitbul Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
4-1
Završeno
Unknown User
Gracie Humaita Pernambuco
Bruno Amorim Gracie Barra South Jakarta Pobedio Završnicom - 02:36
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
8-1
Završeno
Victor De Albuquerque Shinzato
Gracie Barra Campinas (Carlos A. Liberi)
Willian Santana Alliance Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-1
Završeno
Genes Neto
Nft (Neto Fight Team)
Giovani Deziro Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
9-1
Završeno
Rodrigo De Almeida
Nilson Braga Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
5-1
Završeno
Rafael Carvalho
Stefano Correa A.O.A. Edil Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
3-1
Završeno
Jefthe Mesquita
Pobeda po poenima - 05:00
Raphael Mello
Male Gi / Black / Master 1 / 56KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
1-1
Završeno
Ivan Lima
KARKARA BJJ
Albert Santanna Gfteam Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
4-2
Završeno
Marcos Paulo Costa
Pobeda po poenima - 05:00
Lucas Sousa Alliance
Male Gi / Black / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
7-11
Završeno
Rodrigo Nunes Alves
Gfteam
Pobedio Završnicom - 01:54
Fernando Luiz Da Silva Palms Sports JJ Team
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
2-2
Završeno
Jose Barros
Pslpb Cicero Costha
Pobedio Završnicom - 01:16
Vitor Junior
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
3-2
Završeno
Andre Pinheiro
Palms Sports JJ Team
Pobeda po poenima - 05:00
Jerryan De Melo Aguilera Jiu Jitsu /Ricardo Cavalcanti International
Male Gi / Black / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
8-7
Završeno
Dilshat Kudaybergenov
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 05:00
Mohamed Almessabi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-2
Završeno
Antonio Inacio
Pobedio Završnicom - 01:10
Sebastien Garnier Gracie Barra Marseille
Male Gi / Black / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
9-2
Završeno
Paulo Pinto
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Iuri Ribeiro Halavanca Bjj
Male Gi / Black / Master 1 / 56KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
1-2
Završeno
Roulien Moreira
UAEJJ ARENA
Alex Lira COWBOY JIU-JITSU OFICIAL Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
10-2
Završeno
Sergio Calderon
CFC Team
Pobedio Odlukom - 05:00
Gilmario Azevedo
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
6-2
Završeno
FILIPE BOBRICK
Commando Group
Nivaldo Lima Palms Sports JJ Team Pobedio Završnicom - 02:01
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
5-2
Završeno
Thyago Cardoso
Pobeda po poenima - 05:00
LUIZ BRASILEIRO Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-3
Završeno
Eduardo Afonso
Brazilian Power Team International
Wisam Mote Ahmad Al Jazira Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
2-4
Završeno
Unknown User
Police Sports Association
Pobeda po poenima - 05:00
Joao Bosco Gouveia
Male Gi / Black / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
7-10
Završeno
Alex Nacfur
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 05:00
Flavio Ivo Guimaraes