Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / TEEN / WHITE / 48KG
(GIRLS DAY)
Ferdig
ALYZYA IBRAHIM ALHAMMADI
Mirfa Al Dhafra Club
Seier på Walkover
Zainab Ali Al Hamiri Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-36
Ferdig
Fatima Mohamed Al Sareeri
Adf 05- Moza Bint Buti
Hamda Hamad Obaid Al Ketbi Aaf 21 - Al Refa'a School Seier med poeng - 03:00
Female / JUNIOR / YELLOW / 44KG
(GIRLS DAY)
7-44
Ferdig
ALYAZIA HAMAD ALJNEIBI
Adf 03- Al Reef
Seier med poeng - 03:00
Dhabia Hatem Alblooshi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Female / TEEN / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
2-30
Ferdig
AFRA SAEED ALSHAMSI
Aaf 01- Al Ma'ali
Alyazyeh Alblooshi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Female / JUNIOR / GREY / 63KG
(GIRLS DAY)
1-34
Ferdig
Gaia Tolomelli
Team Nogueira Dubai
Seier på submission - 02:04
ALYAZIA ALRASHDI Actvet Aa Girls
Female / TEEN / WHITE / 48KG
(GIRLS DAY)
5-39
Ferdig
Guzlan Mohamed Mubarak
Adf 01- Al Asayel
Seier med poeng - 03:00
Shaikha Ali Khalfan Alshamsi Aaf 10- Al Khair School
Female / TEEN / GREY / 40KG
(GIRLS DAY)
11-40
Ferdig
Abrar Juma Al Shamisi
Aaf 07- Salama Bint Butti School
Seier med poeng - 03:00
MEERA AHMED ALMARZOOQI
Female / TEEN / WHITE / 52KG
(GIRLS DAY)
3-35
Ferdig
Mahra Saeed Al Shamsi
Aaf 01- Al Ma'ali
Seier med poeng - 03:00
Afra Abdulla Almarzooqi Adf 18- Umm Al Arab
Female / JUNIOR / WHITE / 44KG
(GIRLS DAY)
13-33
Ferdig
Alghala Abdulnaser Alsubaihi
Adf 06- Al Erteqaa
Fatima Rashed Aldaheri Aaf 06- Makka School Seier på submission - 02:47
Female / JUNIOR / WHITE / 36KG
(GIRLS DAY)
4-35
Ferdig
MAYA ABDULLA Al Ameri
Adf 03- Al Reef
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:24
Khulood Alhosani Agf 01- Al Shumookh
Female / TEEN / GREY / 63KG
(GIRLS DAY)
6-44
Ferdig
UMKALTHOUM MOHAMED ALGHAILANI
Adf 03- Al Reef
Maitha Almansoori Madinat Zayed Al Dhafra Club Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:29
Female / TEEN / GREY / 68KG
(GIRLS DAY)
8-40
Ferdig
WADIMA YOUSEF ALMARAR
Aaf 01- Al Ma'ali
Seier på submission - 00:16
Norah Abdulrahman Almarzooqi Adf 20- Al Reyada School
Female / TEEN / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
1-37
Ferdig
Maimouna Ahmed Mohamed AlMarzooqi
Aaf 10- Al Khair School
ALMAZAYNH SAEED ALMAZROUEI Madinat Zayed Al Dhafra Club Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Female / TEEN / WHITE / 44KG
(GIRLS DAY)
9-31
Ferdig
Aljowaizi Amer Mubarak Raji Bin Amro
Sara Abdullah Al Katheri Adf 05- Moza Bint Buti Seier med poeng - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-37
Ferdig
Bakheeta Mubarak Almansoori
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 02:13
Sara Abdulla Jassem Abdulla Alhammadi Agf 01- Al Shumookh
Female / TEEN / GREY / 80KG
(GIRLS DAY)
8-43
Ferdig
Muhrah Mahfoudh
Najla Jaber Aaf 19 - Al Massera School Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Female / JUNIOR / GREY / 48KG
(GIRLS DAY)
2-26
Ferdig
Meera Alshamsi
Latifa Salem Al Ktebi Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM Seier på submission - 02:27
Female / JUNIOR / GREY / 40KG
(GIRLS DAY)
7-37
Ferdig
Mahra Obaid Rashed Ali Almeqbaali
Aaf 12-Al Shiyam School
Nouf Rashed Alzaabi Adf 08-Hunain School Seier med poeng - 03:00
Female / TEEN / WHITE / 48KG
(GIRLS DAY)
5-40
Ferdig
ALYZYA IBRAHIM ALHAMMADI
Mirfa Al Dhafra Club
Alyazya Zayed Almansoori Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 36KG
(GIRLS DAY)
4-36
Ferdig
Rauda Nasser Alshamsi
Aaf 07- Salama Bint Butti School
Salama Ali Ahmed Jaralla Almansoori Seier på submission - 02:27
Female / JUNIOR / GREY / 44KG
(GIRLS DAY)
6-41
Ferdig
Mariam Sultan Ali Alshamsi
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
SUAAD MASAAOD AL HINAI Aaf 01- Al Ma'ali Seier med poeng - 03:00
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-38
Ferdig
Fatima Ahmed Alneyadi
Adf 08-Hunain School
Seier med poeng - 03:00
Hind Alsalfa Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Female / TEEN / GREY / 40KG
(GIRLS DAY)
11-38
Ferdig
RAUDA KHALIFA YOUSEF ALDEREI
Aaf 13-Al Danat School
Seier på submission - 02:08
REEM AHMED ALMARZOOQI
Female / TEEN / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
1-38
Ferdig
Suada Almansoori
Adf 14- Al Shawamekh School
Seier med poeng - 03:00
Rowda Almansoori Adf 08-Hunain School
Female / JUNIOR / WHITE / 52KG
(GIRLS DAY)
10-23
Ferdig
Wadima Ibrahim Hasan Alblooshi
Aaf 09- Al Hemma School
Seier med poeng - 03:00
SHAMSA ZAID ZUWAID ALNUAIMI Actvet Aa Girls
Female / TEEN / YELLOW / 48KG
(GIRLS DAY)
9-36
Ferdig
Shamma Kareem Alblooshi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 01:55
Ebtisam Mohamed Almenhali
Female / TEEN / GREY / 80KG
(GIRLS DAY)
8-44
Ferdig
Ayesha Ibrahim Alhammadi
Adf 06- Al Erteqaa
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Mahra Marzouq Almehairbi Adf 04- Fatimah Bint Mubarak
Female / TEEN / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
2-31
Ferdig
Ahed Fayez Al Mansouri
Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
Seier på submission - 02:53
Shama Hasan Al Hammadi Mirfa Al Dhafra Club
Female / JUNIOR / GREY / 40KG
(GIRLS DAY)
7-35
Ferdig
Muhra Suood Alsaadi
Adf 18- Umm Al Arab
HALEEMA KHALEEL ALHOSANI Adf 03- Al Reef Seier på submission - 02:27
Female / TEEN / WHITE / 48KG
(GIRLS DAY)
5-41
Ferdig
Jawaher Mohammed Alkaabi
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Seier med poeng - 03:00
Ruqaya Mohamed Al Hosani Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Female / JUNIOR / GREY / 52KG
(GIRLS DAY)
3-32
Ferdig
Shadha Ali Al-Mashaykhi
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Seier med poeng - 03:00
AYSHA SANAD AL HAMMADI Adf 07- Al Reem
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-39
Ferdig
Mouza Abdulla Al Shamsi
Aaf 11-Al Hosoon School
Seier med poeng - 03:00
Afra Alkhoori Adf 14- Al Shawamekh School