Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Infant - Girls / Yellow / 44KG
(Day 1)
6-42
Završeno
Nycolle Calheiros
Pslpb Cicero Costha
Pobedio Završnicom - 01:51
Mariyam Ospan Kazakhstan National Team
Junior - Boys / Orange & Green / 34KG
(Day 1)
9-42
Završeno
Enzo Simoes
Team Nogueira Dubai
Tymur Tymoshenko Zr Team Association Pobeda po poenima - 03:00
Junior - Boys / Grey / 50KG
(Day 1)
11-50
Završeno
Mohamed Al Ali
sharjah self-defence sports club
Abdullah Andeez Sharjah Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:36
Infant - Boys / Grey / 42KG
(Day 1)
3-54
Završeno
Umar Tokaev
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Ziddan Deyaa Team Gladiators
Junior - Boys / Yellow / 60KG
(Day 1)
8-37
Završeno
Adnan Farouq Alzarooni
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 00:51
ZAYED SAIF ALDARMAKI Al Ain Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Grey / 60kg
(Day 1)
10-41
Završeno
Ramin Dadayev
Kazakhstan National Team
Pobeda po poenima - 03:00
Baurzhan Magauianov Kazakhstan National Team
Junior - Boys / Orange & Green / 41KG
(Day 1)
9-45
Završeno
Anton Bereda
Zr Team Association
Pobeda po poenima - 03:00
Arsenii Braslavskyi Zr Team Association
Teen - Girls / Grey / -57kg
(Day 1)
2-41
Završeno
Maya Qutaishat
Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 03:00
Celine Khoury Team Nogueira Dubai
Junior - Boys / Grey / 50KG
(Day 1)
11-49
Završeno
Saleh Alafeefi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:15
Saleh Ali Al Jilani Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Junior - Boys / Grey / 78KG
(Day 1)
5-45
Završeno
Saoud Al Khatiri
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Yanis Si Saber UFC GYM Middle East Pobeda po poenima
Junior - Boys / Grey / 34KG
(Day 1)
7-47
Završeno
Eysa Ahmed Alblooshi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobeda po poenima - 03:00
Saif Alblooshi sharjah self-defence sports club
Infant - Boys / Grey / 42KG
(Day 1)
3-55
Završeno
Mikhail Gordyushev
Gymnasium Team
Pobedio Završnicom - 02:56
Mayed Alnuaimi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Junior - Boys / Grey / 78KG
(Day 1)
5-47
Završeno
Mohammed Nasser Al Siyabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 02:50
Salem Abdulla Alzaabi PALMS SPORTS - TEAM 777
Junior - Boys / Grey / 60KG
(Day 1)
4-43
Završeno
Omar Mohamed Alshennawi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Pobeda po poenima - 00:43
Hamad Sami Al Dhaleai PALMS SPORTS - TEAM 777
Infant - Boys / Grey / 42KG
(Day 1)
3-57
Završeno
Yunus Serikbay
ARMJJ KAZAKHSTAN
Pobedio Završnicom - 02:51
Saif Alyafei Team Gladiators
Junior - Boys / Yellow / 66KG
(Day 1)
8-43
Završeno
Hisham Olabi
The Dojo Academy
Pobeda po poenima - 03:00
Marwan Hakam Ibrahim Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Junior - Boys / Grey / 78KG
(Day 1)
5-46
Završeno
Mohamed Bellahcene
sharjah self-defence sports club
Salem Salah Al Homoud PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 03:00
Junior - Boys / Yellow / 78KG
(Day 1)
10-43
Završeno
Yousef Alabdalla
Jiu Jitsu X
Pobeda po poenima - 03:00
Khamza Umakhanov Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Junior - Boys / Grey / 60KG
(Day 1)
4-44
Završeno
Fahad Alsakhawi
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Buti Marwan Buti Ahmed Alqubaisi Al Ain Jiu-Jitsu Club Pobedio Završnicom - 00:17
Junior - Girls / Yellow / 52KG
(Day 1)
8-41
Završeno
Lucia Tomcaniova
Bjjslovakia
Mariia Poltorak Yamasaki Academy Pobedio Završnicom - 00:22
Junior - Boys / Grey / 34KG
(Day 1)
7-48
Završeno
Leonid Shakkum
Gymnasium Team
Abu-Bakar Akhmadov Kazakhstan National Team Pobeda po poenima - 03:00
Junior - Boys / Grey / 50KG
(Day 1)
11-52
Završeno
Abdulrahman Yaaqoub Al-Ali
PALMS SPORTS - TEAM 777
Mansoor Hasan Alhosani PALMS SPORTS - TEAM 777 Pobeda po poenima - 03:00
Junior - Boys / Grey / 60KG
(Day 1)
4-45
Završeno
Islam Idigov
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Danial Kadyrkhan Kazakhstan National Team Pobedio Završnicom - 00:42
Junior - Boys / Grey / 78KG
(Day 1)
5-48
Završeno
Mohamed Saeed Almarar
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 03:00
Ismail Khalid Alhosani PALMS SPORTS - TEAM 777
Junior - Boys / Yellow / 78KG
(Day 1)
10-44
Završeno
Oskar Molenda
Zr Team Association
Pobedio Završnicom - 00:55
Theyab Almansoori Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Infant - Boys / Grey / 42KG
(Day 1)
3-58
Završeno
Timur Simvol
JGBJJ TEAM
Silvio Machado Junior KMR BJJ Kimura Pobedio Završnicom - 00:43
Junior - Girls / Yellow / 40KG
(Day 1)
2-43
Završeno
Ajla Saracevic
Redzovic Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 00:20
Maitha Ahmed Alneyadi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Junior - Boys / Grey / 50KG
(Day 1)
11-51
Završeno
Salem Alqubaisi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:18
Abdulrahman Fakeeh Arena BJJ - Saudi
Teen - Boys / Grey / 85kg
(Day 1)
9-41
Završeno
Ilyas Abdullaev
Kazakhstan National Team
Pobeda po poenima - 03:00
Mohamed Eizat Mohamed sharjah self-defence sports club
Junior - Boys / Yellow / 60KG
(Day 1)
8-38
Završeno
Joao Pedro Figueiredo
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Pobeda po poenima - 03:00
Adnan Farouq Alzarooni sharjah self-defence sports club
Teen - Boys / Orange & Green / 60kg
(Day 1)
6-45
Završeno
SHAHBAN ILLAEV
Pridebjj
Marcio Vares ATOS Pobeda po poenima
Junior - Boys / Grey / 60KG
(Day 1)
4-46
Završeno
IGNAT RYAZANTSEV
Kazakhstan National Team
Pobeda po poenima - 03:00
Fuad Biniatov PALMS SPORTS - TEAM 777