Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / U16 / White / 66KG
(Day 3)
2-57
Gotowy
Anas Mohammed
FMAC.
Timur Mazlimov M.O.D UAE Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / U16 / Yellow/Orange/Green / 55KG
(Day 3)
5-83
Gotowy
Mohammad Atif Alassal
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana na punkty - 03:00
Zayed Mohamed Alhammadi PALMS SPORTS - TEAM 777
Boys GI / U16 / Grey / 60KG
(Day 3)
6-75
Gotowy
Khaled Salem Mohammed Alghaithi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Mohammad Alqudah Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Boys GI / U16 / Yellow/Orange/Green / 60KG
(Day 3)
5-82
Gotowy
Abdallah Salam
sharjah self-defence sports club
Abdulla Ibrahim Alhosani sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Boys GI / U16 / White / 66KG
(Day 3)
2-58
Gotowy
Khalifa Almansoori
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Anas Mohammed FMAC. Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Boys GI / U16 / Yellow/Orange/Green / 60KG
(Day 3)
5-84
Gotowy
Saif Hamad AlAmeri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Abdulrahman Almenhali Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / U16 / White / 66KG
(Day 3)
2-59
Gotowy
Buti Alrumaithi
HBZ SCHOOL
Timur Mazlimov M.O.D UAE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Kids Boys / Kids 3 / White / 34KG - A
(Day 2)
4-41
Gotowy
MARWAN HASSAN
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Fahad Bacha Al Wasl Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - A
(Day 2)
4-40
Gotowy
Saif Abdan
UAEJJ ARENA
Alessandro Arena Team Gladiators Wygrana na punkty - 02:00
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - A
(Day 2)
4-42
Gotowy
Mohammed Abdulla AlJaberi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:00
Mohamed Abdelaziz Alhammadi sharjah self-defence sports club
Kids Boys / Kids 3 / White / 38KG - A
(Day 2)
4-43
Gotowy
Saif Abdan
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 02:00
Mohamed Abdelaziz Alhammadi sharjah self-defence sports club
Kids Girls / Kids 3 / White / 40KG
(Day 2)
4-48
Gotowy
Lena Saeed Mohamed
UAEJJ ARENA
Althea Ysabelle Cubcuban Renzo Gracie Dubai Wygrana na punkty - 02:00
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-51
Gotowy
Osama Abdelrahman
sharjah self-defence sports club
Bogdan Kim Al Wasl Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-52
Gotowy
Amir Khodery
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Mohammad Alsuwaidi ADMA
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-53
Gotowy
Rashed Maktoum Alsuwaidi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Zwycięstwo przez dyskwalifikację
Alim Almussin Wolves Zone MMA Academy
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-55
Gotowy
Abdulla Alkindi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Mohammed Karmostaji ADMA Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-56
Gotowy
Saleh Rahim Iqbal
Alliance Dubai
Rashid Alkhawaja Team Nogueira Dubai Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-57
Gotowy
Thomas David Gras
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission)
SHEHAB OMAR Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-58
Gotowy
Bogdan Kim
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Tom Barrett Team Gladiators Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-59
Gotowy
Haroun Lounis
PALMS SPORTS - TEAM 777
Amir Khodery Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-60
Gotowy
Abdulaziz Alshaikh
Alliance Dubai
Wygrana na punkty - 03:00
Vojin Budimir Team Nogueira Dubai
Boys GI / U12 / Grey / 38KG
(Day 1)
1-61
Gotowy
Humaid ALNUAIMI
HBZ SCHOOL
Abdullah Al Salmani Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)