Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-23
Окончено
Willian Santana
Alliance
Adlan Dzhabrailov Berkut Bjj Team Won by Decision - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-18
Окончено
Jose Santana
Angola Demolition Team
Mohamed Al Qubaisi Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-24
Окончено
FERNANDO HERZ
Alliance Mario Reis
Won by points - 05:00
Sebastian Szyszka Sampa Bjj
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-19
Окончено
Sergio Rios
Brasa/99
Won by Submission - 01:15
Christian Dellevag Frontline Academy
Male Gi / Brown / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-22
Окончено
Paulo Soares
Brazilian Power Team International
Won by points - 05:00
Cameron Steer Axis Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Brown / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-29
Окончено
Said Dunkaev
Checkmat International
Beomjune Park Alliance Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-23
Окончено
Adam Watson
Peter De Been Jiu Jitsu
Martino Da Silva Renzo Gracie Academy Cape Town Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Master 3 / 62KG
(Tuesday)
11-20
Окончено
Obaid ALKAABI
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Gil Catarino Team Gil Catarino Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-21
Окончено
Pierpaolo Chiappe
Cohab Chile
Won by points - 05:00
Riad Dzhamalbeili LION ACADEMY
Male Gi / Brown / Master 3 / 69KG
(Tuesday)
10-22
Окончено
Karim Keddad
Gfteam
Hani Turson Riyadh Bjj Team - Riyadh Combat Won by points
Male Gi / Black / Master 4 / 85KG
(Tuesday)
8-22
Окончено
Regis Rodrigues
UAEJJ ARENA
Won by points - 05:00
Azar Beydullayev Azerbaijan Top Team
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-24
Окончено
WILLIAMS CAMPOS
Won by points - 05:00
Ahmad Babayev Azerbaijan Top Team
Male Gi / Brown / Master 2 / 62KG
(Tuesday)
9-24
Окончено
Mohammad Karam Hassan
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Won by points - 05:00
Mohammed Alajmi FIT SID JACINTHO INTERNATIONAL
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
Окончено
Vladimiro Afonso
Brazilian Power Team International
MELKSEDEC FRANCO Won by Walkover
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
Окончено
Vladimiro Afonso
Brazilian Power Team International
Keunwoo Kim Dcbs Won by Walkover
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-17
Окончено
Dean Liebenberg
Vermelho BJJ
Won by Submission - 03:44
Keunwoo Kim Dcbs
Female Gi / Purple / Master 1 / 62KG
(Tuesday)
3-31
Окончено
Nicholle Stoller
Nashville Mma
Alexandra Magamedova Sibirsky Bars Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
7-23
Окончено
Hussam Qashou
Art Of Fight Academy - Kuwait
Won by Submission - 01:35
Askhab Rasulov Team Nogueira Dubai
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
5-23
Окончено
Stefano Meneguzzo
Fn Fight.Co World
Stefano Correa A.O.A. Edil Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-23
Окончено
Gilhan Bae
GB Jiujitsu Gym
Won by Submission - 02:24
Rustam Balabayev Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan
Male Gi / Brown / Master 1 / 69KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-24
Окончено
Mohamed Abudrees
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Won by points - 05:00
Mark Bagunu Team Nogueira Dubai
Male Gi / Black / Master 4 / 85KG
(Tuesday)
8-23
Окончено
Edilberto Da Ponte
Won by Decision - 05:00
Marcos Tulio Nunes Da Rosa
Male Gi / Purple / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
9-29
Окончено
Muamer Nezir
Peter Schira International
Ali Akbarpour Arte Suave Academy BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-31
Окончено
Akhmed Khatuev
Berkut Bjj Team
Won by points - 05:00
Mohammed Magharef Gracie Barra (Usa)
Male Gi / Black / Master 4 / 69KG
(Tuesday)
7-19
Окончено
Marcio Carreira
Samy Aljamal Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
4-20
Окончено
Nima Hashemi
Roger Gracie Academy
Marcos Paulo Costa Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
6-25
Окончено
Wilson Canga Neiva
Won by points - 05:00
Anthony Duncan CARLSON GRACIE LONDON
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
10-26
Окончено
Juan Carlos Diaz
Unknown User Gonzalez-Bueno Mathias Ribeiro Team Won by points - 05:00
Male Gi / Brown / Master 1 / 85KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
3-26
Окончено
Mehmet Talat
Australian Elite Team
Won by points - 05:00
Alfred Campbell Galeb Brothers Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Brown / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-24
Окончено
Francis Uy
Arena BJJ - Saudi
Won by points - 05:00
Ali Hemade ATOS
Male Gi / Purple / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
2-42
Окончено
Murat Efendi
Pound For Pound Team
Won by points - 05:00
Antonio Campoy Arellano Haubert Team
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
2-19
Окончено
Jordan, III Burton
Zr Team Association
Gabriel Moraes Alliance Won by points - 05:00