Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
6-42
Ferdig
Fahad Saoud Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Omar Abdelrahman sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 66KG
(Day 3)
5-43
Ferdig
Abdullah Andeez
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Harib Alhammadi sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 3)
9-43
Ferdig
ABDULLAH AL DHEEB AL KALBANI
Aa 20- Tahnoon Bin Mohammad
Nahyan Alhammadi ADMA Seier på submission - 02:10
Boys GI / Teen / Grey / 55KG
(Day 3)
7-51
Ferdig
MOHAMED ABDOU ELKASHEF
sharjah self-defence sports club
Seier med poeng - 03:00
Leonardo Da Aparecida ADMA
Boys GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 3)
4-44
Ferdig
Sami Alblooshi
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Abdulrahman Gilmore Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:06
Boys GI / Teen / Yellow / 60KG
(Day 3)
2-45
Ferdig
Hamad Tareq Alsuwaidi
sharjah self-defence sports club
Seier på submission - 02:58
Khaled Alnajjar sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 3)
9-45
Ferdig
Nurkhan Beisen
ARMJJ INTERNATIONAL TEAM
Michel Lwisah ADMA Seier på submission - 02:05
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 3)
5-40
Ferdig
Sultan Al Sada
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Yahia Matouk Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:11
Boys GI / Teen / Grey / 73KG
(Day 3)
8-44
Ferdig
Ahmed Al Natour
KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Khalfan Ali Al Zeedi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Yellow / 60KG
(Day 3)
2-46
Ferdig
Nabi Isaev
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Sultan Helal Alqubaisi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 66KG
(Day 3)
5-44
Ferdig
Thani Al Mehairi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Seier på submission - 02:01
Adnan Farouq Alzarooni sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Orange/Green / 60KG
(Day 3)
3-49
Ferdig
Mohamed Mounes
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier med poeng - 03:00
Hamad Abdul Wahab Albaloshi sharjah self-defence sports club
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-47
Ferdig
Yousef Alkhoori
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
AHMAD MUTAWE PALMS SPORTS - TEAM 777
Boys GI / Teen / Orange/Green / 50KG
(Day 3)
9-46
Ferdig
Abdulla Al Zibeyan
sharjah self-defence sports club
Seier med poeng
Zayed Mohamed Alhammadi PALMS SPORTS - TEAM 777
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
6-43
Ferdig
Majed Gholam Zareyee
Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Mohammed Masood sharjah self-defence sports club Seier på submission - 01:10
Boys GI / Teen / Grey / 55KG
(Day 3)
7-52
Ferdig
Saeed Salem Alghfeli
KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Omar Alraeesi sharjah self-defence sports club Seier på submission - 02:33
Boys GI / Teen / Grey / 60KG
(Day 3)
3-51
Ferdig
Mansoor Alshuweihi
ADMA
Saif Hamad AlAmeri Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:14
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-48
Ferdig
Omar Alsenaani
sharjah self-defence sports club
Ayan Ahmad Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:43
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
6-40
Ferdig
ABDULAH OMAR AL RISI
Aa 20- Tahnoon Bin Mohammad
Sultan Taleb Mohamad sharjah self-defence sports club Seier på submission - 02:12
Boys GI / Junior / Yellow / 50KG
(Day 3)
5-41
Ferdig
Omar Abdulla
sharjah self-defence sports club
Joao Pedro Cosendey PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Teen / Grey / 85KG
(Day 3)
2-48
Ferdig
Abdulrahman Alsalah
ADMA
Seier med poeng - 03:00
German Kiselev Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Grey / 73KG
(Day 3)
8-45
Ferdig
Ryan Pelser
PALMS SPORTS - TEAM 777
Irtaza Khokhar Team Nogueira Dubai Seier på submission - 01:36
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 3)
7-55
Ferdig
Khalil Aljneibi
sharjah self-defence sports club
Mansour Al Yammahi Dento Dojo Seier på submission - 01:50
Boys GI / Teen / Grey / 60KG
(Day 3)
3-52
Ferdig
Mohammad Alqudah
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Seier med poeng - 03:00
Khaled Salem Mohammed KHALED BIN AL WALEED - SCHOOL
Boys GI / Teen / Grey / 66KG
(Day 3)
1-49
Ferdig
Hareb Omar Bahaisami
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Seier på submission - 00:53
Manea Alhosani PALMS SPORTS - TEAM 777
Boys GI / Teen / Grey / 42KG
(Day 3)
4-45
Ferdig
Mohammad Mutawe
PALMS SPORTS - TEAM 777
Hamed Abdulla Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / White / 50KG
(Day 3)
6-45
Ferdig
SALEM SAEED AL SHEBLI
Aa 20- Tahnoon Bin Mohammad
Seier på submission - 01:59
Khalifa Shamlah Aa 10- Al Tamayoz
Boys GI / Teen / White / 42KG
(Day 3)
7-56
Ferdig
Ali Najim Abdulla
Yas School Boys
Alwaleed Alkahtani ADMA Seier på submission - 00:41
Boys GI / Teen / Grey / 60KG
(Day 3)
3-53
Ferdig
Saif Hamad AlAmeri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Saleh Alafeefi Baniyas Jiu-Jitsu Club Seier med poeng - 03:00
Boys GI / Junior / White / 37KG
(Day 3)
9-44
Ferdig
Hamad Alsaboori
ADMA
Seier med poeng - 03:00
HAZZA IBRAHIM AL KHAMBASHI Aa 20- Tahnoon Bin Mohammad
Boys GI / Teen / White / 55KG
(Day 3)
4-47
Ferdig
Kais Al Mefleh
sharjah self-defence sports club
Seier på submission - 02:18
Fares Almenhali
Boys GI / Teen / Yellow / 46KG
(Day 3)
5-47
Ferdig
Unknown User
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Moussa Yao sharjah self-defence sports club Seier med poeng - 03:00