Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-20
Afgelopen
Thani Mishal Ali Aljallaf Alblooshi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 02:10
Mohamed Albreiki Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-24
Afgelopen
Kevin Granados
Yasset Leandro Pineda Tapasco Gewonnen via Punten - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / 49KG
(Saturday)
3-21
Afgelopen
Zeina Aladdam
Gewonnen via Overgave - 04:46
Salamah Almansoori Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-23
Afgelopen
Ferney Cuellar Ferreira
Gewonnen via Punten - 05:00
Moris Murga Penate
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-21
Afgelopen
Mohamed AlNajjar
Elements JJ Bahrain
Christian Santos Lara Gewonnen via Punten - 06:00
Male Gi / Purple / Master 2 / 77KG
(Saturday)
2-18
Afgelopen
Abdulla Almarzooqi
M.O.D UAE
Salem Alhosani Gewonnen via Overgave - 02:42
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Saturday)
8-23
Afgelopen
Khisrav Nazriev
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Overgave - 01:07
Alvaro Aroca
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-22
Afgelopen
Ali Nwasrah
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Sultan Alhosani Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Gewonnen via Overgave - 02:46
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Saturday)
9-23
Afgelopen
Amjad Faddah
Team Nogueira Dubai
Gewonnen via Overgave - 01:45
Edem Bakhshish UFC GYM Middle East
Female Gi / Blue / Adult / 70KG
(Saturday)
2-19
Afgelopen
Marwa Alhosani
Team Nogueira Dubai
Gewonnen via Punten - 06:00
Melany Boero
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-25
Afgelopen
Rohit Vijayan
UFC GYM Middle East
Gewonnen via Overgave - 02:55
Carlos Tawadros sharjah self-defence sports club
Female Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
4-23
Afgelopen
Afra Al Ali
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 05:10
Amira Abdul Moati Team Nogueira Dubai
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
8-27
Afgelopen
Obed Portillo
Mohammed Ayman sharjah self-defence sports club Gewonnen via Overgave - 01:27
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
7-26
Afgelopen
Alex Parra
Gewonnen op Beslissing - 05:00
Andre Oum Tiba
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-22
Afgelopen
Daud Edilbiev
Team Nogueira Dubai
Gewonnen via Overgave - 04:58
Rayan Aloffi Arena BJJ - Saudi
Female Gi / Blue / Adult / 49KG
(Saturday)
3-22
Afgelopen
Haifaa Almarzooqi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Overgave - 02:15
Nada Alsuwaidi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-18
Afgelopen
Yaman Noureddin
Sharjah Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 04:00
Yassin Alnuaimee The Dojo Academy
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
9-24
Afgelopen
ISA ZHUMABEKOV
Association Aranha
Gewonnen via Punten - 06:00
MOHAMED ELTAWOUS UFC GYM Middle East
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-27
Afgelopen
Alexandru Chitoran
Gewonnen via Overgave - 04:49
Wiliam Marulanda
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
8-26
Afgelopen
Terence Sameh
UFC GYM Middle East
ASKHAT ATAU Team Nogueira Dubai Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 / 69KG
(Saturday)
2-22
Afgelopen
Willi Gran Herrera
Gewonnen via Overgave - 02:15
Hazzaa Alhassani Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
4-25
Afgelopen
Sultan Jaarour
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Punten - 06:00
Amr Youssef sharjah self-defence sports club
Male Gi / Purple / Master 1 / 77KG
(Saturday)
7-21
Afgelopen
Jamil Semhat
UFC GYM Middle East
Gewonnen via Overgave - 00:58
Hassan Babayev
Male Gi / Purple / Master 2 / 69KG
(Saturday)
3-19
Afgelopen
Wael Bin Helal
FMAC
Unknown User Elements JJ Bahrain Gewonnen via Punten - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-23
Afgelopen
Jefferson Goteu
Commando Group
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 03:11
Abdulllah Khamis Al Farsi Oman Sur Academy
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-23
Afgelopen
Sultan Alwahedi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Gewonnen via Punten - 04:00
Dhiyab Alkasbi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Saturday)
7-24
Afgelopen
Roman Gizatullin
sharjah self-defence sports club
Gewonnen via Punten - 05:00
Moris Murga Penate
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-28
Afgelopen
Victor Alfonso Carrillo Sotelo
Gewonnen via Punten - 05:00
Jorge Martinez
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Saturday)
8-24
Afgelopen
Rashed Alnaqbi
M.O.D UAE
Gewonnen via Overgave - 01:56
Tareq Jamil Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
2-24
Afgelopen
Azza Khuwaidim
Gewonnen op Diskwalificatie (diskwalificatie) - 04:04
Anora Tukhsanova
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-24
Afgelopen
Amilcar Gonzalez
Unknown User Gewonnen via Punten - 06:00
Female Gi / Blue / Adult / 49KG
(Saturday)
3-23
Afgelopen
Maitha Shraim
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Gewonnen via Overgave - 01:22
Meera Al Mehairi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy