Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls GI / Junior / White / 40KG
(Day 2)
1-9
Ferdig
MAHA ALI
Aaf 21 - Al Refa'a School
Seier på submission - 00:54
FATIMA AWAD Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Girls GI / Infant / White / 36KG
(Day 2)
2-11
Ferdig
Aalyah Almazrouei
Team Nogueira Dubai
Seier på submission - 01:21
Diana Kim Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Junior / White / 52KG
(Day 2)
3-13
Ferdig
Ghala Obaid Mohammed Alshahrani
Aaf 10- Al Khair School
Seier på submission - 01:35
SHAMMA FARES Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Girls GI / Infant / White / 32KG
(Day 2)
4-13
Ferdig
NOOR NASHOWAN SABEEA
Al Bahya School
Seier med poeng - 03:00
Mahra Bader Alazeezi Aaf 05- Al Muraijib
Girls GI / Junior / White / 40KG
(Day 2)
1-11
Ferdig
AMNA JASSEM AL HOSANI
Al Bahya School
Seier på submission - 01:05
Alya Alzaabi ADMA
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 2)
5-11
Ferdig
SHAMMA SALEM
Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Seier med poeng - 03:00
Noura Ismail Matar Khamis Aldhaheri Aaf 10- Al Khair School
Girls GI / Junior / White / 44KG
(Day 2)
6-11
Ferdig
Wadima Sulaiman Hamdan Shakhbout Alshamsi
Aaf 10- Al Khair School
Ghubaisha Hamad Al Alawi Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth Seier på submission - 00:43
Girls GI / Infant / White / 44KG
(Day 2)
7-9
Ferdig
Muna Jaber Mohammed Bujair Alameri
Aaf 10- Al Khair School
Shamma Mohammed Hasan Dhafer Al Qahtani Al Qahtani Aaf 10- Al Khair School Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 2)
5-12
Ferdig
ALIA JAMEEL AL JNEIBI
Al Bahya School
MiYtha Said Al Ashkary Aaf 18 - Al Jahili School Seier på submission - 00:56
Girls GI / Junior / White / 40KG
(Day 2)
1-12
Ferdig
Hessa Awad Jaafar Bader Al Katheeri
Aaf 10- Al Khair School
Jolie Zayat Al Jazira Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 00:43
Girls GI / Junior / White / 44KG
(Day 2)
6-12
Ferdig
HEILA MOHAMED AL JNEIBI
Al Bahya School
Seier på submission - 00:43
Aliya Eissa Almansoori Adf 19- Al Khatim School
Girls GI / Junior / White / 36KG
(Day 2)
2-16
Ferdig
KHADIJA HAZZA AL MEQBAALI
Aaf 01- Al Ma'ali
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 00:44
Alyazia Ahmed Alali Al Bahya School
Girls GI / Infant / Grey / 25KG
(Day 2)
4-16
Ferdig
Noor Dhami
UAEJJ ARENA
Haya Tabbara PALMS SPORTS - TEAM 777 Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Junior / White / 40KG
(Day 2)
1-13
Ferdig
ALHANOUF MOHAMED ISMAIL MOHAMED ALHOSANI
Al Bahya School
Seier med poeng - 03:00
NOURA MOHAMMED Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 2)
5-13
Ferdig
Yasmine Bouars
Antara Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 01:08
Hour Mubarak Alkarbi Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
Girls GI / Junior / White / 44KG
(Day 2)
6-13
Ferdig
Alyazia Bader Alzaidi
Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
Aseel Mokhtar Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 00:56
Girls GI / Infant / White / 36KG
(Day 2)
2-12
Ferdig
SALAMA SALAH
Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Diana Kim Al Wasl Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:21
Girls GI / Infant / White / 44KG
(Day 2)
7-10
Ferdig
Shaikha Khaled Salem Saleh Albreiki
Aaf 10- Al Khair School
Seier ved dommeravgjørelse - 03:00
Rawdha Zayid Salim Said Adf 10- Al Wathba School
Girls GI / Junior / White / 52KG
(Day 2)
3-14
Ferdig
Mahra Khaled Alshamsi
Aaf 18 - Al Jahili School
Seier med poeng - 03:00
Aljuri Ali S Alqahtani Aaf 10- Al Khair School
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 2)
5-14
Ferdig
MARIAM MANSOOR SURROR
Al Bahya School
Seier på submission - 01:16
Joanne Ahmad UAEJJ ARENA
Girls GI / Junior / White / 44KG
(Day 2)
6-14
Ferdig
Ghubaisha Hamad Al Alawi
Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
Seier på submission - 01:09
Sheikha Salim Al Saeedi Adf 05- Moza Bint Buti
Girls GI / Infant / White / 32KG
(Day 2)
4-14
Ferdig
Alyazia Mujahed Salem Abdulla Alameri
Aaf 10- Al Khair School
Mahra Bader Alazeezi Aaf 05- Al Muraijib Seier på submission - 00:16
Girls GI / Junior / White / 40KG
(Day 2)
1-14
Ferdig
Shamma Abdul Salam Abdul Salam
Aaf 10- Al Khair School
Thuraya Hamad Al Alawi Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth Seier på submission - 00:15
Girls GI / Junior / White / 52KG
(Day 2)
3-15
Ferdig
Maryam Almutwa
sharjah self-defence sports club
MOUZA HAMAD AL ALI Al Bahya School Seier på submission - 01:51
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 2)
5-15
Ferdig
ROUDH MOHAMMED
Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Seier på submission - 01:54
Mahra Ibrahim Saeed Gubain Alefari Aaf 10- Al Khair School
Girls GI / Infant / White / 32KG
(Day 2)
4-15
Ferdig
Wadema Yahya Al Baloushi
Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
NOOR NASHOWAN SABEEA Al Bahya School Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Junior / White / 44KG
(Day 2)
6-15
Ferdig
SARA FAHED
Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
MARWA ALI AL FARSI Al Bahya School Seier på submission - 00:43
Girls GI / Junior / White / 44KG
(Day 2)
6-16
Ferdig
HEILA MOHAMED AL JNEIBI
Al Bahya School
Aseel Mokhtar Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Seier på submission - 01:12
Girls GI / Infant / White / 36KG
(Day 2)
2-13
Ferdig
Aisha Bin Amro
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Aalyah Almazrouei Team Nogueira Dubai Seier med poeng - 03:00
Girls GI / Junior / White / 48KG
(Day 2)
5-16
Ferdig
Lamar Nabhan
DIBBA ALHISN SPORTS&CULTURAL CLUB
Seier på submission - 00:34
LATIFA MATAR Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM
Girls GI / Junior / White / 36KG
(Day 2)
2-15
Ferdig
Dana Ahmed Alhosani
Adf 05- Moza Bint Buti
Al Jori Abdulla Al Nasi Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth Seier på submission - 00:21
Girls GI / Junior / White / 40KG
(Day 2)
1-15
Ferdig
Saada Mohammed Saleh Ali Al Mansoori Al Mansoori
Aaf 10- Al Khair School
Jana Mohamed Emirates Jiu-Jitsu Club Seier på submission - 01:11