Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
6-50
Završeno
Omar Abdelrahman
sharjah self-defence sports club
Mohammed Masood sharjah self-defence sports club Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 3)
4-56
Završeno
Ahmad Aziz Khalifa
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Adnan Madi M.O.D UAE Pobeda po poenima - 03:59
Boys GI / Teen / White / 60KG
(Day 3)
7-61
Završeno
Khaled Alobeidli
ADMA
Khalifa Saeed Al Shamsi KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:26
Boys GI / Teen / Grey / 60KG
(Day 3)
3-55
Završeno
Mohammad Alqudah
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Saleh Alafeefi Baniyas Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 3)
8-51
Završeno
Saif AlJneibi
ADMA
Pobeda po poenima - 03:00
Saif Abdelaziz Almaeeni sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
4-50
Završeno
Kais Al Mefleh
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 00:12
FAHAD AL-ALI sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 3)
2-54
Završeno
Salim Yasir Alnuaimi
sharjah self-defence sports club
Pobeda po poenima - 03:00
Naser Abdulkarim Ahmed Sharjah Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 3)
9-48
Završeno
Michel Lwisah
ADMA
Abdulla Al Zibeyan sharjah self-defence sports club Pobeda po poenima - 03:00
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
4-52
Završeno
Ahmed Kadhodaee
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:35
Omar Ahmed Alowais sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-54
Završeno
Ahmed Alzaabi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Abdulrahman Almenhali Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 55KG
(Day 3)
6-53
Završeno
Juan Rocha
ADMA
Pobeda po poenima - 03:00
Asahel Morera ATRIXION COMBAT SPORTS
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
9-51
Završeno
Islam Idigov
sharjah self-defence sports club
Saoud Alkathiri Baniyas Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 02:40
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 3)
7-58
Završeno
Mansour Al Yammahi
Dento Dojo
Pobeda po poenima - 03:00
Alwaleed Alkahtani ADMA
Boys GI / Teen / Grey / 38KG
(Day 3)
Završeno
Ahmed Alzaabi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Mohammed Dhalam sharjah self-defence sports club Pobeda bez borbe
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 3)
5-49
Završeno
Abdulla Aldarmaki
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Hamdan Mohamad Alnajar sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
4-51
Završeno
Zayed Yasir Alnuaimi
sharjah self-defence sports club
Ghaith Naseeb ADMA Pobedio Završnicom - 02:35
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-55
Završeno
Buti Eissa Alhosani
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Azamat Balbossynov Kazakhstan National Team Pobedio Završnicom - 00:57
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
3-59
Završeno
Faisal Saeed
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 01:40
Mohamed Sirag Dento Dojo
Boys GI / Teen / Grey / 73KG
(Day 3)
Završeno
Ghanem Ghylan
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Pobeda bez borbe
Khalfan Ali Al Zeedi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 3)
5-48
Završeno
Moussa Yao
sharjah self-defence sports club
Pobeda po poenima - 03:00
Omar Albahri ADMA
Boys GI / Teen / Grey / 85KG
(Day 3)
2-51
Završeno
Khamis Alzaabi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Omar Alhosani Baniyas Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 01:25
Boys GI / Teen / White / 60KG
(Day 3)
7-62
Završeno
Abdulla Eisa Khalaf Yousef Alhosani
ATHS MBZ BOYS ABU DHABI
Pobedio Završnicom - 02:26
Mohamed Abdul Hadi UAEJJ ARENA
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
3-60
Završeno
Saeed Alghaithi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 00:36
Ahmed Mohamed Yas School Boys
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
9-52
Završeno
Abdalrahman Abdalla
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:32
Mohammed Al Dossary Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 55KG
(Day 3)
6-54
Završeno
Jamal Alawi
sharjah self-defence sports club
Obaid Saeed Alketbi Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 3)
3-63
Završeno
Hamza Dardas
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Mohamed Khaled Alawlaqi Baniyas Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 3)
4-57
Završeno
Adnan Madi
M.O.D UAE
Abdulmunem Al Hosari Walidbros Team Pobeda po poenima - 04:00
Boys GI / Teen / White / 60KG
(Day 3)
7-63
Završeno
Radwan Shakfah
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:29
Khalifa Saeed Al Shamsi KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
9-53
Završeno
Buti Marwan Buti Ahmed Alqubaisi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Mansoor Almansoori Commando Group
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Day 3)
5-52
Završeno
Ramazan Mukhamedov
Kazakhstan National Team
JAFAR AHMED MAALI sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 00:57
Boys GI / Teen / Grey / 73KG
(Day 3)
8-48
Završeno
Ahmed Maher Salma Alloh
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Irtaza Khokhar Team Nogueira Dubai
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-56
Završeno
Hareb Omar Bahaisami
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Ahmed Alzaabi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 03:00