Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Junior - Boys / WHITE / 78KG
(Day 2)
3-27
Gotowy
Mohammed Nasser Al Siyabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Sultan Hassan Al Hamadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Junior - Boys / YELLOW / 78KG
(Day 2)
5-34
Gotowy
Zaid Chouban
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Mansoor Almansoori Commando Group
Junior - Girls / GREY / 44KG
(Day 2)
4-25
Gotowy
Najla Hashem
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 03:00
Ahood Khaled Alzarkan Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Grey / -46kg
(Day 2)
2-41
Gotowy
Rashed Qayed Ali
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Rashed Alnasri PALMS SPORTS - TEAM 777
Junior - Girls / GREY / 48KG
(Day 2)
3-31
Gotowy
Fatema Mabkhoot Alkatheeri
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Haneen Alkhoori UAEJJ ARENA Wygrana na punkty - 03:00
Junior - Boys / WHITE / 37KG
(Day 2)
7-31
Gotowy
Yazid Ali Karit
sharjah self-defence sports club
Yousef Alla UFC GYM Middle East Wygrana na punkty - 03:00
Junior - Girls / GREY / 40KG
(Day 2)
6-33
Gotowy
Shama Abdulaziz Almenhali
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Fatima Aljneibi ADMA
Junior - Girls / WHITE / 44KG
(Day 2)
5-36
Gotowy
Moza Yaqoub Alnaqbi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:31
Isabelle Hanks Dubai Police HQ
Junior - Boys / WHITE / 55KG
(Day 2)
Gotowy
Mohamed Mounes Abdelaziz
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana walkowerem
Theyab Abdelaziz Altahri sharjah self-defence sports club
Junior - Boys / WHITE / 55KG
(Day 2)
1-31
Gotowy
Mohamed Mounes Abdelaziz
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Thani Almehairi Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center
Junior - Boys / YELLOW / 37KG
(Day 2)
4-27
Gotowy
Moussa Yao
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:33
Ibrahim Said Musleh sharjah self-defence sports club
Junior - Boys / YELLOW / 60KG
(Day 2)
3-29
Gotowy
ZAYED SAIF ALDARMAKI
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Marwan Hakam Ibrahim Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Junior - Girls / GREY / 57KG
(Day 2)
2-40
Gotowy
Shahad Omar Alseqetri
Ajman Jiu Jitsu Club
Mashaik Hasan Al Ali Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Junior - Boys / YELLOW / 55KG
(Day 2)
5-38
Gotowy
Deni Akaev
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Hamad Abdul Wahab Albaloshi sharjah self-defence sports club
Teen - Boys / White / -55kg
(Day 2)
6-34
Gotowy
Omar Abdulla Alhammadi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Lenny Sabol sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 03:00
Junior - Girls / WHITE / 63KG
(Day 2)
7-32
Gotowy
Malak Al-Yafeai
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Mariah Alyafei Team Gladiators Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:47
Teen - Girls / White / -63kg
(Day 2)
2-39
Gotowy
Maitha Almarzooqi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Dana Alhammadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Junior - Boys / YELLOW / 55KG
(Day 2)
5-39
Gotowy
Yaman Omar Zannerni
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Khaleed Hussian sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:25
Junior - Girls / GREY / 48KG
(Day 2)
3-32
Gotowy
Reem Hamoud Alkhayari
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Fatema Mabkhoot Alkatheeri Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Junior - Boys / YELLOW / 41KG
(Day 2)
1-35
Gotowy
Abdulla Ibrahim Alhosani
sharjah self-defence sports club
Juan Rocha Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:51
Junior - Girls / YELLOW / 40KG
(Day 2)
4-28
Gotowy
Aisha Yerlankyzy
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Maitha Alneyadi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / White / -55kg
(Day 2)
6-35
Gotowy
Mohammed El Hachadi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Hamad Rheda Ali Al Wasl Jiu-Jitsu Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Teen - Boys / White / -73kg
(Day 2)
7-33
Gotowy
Abdullah Hasan Aldhaheiri
PALMS SPORTS - TEAM 777
Mohamed Mustafa Alzarooni sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:25
special fight teen white
(Day 2)
1-38
Gotowy
Mohamed Alnuaimi
UFC GYM Middle East
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:00
Shaheen Mohammad Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Junior - Girls / WHITE / 44KG
(Day 2)
5-37
Gotowy
Mahra Saif Omar
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Moza Yaqoub Alnaqbi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / White / -85kg
(Day 2)
7-34
Gotowy
Mohammed Sami Aldhaleai
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User UFC GYM Middle East
Junior - Girls / GREY / 52KG
(Day 2)
3-34
Gotowy
Shahad Dhaen Alhamedh
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Reem Salah Alhashmi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Junior - Girls / GREY / 40KG
(Day 2)
6-36
Gotowy
Shima Hamood Alnaamani
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Shama Abdulaziz Almenhali Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Junior - Boys / YELLOW / 45KG
(Day 2)
4-31
Gotowy
Karim Albaw
Team Gladiators
Wygrana na punkty - 03:00
Abdulla Al Zibeyan sharjah self-defence sports club
Teen - Girls / White / -63kg
(Day 2)
2-42
Gotowy
Afra Al Hamadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Maitha Almarzooqi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Boys / Grey / -55kg
(Day 2)
5-41
Gotowy
Osman Abdurakhmanov
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty - 03:00
Rashed Hatem Alblooshi PALMS SPORTS - TEAM 777
Junior - Boys / YELLOW / 60KG
(Day 2)
3-30
Gotowy
Adnan Farouq Alzarooni
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
ZAYED SAIF ALDARMAKI Al Ain Jiu-Jitsu Club