Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / White / 38KG
(Day 3)
6-62
Završeno
Petr Vishnevskiy
Gymnasium Team
Pobedio Završnicom - 02:25
Nasser Almessabi ADMA
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Day 3)
9-61
Završeno
Salman Mataev
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Saif Hamad Alazeezi Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 3)
1-66
Završeno
Abdul Azeez Masaud Almaamari
KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Walid Ali Karit sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 02:37
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 3)
7-74
Završeno
Ahmad Alfaras
Team Nogueira Dubai
Pobeda po poenima - 04:00
Mayed Abdulla ADMA
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 3)
8-61
Završeno
Mohamed Khalid Alkhajeh
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 01:04
Mohammed Alsaffar Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 3)
2-61
Završeno
Jad Tabbara
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 02:24
Ahmed Khalid Alghroobti sharjah self-defence sports club
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 3)
5-61
Završeno
Ahmad Khalifa Andeez
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:42
Johan Mateo Garcia Molina ATRIXION COMBAT SPORTS
Boys GI / Teen / Orange/Green / 55KG
(Day 3)
6-58
Završeno
Juan Rocha
ADMA
Obaid Saeed Alketbi Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 3)
2-62
Završeno
Rayyan AlQudah
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Mohammed Waled Baniyas Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Youth Men's GI / White / 94KG
(Day 3)
4-65
Završeno
Omar Taalab
sharjah self-defence sports club
Abdulkariem Madi M.O.D UAE Pobeda po poenima - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 3)
5-62
Završeno
Tamerlan Joldaspay
Kazakhstan National Team
Pobedio Završnicom - 03:12
Saif Jumaan Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 3)
8-58
Završeno
Zeineldin Deghedie
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 00:57
Mohamed Hassan Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 3)
1-64
Završeno
Rasul Isaev
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Yerali Khalelov Kazakhstan National Team Pobeda po poenima - 04:00
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 3)
3-68
Završeno
Abdulla Alzaabi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Jaber Ahmed Jaber AlAwadi Emirates Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 3)
9-65
Završeno
Mohamed Alhussaini
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Rashed Alsharif ADMA Pobeda po poenima - 03:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 3)
7-71
Završeno
Abdulla Mohamed Abdulla Binmaksoor Alteneiji
ATHS MBZ BOYS ABU DHABI
Pobedio Završnicom - 03:10
Abdullah Mohammed Alshehhi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 66KG
(Day 3)
6-63
Završeno
Abdulla Alyafei
ADMA
Pobedio Završnicom - 01:40
Saeed Mubarak Al-Ali sharjah self-defence sports club
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 3)
2-63
Završeno
Rayyan El Saati
Legendary Heroes
Mohammed El Hachadi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:32
Youth Men's GI / Blue / 66KG
(Day 3)
5-63
Završeno
Rashed Fahad Aljaberi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 04:00
Alogaily Alzaabi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 3)
3-69
Završeno
Mohamed Khaled Alawlaqi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Saif Alameri Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Day 3)
9-62
Završeno
Eissa Nasir Mubarak Mohamed
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Ali Botashev Al Wasl Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:40
Boys GI / Teen / White / 60KG
(Day 3)
7-66
Završeno
Radwan Shakfah
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Abdulla Eisa Khalaf Yousef Alhosani ATHS MBZ BOYS ABU DHABI
Youth Men's GI / Blue / 55KG
(Day 3)
2-64
Završeno
Abylai Amangeldi
Kazakhstan National Team
Pobeda po poenima - 04:00
Jad Tabbara Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Youth Men's GI / White / 60KG
(Day 3)
8-62
Završeno
Abdalla Humaid Al-Ali
sharjah self-defence sports club
Rashed Almir Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Pobeda po poenima - 04:00
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 3)
9-66
Završeno
Abdulla Alhosani
Mustapha Kaafarani Alliance Dubai Pobedio Završnicom - 01:29
Boys GI / Teen / White / 60KG
(Day 3)
7-65
Završeno
Khalifa Saeed Al Shamsi
KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Pobedio Završnicom - 00:38
Abdulla Abdullateef Alameri Baniyas Jiu-Jitsu Club
Youth Men's GI / White / 66KG
(Day 3)
1-67
Završeno
Denny Candrlic
Team Nogueira Dubai
Mohamed Al Dahhan sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 03:19
Youth Men's GI / White / 81KG
(Day 3)
4-62
Završeno
FOZY AL TURKMANI
sharjah self-defence sports club
Nayef Alahmad KAF Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Youth Men's GI / White / 73KG
(Day 3)
7-72
Završeno
Mansoor Abdullah
ADMA
Pobedio Završnicom - 02:58
Hamdan Alameri sharjah self-defence sports club
Youth Men's GI / Blue / 73KG
(Day 3)
3-70
Završeno
Abdulla Kumisbekov
Kazakhstan National Team
Pobedio Završnicom - 02:59
Abdulla Alzaabi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Youth Men's GI / Blue / 81KG
(Day 3)
1-65
Završeno
Majed Alshamsi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
JASIM Abdulla JASIM Alhosani Baniyas Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:27
Boys GI / Teen / Grey / 46KG
(Day 3)
9-63
Završeno
Salman Mataev
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:11
Eissa Nasir Mubarak Mohamed Baniyas Jiu-Jitsu Club