Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-10
Završeno
IN SEOK OH
Dcbs
Yan Almeida Association Aranha Pobedio Završnicom
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
7-7
Završeno
Khasan Varando
Berkut Bjj Team
Pobeda po poenima - 05:00
Yahia Al Hammadi PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / Black / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
8-12
Završeno
Peterson Goncalves
Pobeda po poenima - 05:00
Wesam Ziad Ahmad
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-8
Završeno
Jose Barros
Pslpb Cicero Costha
Pobeda po poenima - 05:00
Giorgi Razmadze LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Male Gi / Black / Master 3 / 69KG
(Tuesday)
9-10
Završeno
Roman Zelenka
Fabio Santos Bratislava
Mario Silva COWBOY JIU-JITSU OFICIAL Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-11
Završeno
Musabbeh Al Khateri
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 05:00
Jordy Peute Gracie Barra Netherlands
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-10
Završeno
Zainutdin Zainukov
Team Abubakarova
Gabriel Moraes Alliance Pobeda po poenima
Female Gi / Brown / Black / Master 1 / 70KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-11
Završeno
Polyana Lago
Palms Sports JJ Team
Pobedio Završnicom - 00:37
Katia Pina Palms Sports JJ Team
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-12
Završeno
Rodrigo Campos
Pobeda po poenima - 05:00
Matheus Moreno Mizael
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-13
Završeno
Daisuke Nakamura
Pato Studio
Pobedio Završnicom - 00:35
Jefthe Mesquita
Male Gi / Black / Master 4 / 77KG
(Tuesday)
10-13
Završeno
Philippe Nativel
CHECKMAT BJJ Reunion
Hassen Moussa Pobedio Završnicom - 01:57
Male Gi / Black / Master 1 / 56KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-13
Završeno
Albert Santanna
Gfteam
Jorge Dos Santos Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
6-9
Završeno
Renato Cardoso
Commando Group
Pobeda po poenima - 05:00
Nivaldo Lima Palms Sports JJ Team
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-14
Završeno
Jardin Mathias
Gfteam
Talib Saleh Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
7-6
Završeno
Ricardo Evangelista
Igor Silva Commando Group Pobedio Završnicom - 00:31
Male Gi / Black / Master 3 / 110KG
(Tuesday)
8-14
Završeno
Rafael Vasques
Eliechiton Santos Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-29
Završeno
Gian Taylor Dee
ATOS
Pobedio Završnicom - 03:09
Akhmed Khatuev Berkut Bjj Team
Male Gi / Black / Master 4 / 77KG
(Tuesday)
10-14
Završeno
Christopher Bright
Pesfa
Jorge Neto Gfteam Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
9-7
Završeno
Nilson Braga
Paulo Pinto Commando Group Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-26
Završeno
Mohammad Ali
Knights jj
Said Dunkaev Checkmat International Pobedio Završnicom - 01:08
Male Gi / Black / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
7-14
Završeno
Bruno Zancaner
Roger Gracie Academy
Pobedio Završnicom - 02:34
Rogerio Maciel
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-13
Završeno
Hansel Co
Peter De Been Jiu Jitsu
Antonio Inacio Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Master 1 / 70KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-12
Završeno
Anne Lene Andersen
Gfteam
Pobedio Završnicom - 02:59
Katia Pina Palms Sports JJ Team
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-15
Završeno
Thiago Marques
Commando Group
Pobedio Završnicom - 02:53
Daisuke Nakamura Pato Studio
Male Gi / Black / Master 1 / 56KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-14
Završeno
Marcelo Saroldi Nunes
Palms Sports JJ Team
Juan Lopes Da Silva Prime Team Pobedio Završnicom - 04:24
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-12
Završeno
Adam Jones
Lin Martial Arts
Christian Dellevag Frontline Academy Pobedio Završnicom - 01:32
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-11
Završeno
Yan Almeida
Association Aranha
Sergio Rios Brasa/99 Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
6-23
Završeno
Daniel Guillen Manrique
Zr Team Association
Wilson Canga Neiva Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Master 1 / 70KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-13
Završeno
Polyana Lago
Palms Sports JJ Team
Pobedio Završnicom - 02:34
ANA MARIA SOARES UFC GYM Middle East
Male Gi / Brown / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
10-17
Završeno
LESLIE OWUSU
Gracie Barra - Fulham
Khasan Betelgeriev Ribeiro Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 / 110KG
(Tuesday)
8-15
Završeno
Fabio Martins
Pobedio Odlukom - 05:00
Gilberto Ferraz Bastos Gfteam
Male Gi / Black / Master 4 / 94KG
(Tuesday)
9-15
Završeno
Andre Cruz
Pobeda po poenima - 05:00
Cezar Ikehara M.O.D UAE