Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-20
Završeno
Thani Mishal Ali Aljallaf Alblooshi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 02:10
Mohamed Albreiki Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-24
Završeno
Kevin Granados
Yasset Leandro Pineda Tapasco Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / 49KG
(Saturday)
3-21
Završeno
Zeina Aladdam
Pobedio Završnicom - 04:46
Salamah Almansoori Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-23
Završeno
Ferney Cuellar Ferreira
Pobeda po poenima - 05:00
Moris Murga Penate
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-21
Završeno
Mohamed AlNajjar
Elements JJ Bahrain
Christian Santos Lara Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-18
Završeno
Abdulla Almarzooqi
M.O.D UAE
Salem Alhosani Pobedio Završnicom - 02:42
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Saturday)
8-23
Završeno
Khisrav Nazriev
sharjah self-defence sports club
Pobedio Završnicom - 01:07
Alvaro Aroca
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-22
Završeno
Ali Nwasrah
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Sultan Alhosani Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 02:46
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
9-23
Završeno
Amjad Faddah
Team Nogueira Dubai
Pobedio Završnicom - 01:45
Edem Bakhshish UFC GYM Middle East
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-19
Završeno
Marwa Alhosani
Team Nogueira Dubai
Pobeda po poenima - 06:00
Melany Boero
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-25
Završeno
Rohit Vijayan
UFC GYM Middle East
Pobedio Završnicom - 02:55
Carlos Tawadros sharjah self-defence sports club
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
4-23
Završeno
Afra Al Ali
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 05:10
Amira Abdul Moati Team Nogueira Dubai
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
8-27
Završeno
Obed Portillo
Mohammed Ayman sharjah self-defence sports club Pobedio Završnicom - 01:27
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-22
Završeno
Daud Edilbiev
Team Nogueira Dubai
Pobedio Završnicom - 04:58
Rayan Aloffi Arena BJJ - Saudi
Female Gi / Blue / Adult / 49KG
(Saturday)
3-22
Završeno
Haifaa Almarzooqi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 02:15
Nada Alsuwaidi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-18
Završeno
Yaman Noureddin
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 04:00
Yassin Alnuaimee The Dojo Academy
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
9-24
Završeno
ISA ZHUMABEKOV
Association Aranha
Pobeda po poenima - 06:00
MOHAMED ELTAWOUS UFC GYM Middle East
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-27
Završeno
Alexandru Chitoran
Pobedio Završnicom - 04:49
Wiliam Marulanda
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
8-26
Završeno
Terence Sameh
UFC GYM Middle East
ASKHAT ATAU Team Nogueira Dubai Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-22
Završeno
Willi Gran Herrera
Pobedio Završnicom - 02:15
Hazzaa Alhassani Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
4-25
Završeno
Sultan Jaarour
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Pobeda po poenima - 06:00
Amr Youssef sharjah self-defence sports club
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
7-21
Završeno
Jamil Semhat
UFC GYM Middle East
Pobedio Završnicom - 00:58
Hassan Babayev
Male Gi / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday)
3-19
Završeno
Wael Bin Helal
FMAC
Unknown User Elements JJ Bahrain Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-23
Završeno
Jefferson Goteu
Commando Group
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:11
Abdulllah Khamis Al Farsi Oman Sur Academy
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-23
Završeno
Sultan Alwahedi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 04:00
Dhiyab Alkasbi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-24
Završeno
Roman Gizatullin
sharjah self-defence sports club
Pobeda po poenima - 05:00
Moris Murga Penate
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-28
Završeno
Victor Alfonso Carrillo Sotelo
Pobeda po poenima - 05:00
Jorge Martinez
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Saturday)
8-24
Završeno
Rashed Alnaqbi
M.O.D UAE
Pobedio Završnicom - 01:56
Tareq Jamil Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
2-24
Završeno
Azza Khuwaidim
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:04
Anora Tukhsanova
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-24
Završeno
Amilcar Gonzalez
Unknown User Pobeda po poenima - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / 49KG
(Saturday)
3-23
Završeno
Maitha Shraim
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Pobedio Završnicom - 01:22
Meera Al Mehairi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy