Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
6-50
Gotowy
Omar Abdelrahman
sharjah self-defence sports club
Mohammed Masood sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 03:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 3)
4-56
Gotowy
Ahmad Aziz Khalifa
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Adnan Madi M.O.D UAE Wygrana na punkty - 03:59
Boys GI / Teen / White / 60KG
(Day 3)
7-61
Gotowy
Khaled Alobeidli
ADMA
Khalifa Saeed Al Shamsi KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:26
Boys GI / Teen / Grey / 60KG
(Day 3)
3-55
Gotowy
Mohammad Alqudah
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Saleh Alafeefi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 3)
8-51
Gotowy
Saif AlJneibi
ADMA
Wygrana na punkty - 03:00
Saif Abdelaziz Almaeeni sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
4-50
Gotowy
Kais Al Mefleh
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:12
FAHAD AL-ALI sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / White / 46KG
(Day 3)
2-54
Gotowy
Salim Yasir Alnuaimi
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty - 03:00
Naser Abdulkarim Ahmed Sharjah Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 3)
9-48
Gotowy
Michel Lwisah
ADMA
Abdulla Al Zibeyan sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
4-52
Gotowy
Ahmed Kadhodaee
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Omar Ahmed Alowais sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-54
Gotowy
Ahmed Alzaabi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Abdulrahman Almenhali Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 55KG
(Day 3)
6-53
Gotowy
Juan Rocha
ADMA
Wygrana na punkty - 03:00
Asahel Morera ATRIXION COMBAT SPORTS
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
9-51
Gotowy
Islam Idigov
sharjah self-defence sports club
Saoud Alkathiri Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:40
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 3)
7-58
Gotowy
Mansour Al Yammahi
Dento Dojo
Wygrana na punkty - 03:00
Alwaleed Alkahtani ADMA
Boys GI / Teen / Grey / 38KG
(Day 3)
Gotowy
Ahmed Alzaabi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Mohammed Dhalam sharjah self-defence sports club Wygrana walkowerem
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 3)
5-49
Gotowy
Abdulla Aldarmaki
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Hamdan Mohamad Alnajar sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
4-51
Gotowy
Zayed Yasir Alnuaimi
sharjah self-defence sports club
Ghaith Naseeb ADMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-55
Gotowy
Buti Eissa Alhosani
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Azamat Balbossynov Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
3-59
Gotowy
Faisal Saeed
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Mohamed Sirag Dento Dojo
Boys GI / Teen / Grey / 73KG
(Day 3)
Gotowy
Ghanem Ghylan
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana walkowerem
Khalfan Ali Al Zeedi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 3)
5-48
Gotowy
Moussa Yao
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty - 03:00
Omar Albahri ADMA
Boys GI / Teen / Grey / 85KG
(Day 3)
2-51
Gotowy
Khamis Alzaabi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Omar Alhosani Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
Boys GI / Teen / White / 60KG
(Day 3)
7-62
Gotowy
Abdulla Eisa Khalaf Yousef Alhosani
ATHS MBZ BOYS ABU DHABI
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Mohamed Abdul Hadi UAEJJ ARENA
Boys GI / Teen / White / 50KG
(Day 3)
3-60
Gotowy
Saeed Alghaithi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Ahmed Mohamed Yas School Boys
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
9-52
Gotowy
Abdalrahman Abdalla
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Mohammed Al Dossary Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 55KG
(Day 3)
6-54
Gotowy
Jamal Alawi
sharjah self-defence sports club
Obaid Saeed Alketbi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 3)
3-63
Gotowy
Hamza Dardas
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Mohamed Khaled Alawlaqi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 04:00
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 3)
4-57
Gotowy
Adnan Madi
M.O.D UAE
Abdulmunem Al Hosari Walidbros Team Wygrana na punkty - 04:00
Boys GI / Teen / White / 60KG
(Day 3)
7-63
Gotowy
Radwan Shakfah
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Khalifa Saeed Al Shamsi KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
9-53
Gotowy
Buti Marwan Buti Ahmed Alqubaisi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Mansoor Almansoori Commando Group
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Day 3)
5-52
Gotowy
Ramazan Mukhamedov
Kazakhstan National Team
JAFAR AHMED MAALI sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Boys GI / Teen / Grey / 73KG
(Day 3)
8-48
Gotowy
Ahmed Maher Salma Alloh
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Irtaza Khokhar Team Nogueira Dubai
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-56
Gotowy
Hareb Omar Bahaisami
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Ahmed Alzaabi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00