Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Infant - Boys / Grey / 38KG
(Day 1)
4-62
Gotowy
Alan Greulich
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 03:00
ARIF Nassim-Mohammed C.E.N.S. Academy
Infant - Boys / Yellow / 34KG
(Day 1)
11-73
Gotowy
Zakhar Eremin
Gymnasium Team
Wygrane przez Poddanie (submission)
Viktor Donetskyi Zr Team Association
Infant - Girls / Grey / 40KG
(Day 1)
7-68
Gotowy
Daria Aleksandrova
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:04
Amelia Molyneux Dubai Police HQ
Infant - Boys / Grey / 30KG
(Day 1)
8-63
Gotowy
Mohammed Juma Al Darmaki
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Dmitrij Pozdnyakov Zr Team Association Wygrana na punkty - 03:00
Infant - Boys / Yellow / 38KG
(Day 1)
10-58
Gotowy
Ali Abbas
Team Gladiators
Elias Zakam Altameemi Challenger club Wygrana na punkty - 03:00
Kids 3 - Boys / WHITE & GREY / 50kg
(Day 1)
3-78
Gotowy
Mohannad Alsamman
UAEJJ ARENA
Damir Akhmadullin Senna Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:39
Junior - Girls / Grey / 48KG
(Day 1)
9-62
Gotowy
Noora Jamal Alfalasi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana na punkty - 03:00
Reem Hamoud Alkhayari Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Juvenile - Boys / Blue / 60KG
(Day 1)
6-59
Gotowy
Marlen Kanatov
Kazakhstan National Team
Gabriel Rosa Commando Group Wygrana na punkty - 04:00
Infant - Boys / Grey / 30KG
(Day 1)
8-64
Gotowy
Saoud Alblooshi
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty - 03:00
Ali Munir Ahmed Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Kids 3 - Boys / WHITE & GREY / 50kg
(Day 1)
3-79
Gotowy
Khaleifah Alyammahi
DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Hamdan Alshamsi UAEJJ ARENA
Infant - Girls / Grey / 40KG
(Day 1)
7-69
Gotowy
Laura Da Aparecida
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Unknown User Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Infant - Boys / Grey / 46KG
(Day 1)
2-58
Gotowy
Ali Rasulov
Davlatov Alijon
Zahar Slivenko Kazakhstan National Team Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 02:24
Junior - Boys / Yellow / 45KG
(Day 1)
9-60
Gotowy
Aldiyar Ualikhan
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 03:00
Arthur Barbieiro Alliance
Kids 2 - Boys / WHITE & GREY / 23kg
(Day 1)
11-76
Gotowy
Farkhod Erkinov
Senna Fight Academy
Wygrana na punkty - 02:00
Mohannad Sawafta Team Gladiators
Juvenile - Girls / Blue / 52KG
(Day 1)
6-60
Gotowy
Aysha Almarzooqi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Oleksandra Yakovenko Zr Team Association Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:59
Kids 3 - Boys / WHITE & GREY / 50kg
(Day 1)
3-80
Gotowy
Ahmed Alhosani
sharjah self-defence sports club
Damir Akhmadullin Senna Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Infant - Boys / Grey / 34KG
(Day 1)
1-58
Gotowy
Ziad Samara
The Dojo Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Ibrahim Abu Rabi UAEJJ ARENA
Infant - Boys / Grey / 38KG
(Day 1)
4-64
Gotowy
Saeed Marwan Alqubaisi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Saeed Mohammed UAEJJ ARENA Wygrana na punkty
Infant - Boys / Yellow / 38KG
(Day 1)
10-59
Gotowy
Filipe Pinto
ATOS
Wygrana na punkty - 03:00
Alexandr Tuzlucov Zr Team Association
Kids 2 - Girls / WHITE & GREY / 33kg
(Day 1)
3-82
Gotowy
Amreen Afsal
Team Gladiators
Wygrana na punkty - 02:00
Anna Beatriz Baisch Rossi Dubai Police HQ
Infant - Girls / Grey / 32KG
(Day 1)
5-67
Gotowy
Ailin Murzagali
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 03:00
Alima Zhumadeldinova Kazakhstan National Team
Infant - Boys / Grey / 30KG
(Day 1)
8-65
Gotowy
Alan Khan
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 03:00
Ismail Serik Kazakhstan National Team
Infant - Boys / Grey / 38KG
(Day 1)
4-65
Gotowy
Bagir Aliyev
JGBJJ TEAM
Kamal Abdullatif sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 03:00
Kids 3 - Girls / WHITE & GREY / 48kg
(Day 1)
7-71
Gotowy
Anna Aleksandrova
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Wygrana na punkty - 00:14
Maryam Alsubousi ADMA
Infant - Boys / Yellow / 38KG
(Day 1)
10-60
Gotowy
Nikolay Kostyukov
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Wygrana na punkty - 03:00
Valerij Sankov Uabjj
Junior - Girls / Grey / 48KG
(Day 1)
9-63
Gotowy
Fatema Mabkhoot Alkatheeri
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Haneen Alkhoori UAEJJ ARENA Wygrana na punkty - 03:00
Kids 3 - Girls / WHITE & GREY / 48kg
(Day 1)
7-72
Gotowy
Hour Mohamed
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Eva Abu Khaled UAEJJ ARENA
Kids 3 - Boys / WHITE & GREY / 50kg
(Day 1)
3-81
Gotowy
Khaleifah Alyammahi
DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Damir Akhmadullin Senna Fight Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Infant - Boys / Grey / 38KG
(Day 1)
4-66
Gotowy
Nazar Slivenko
Kazakhstan National Team
Alan Greulich Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile - Boys / Blue / 66KG
(Day 1)
6-61
Gotowy
Ethan Major
Renzo Gracie Academy Ottawa
Victor Hugo Ferreira Gfteam Wygrana na punkty - 04:00
Infant - Girls / Grey / 40KG
(Day 1)
7-70
Gotowy
Daria Aleksandrova
Kristian Cestaro Jiu Jitsu Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:13
Unknown User Kazakhstan National Team
Kids 3 - Boys / WHITE & GREY / 24kg
(Day 1)
5-69
Gotowy
Abubakr Davlatov
Strela Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Talha Kuzhiyanjal Al Dhafra Jiu-Jitsu Club