Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
6-4
Färdig
Alexander Monsalves
Vann på poäng - 05:00
Marcio Da Silva
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
4-6
Färdig
Otto Silva
Vann på domslut - 05:00
Patric Rampanelli TEAM MEDEIROS
Male Gi / Black / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
8-4
Färdig
Fabiano Tallon
Vann på poäng - 05:00
Bruno Domato De Aragao Palms Sports JJ Team
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
3-3
Färdig
Lukas Andrade Ferreira
Ribeiro Jiu Jitsu
Paulo Barreto Neto Vann på poäng - 05:00
Female Gi / Brown / Black / Master 1 / 49KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
1-7
Färdig
Hanna Hayduchenko
Intelligent Team Ukraine
Anna Carolina Ardisson Palms Sports JJ Team Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
9-5
Färdig
Iuri Fraga
Thyago Danilo Fernandes Vann på Submission - 03:21
Male Gi / Black / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
10-3
Färdig
Marcos Santos
Uaejj Team - Al Ain
Vann på poäng - 05:00
Marcio Medeiros Palms Sports JJ Team
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
2-5
Färdig
Jorge Nakamura
Gfteam
Jose Barros Pslpb Cicero Costha Vann på Submission - 01:45
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-4
Färdig
Giovani Deziro
Vann på poäng - 05:00
Jorge Pereira Jorge Santos Brazilian Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
5-3
Färdig
Edivaldo Lana
Gabriel Silveira Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
Färdig
Luiz Henrique Nepomuceno
Vann på Walkover
Newton Silva
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
4-3
Färdig
Bruno Amorim
Gracie Barra South Jakarta
Vann på poäng - 05:00
Ian Toro
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
Färdig
Caio Almeida Silva
ATOS
Magno Machado Palms Sports JJ Team Vann på Walkover
Male Gi / Brown / Master 1 / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
8-2
Färdig
Victor De Albuquerque Shinzato
Gracie Barra Campinas (Carlos A. Liberi)
Willian Santana Alliance Vann på Submission - 01:18
Male Gi / Black / Master 1 / 94KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
6-6
Färdig
Thiago Mascaranhas
Mascaranhas Team International
Paulo Illas Alves Vann på domslut - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
3-4
Färdig
Jefthe Mesquita
Vann på poäng - 05:00
Andre Pinheiro Palms Sports JJ Team
Male Gi / Black / Master 3 / 69KG
(Tuesday)
9-9
Färdig
Roman Zelenka
Fabio Santos Bratislava
Vann på poäng - 05:00
Marcelo Pontes
Male Gi / Black / Master 1 / 62KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
2-3
Färdig
Unknown User
Boca Team
Diego Medeiros Marinho Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 56KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
1-3
Färdig
Ivan Lima
KARKARA BJJ
Vann på poäng - 05:00
Roulien Moreira UAEJJ ARENA
Male Gi / Black / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
10-4
Färdig
Sergio Calderon
CFC Team
Vann på Submission - 01:23
Pakisi Nginga Angola Demolition Team
Male Gi / Black / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
9-6
Färdig
Raphael Souza
UFC GYM Middle East
Vann på domslut - 05:00
Fernando Nicolich Da Silva
Male Gi / Black / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
11-5
Färdig
Peterson Souza
Vann på poäng - 05:00
INGMAR SANTOS Uaejj Team - Al Ain
Male Gi / Black / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
8-6
Färdig
Vitor Reis
Peterson Goncalves Vann på Submission - 02:48
Male Gi / Black / Master 1 / 77KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
4-4
Färdig
Marcos Paulo Costa
Vann på domslut - 05:00
Nino Moreira
Male Gi / Black / Master 1 / 85KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
5-4
Färdig
Robson Silva
Uaejj Team - Al Ain
Adriano Lima Palms Sports JJ Team Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
10-6
Färdig
Emilio Carlos Da Silva Junior
Vann på Submission - 02:46
Evandro Silva
Male Gi / Black / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
7-13
Färdig
Alex Nacfur
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Vann på poäng - 05:00
Rodrigo Nunes Alves Gfteam
Female Gi / Brown / Black / Master 1 / 62KG # MAIN BRACKET
(Tuesday)
6-10
Färdig
Priscilla Assuncao De Souza Santos
Palms Sports JJ Team
Vann på poäng - 05:00
Jolie Boyle Gracie Barra Birmingham
Male Gi / Black / Master 1 / 110KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
Färdig
Ricardo Evangelista
Vann på Walkover
Newton Silva
Male Gi / Black / Master 1 / 69KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
3-5
Färdig
Paulo Barreto Neto
Tiago Bravo Palms Sports JJ Team Vann på poäng - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 / 56KG # BRAZIL QUALIFIER
(Tuesday)
1-4
Färdig
Albert Santanna
Gfteam
Vann på poäng - 05:00
Alex Lira COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Male Gi / Black / Master 3 / 85KG
(Tuesday)
8-8
Färdig
Wesam Ziad Ahmad
Vann på poäng - 05:00
Leandro Lima