Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Master 2 / 77KG
(Friday, White Belt Male & Female)
11-27
Gotowy
Roman Gizatullin
Al Nasr Jiu Jitsu Academy
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Chaparro Edgar
Female Gi / White / Master 1 / 70KG
(Friday, White Belt Male & Female)
7-29
Gotowy
Sughra Mubarak
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Wygrana na punkty - 05:00
Svitlana Yakovenko Zr Team Association
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Friday, White Belt Male & Female)
6-23
Gotowy
Roman Akhmedkhanov
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:01
MOHAMAD AL KAABI PALMS SPORTS - TEAM 777
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Friday, White Belt Male & Female)
3-25
Gotowy
Abdulrahman Albalooshi
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
Nazhmutdin Batrazov Al Nasr Jiu Jitsu Academy
Female Gi / White / Adult / 62KG
(Friday, White Belt Male & Female)
7-30
Gotowy
Batoul Jaikat
Team Mirza
Mary Jones Team Mirza Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 03:12
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Friday, White Belt Male & Female)
4-25
Gotowy
Saleh Alghamdi
Arena BJJ - Saudi
Abdulrahman Al Barguthi Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:37
Male Gi / White / Adult / 62KG
(Friday, White Belt Male & Female)
7-32
Gotowy
Zayed Alkatheeri
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Nazar Boiko Intelligent Team Ukraine
Male Gi / White / Master 1 / 69KG
(Friday, White Belt Male & Female)
7-31
Gotowy
Bader Aldoserri
Reza Monfaradi BJJ Team - Bahrain
Yurii Smolyaninov Uabjj Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Friday, White Belt Male & Female)
4-26
Gotowy
Yusup Dzharbaev
Top Team Fight Club
Saleh Alghamdi Arena BJJ - Saudi Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / White / Adult / 77KG
(Friday, White Belt Male & Female)
4-27
Gotowy
Abubakar Sulimanov
Bbjja
Abdulrahman Al Barguthi Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / White / Adult / 85KG
(Friday, White Belt Male & Female)
7-33
Gotowy
Umalt Isaev
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Mohammad Shamsi
PARAJIU-JITSU 1
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
1-1
Gotowy
James Avalos Rogers
Paragon Brazilian Jiu Jitsu Academy
Wilson Pinto MESTRE JULIO SECCO Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 3
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
1
Gotowy
Moises Santoro
Breda Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Igor Nogueira Força e Honra
PARAJIU-JITSU 11
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
9-1
Gotowy
Koji Shigemizu
Trust Jiu-Jitsu Academy
Sergio Matuzaki COWBOY JIU-JITSU OFICIAL Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
PARAJIU-JITSU 6
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
6-1
Gotowy
Farlley Milioni
Gfteam
Wygrana na punkty - 05:00
MARCOS MORY LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
PARAJIU-JITSU 8
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
7-1
Gotowy
Wataru Horie
Carpe Diem
Ronald Mann Yamasaki Academy Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 9
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
10-1
Gotowy
Stacy Duchscherer
Gracie Barra Vancouver
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Cleverson Fidelis ACADEMIA KIHON B9
PARAJIU-JITSU 10
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
11-1
Gotowy
Tanailson Cavalcante
ATOS
Emanuel Araujo Gracie Humaita Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 4
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
4-1
Gotowy
Jessica Munter
Imperial Jitz
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:15
Quenia Victor Centro Esportivo Irmãos Felix De Jiu-Jitsu
PARAJIU-JITSU 5
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
5-1
Gotowy
Nigel Davidson
Roger Gracie Academy
Elilson Pereira STRIKER JIU JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
PARAJIU-JITSU 7
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
8-1
Gotowy
Mario Silva
COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
Kenzo Karakawa SUPER TEAM JIU-JITSU Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 2
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
2-1
Gotowy
Amarildo Fernandes
Gracie Humaita
Rob Long Roger Gracie Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
PARAJIU-JITSU 15
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
10-2
Gotowy
Anderson Bento
Academia Norfight
Osmary Santos ATRIUM BJJ Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 20
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
5-2
Gotowy
ILDAR Zainalov
Kazakhstan National Team
Hamad Alblooshi UAEJJ ARENA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
PARAJIU-JITSU 12
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
9-2
Gotowy
Thayna Da Silva
ZENITH
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:45
DANIEL BORGES COWBOY JIU-JITSU OFICIAL
PARAJIU-JITSU 24
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
2-2
Gotowy
MOHAMMED HUSSEIN JAFAR AL BLOUSHI
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:35
KHALED SALEM SAIF AL MANEI
PARAJIU-JITSU 22
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
8-2
Gotowy
Sidnei Gomes
Murphy Brother Jiu-Jitsu
Wendell Barbosa Nova União Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 18
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
6-2
Gotowy
Jorge Nakamura
Gfteam
Alessandro Taveira COWBOY JIU-JITSU OFICIAL Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
PARAJIU-JITSU 23
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
1-2
Gotowy
MUBARAK BROUK HAMAD ALDARMAKI
KHALED ABDLLA AHMED MUFTAH Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 16
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
7-2
Gotowy
Jónatan Rodríguez
Mauro Sergio Bjj
ELCIRLEY SILVA Gracie Barra Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 13
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
11-2
Gotowy
Rustin Hughes
Trial
FLAVIO Leonardo COWBOY JIU-JITSU OFICIAL Wygrana na punkty - 05:00
PARAJIU-JITSU 26
(Saturday, Color Belts & ParaJiu-Jitsu)
4-2
Gotowy
SAYHA AHMED JUMA REDHA ALHABASH
MOHAMMED KHAMIS HADI MANEA AL AHBABI Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:18