Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 3)
9-42
Ferdig
Mohammad Mutawe
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier med poeng - 03:11
Hamed Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 60KG
(Day 3)
2-45
Ferdig
Buti Eissa Alhosani
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Ahmed Mohamed Alrashdi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
3-42
Ferdig
AHMAD MUTAWE
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier på submission - 00:26
Ahmed Abdallah Alhamamdi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 3)
9-43
Ferdig
Abdulrahman Gilmore
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 01:14
Mohammed Dhalam sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Day 3)
4-44
Ferdig
Ahmed Mahdi Ahmed Al Baloushi
Aa 07- Al Maqam
Mohamed Al Ali PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier på submission - 01:02
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
8-36
Ferdig
Saif Soliman
sharjah self-defence sports club
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Hasan Salem Hasan Abdulla Aa 16- Remah
Boys GI / Teen / Grey / 55KG
(Day 3)
6-42
Ferdig
Abdulaziz AlHarrasi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Hadi Alnukari Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:00
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
3-43
Ferdig
Abdulaziz Alhosani
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 02:00
Omar Alsenaani sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Yellow / 66KG
(Day 3)
7-41
Ferdig
Saoud Alkathiri
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Abdalrahman Abdalla Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Junior / White / 66KG
(Day 3)
9-40
Ferdig
Jabir Alansary
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:23
Aleksandr Kapitonov Gymnasium Team
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 3)
4-47
Ferdig
Unknown User
UFC GYM Middle East
Abdulla Alhosani ADMA Seier på submission - 01:09
Boys GI / Teen / Yellow / 85KG
(Day 3)
Ferdig
Mansoor Alzaabi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Landon Lorenowicz Team Nogueira Dubai Seier på Walkover
Boys GI / Junior / White / 41KG
(Day 3)
2-42
Ferdig
Ammar Jomah
Gracie Barra Al-Ahmadi
Seier med poeng - 03:00
Saoud Mubarak Alnuaimi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
8-30
Ferdig
Omar Abdelrahman
sharjah self-defence sports club
Seier med poeng - 03:00
ABDULAH OMAR AL RISI Aa 20- Tahnoon Bin Mohammad
Boys GI / Teen / Yellow / 85KG
(Day 3)
3-40
Ferdig
Mohamed Bellahcene
sharjah self-defence sports club
Salem Salah Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:49
Boys GI / Teen / Orange/Green / 66KG
(Day 3)
5-46
Ferdig
Abdullah Andeez
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Mohamed Mounes Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:08
Boys GI / Teen / Grey / 60KG
(Day 3)
2-46
Ferdig
Saleh Alafeefi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:46
Hamed Almaskari PALMS SPORTS - TEAM 777
Boys GI / Teen / Orange/Green / 55KG
(Day 3)
5-44
Ferdig
Asahel Morera
ATRIXION ELITE TEAM
Iles Khalafov sharjah self-defence sports club Seier på submission - 02:01
Boys GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 3)
9-44
Ferdig
Yousef Ayman Alhaj
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Saif Dhafer Al Ahbabi Aa 07- Al Maqam
Boys GI / Teen / Grey / 55KG
(Day 3)
6-43
Ferdig
Abdulla Abdulhadi Abdulla Abdulhadi Bamabbad
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
MOHAMED ABDOU ELKASHEF sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / White / 73KG
(Day 3)
4-48
Ferdig
Hamdam Mubarak Salem Albroiki
Aa 07- Al Maqam
Seier med poeng - 03:00
Jaber Alfaras Team Nogueira Dubai
Boys GI / Teen / Grey / 85KG
(Day 3)
1-46
Ferdig
Theyab Aljneibi
sharjah self-defence sports club
Seier ved dommeravgjørelse - 04:00
Omar Alhosani Baniyas Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 60KG
(Day 3)
2-47
Ferdig
Mansoor Alshuweihi
ADMA
Rashed Ahmed Alkaabi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:57
Boys GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 3)
9-45
Ferdig
Mohammad Mutawe
PALMS SPORTS - TEAM 777
Seier på submission - 00:56
Sami Alblooshi Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 73KG
(Day 3)
7-44
Ferdig
Irtaza Khokhar
Team Nogueira Dubai
Seier med poeng - 03:00
Ahmad Mohammed Alshehhi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / White / 85KG
(Day 3)
1-49
Ferdig
Hussain Younis Almulla
sharjah self-defence sports club
Seier på submission - 01:28
Saif Saeed Mohammed Omar Laameri Aa 16- Remah
Boys GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 3)
9-46
Ferdig
Abdulrahman Gilmore
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Abdulla Obaid Alketbi PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier på submission - 01:51
Boys GI / Teen / Grey / 50KG
(Day 3)
4-45
Ferdig
Abdulla Khalaf Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Ahmed Mahdi Ahmed Al Baloushi Aa 07- Al Maqam Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:55
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
8-40
Ferdig
Khalid Abdelrehim
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Saif Soliman sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 66KG
(Day 3)
5-47
Ferdig
Ignat Ryazantsev
ADMA
Seier med poeng - 03:00
Khaleed Hussian sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
3-44
Ferdig
Manea Alhosani
PALMS SPORTS - TEAM 777
Hareb Omar Bahaisami Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 3)
9-47
Ferdig
Sultan Fahad Ahmed Alqubaisi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Yazid Ali Karit sharjah self-defence sports club