Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Teen - Girls / Grey / -40kg
(Day 2)
1-43
Gotowy
MEERA ALHOSANI
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana na punkty - 03:00
Amna Faisal Alhosani PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Boys / Grey / -55kg
(Day 2)
5-47
Gotowy
Eissa Salem Alkaabi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
HAREB ALGHAFERI PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Girls / White / -44kg
(Day 2)
6-46
Gotowy
Wadima Alhammadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Andrea Isabelle Pascual Team Gladiators Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Boys / Yellow / -60kg
(Day 2)
3-42
Gotowy
Hamad Saeed Saeed Almahrooqi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Theyab Ibrahim Mohammed Almemari Al Ain Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Grey / -60kg
(Day 2)
4-36
Gotowy
Abdullah Gilmore
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:58
Ahmad Reyaleh UAEJJ ARENA
Teen - Girls / Grey / -63kg
(Day 2)
7-45
Gotowy
Hannah Engineer
Team Nogueira Dubai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Shahad Ahmed Alghareebi PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Girls / Grey / -52kg
(Day 2)
5-53
Gotowy
Dilara Binks
Team Nogueira Dubai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Shaikha Saif Omar PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Girls / Yellow / -48kg
(Day 2)
2-56
Gotowy
Alaonod Ibrahim Alharbi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Eva Alsadig Bashar Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:23
Teen - Boys / Grey / -38kg
(Day 2)
7-46
Gotowy
Theyab Juma Khamis Aldarmaki
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Majid Alblooshi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Boys / Grey / -85kg
(Day 2)
1-46
Gotowy
Majed Alshamsi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Mohamed Eizat Mohamed sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Boys / Grey / -46kg
(Day 2)
2-38
Gotowy
Rashed Alnasri
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana walkowerem
Mohamed Almaazmi DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Teen - Girls / White / -52kg
(Day 2)
5-51
Gotowy
Nujoud Al Hamadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Yomna Atta Team Nogueira Dubai
Teen - Boys / White / -60kg
(Day 2)
6-47
Gotowy
Mohamed Ahmed
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Omran Alhammadi Team Nogueira Dubai
Teen - Boys / Grey / -73kg
(Day 2)
2-54
Gotowy
Humaid Al-Ali
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:56
Sultan Majed Mohammed Aldhaheri Al Ain Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Yellow / -60kg
(Day 2)
3-43
Gotowy
Rashed Matar Hareb Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Omer Alhosani PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Boys / Grey / -60kg
(Day 2)
4-37
Gotowy
Rashed AljAberi
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:27
MUBARAK ALNASRI PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Girls / Grey / -63kg
(Day 2)
7-47
Gotowy
Joud Alsaeedi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Shahad Ahmed Alghareebi PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Girls / Orange / Green / -40kg
(Day 2)
5-55
Gotowy
Dana Ali Albreiki
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:05
Rauda Nasser Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Yellow / -66kg
(Day 2)
1-49
Gotowy
Faisal Mubarak
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Rashid Abdul Ghani Al- Ali sharjah self-defence sports club
Teen - Boys / Grey / -60kg
(Day 2)
4-38
Gotowy
Abdullah Gilmore
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Hazaa Tareq Albahri PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Girls / Grey / -57kg
(Day 2)
3-46
Gotowy
Simran Dosanjh
Team Nogueira Dubai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:14
Alanoud Alsenani Al Ain Jiu-Jitsu Club
Teen - Girls / White / -44kg
(Day 2)
6-48
Gotowy
Nikeisha Angelique Pascual
Team Gladiators
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Muzna Anis Binrabaa Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Grey / -66kg
(Day 2)
2-55
Gotowy
Ahmed Alteneiji
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:18
Ahmad Mohammad PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Boys / Yellow / -60kg
(Day 2)
3-44
Gotowy
Theyab Ibrahim Mohammed Almemari
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Omer Alhosani PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Girls / White / -52kg
(Day 2)
5-52
Gotowy
Jawaher Al Hamadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Nujoud Al Hamadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Boys / White / -66kg
(Day 2)
6-49
Gotowy
Youssef Sayed
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Blaine Tagudena sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Teen - Boys / Yellow / -66kg
(Day 2)
1-50
Gotowy
Saif Khalifa Almuhairibi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana na punkty - 03:00
Thani Saif Almashhouri Aldhaheri Al Ain Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Grey / -73kg
(Day 2)
2-57
Gotowy
Saif Alameri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Ali Alteneiji Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Boys / Yellow / -85kg
(Day 2)
7-48
Gotowy
Manea Juma Abdulrahman
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Humaid Alblooki sharjah self-defence sports club
Teen - Girls / Grey / -57kg
(Day 2)
3-47
Gotowy
Celine Khoury
Team Nogueira Dubai
Raja Almheiri sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Girls / Yellow / -40kg
(Day 2)
4-41
Gotowy
Merah Talal Alsaeedi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Rafeea Alktebi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Yellow / -46kg
(Day 2)
7-49
Gotowy
Musallam Abdullah Alameri
Mansaor Saeed Alhassani Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00