Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Infant / White / 28KG
(Day 1)
6-10
Gotowy
Mariam Khalaf Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Salama Na Karbi Aaf 09- Al Hemma School
Girls Gi / Junior / Grey / 57KG
(Day 1)
2-11
Gotowy
AYSHA SANAD AL HAMMADI
Adf 07- Al Reem
Wygrana na punkty
Alyazia Ajlan Wael Adf 18- Umm Al Arab
Girls Gi / Infant / Yellow / 36KG
(Day 1)
5-16
Gotowy
Noora Al Jerjawi
UAEJJ ARENA
Ariunzaya Terbish Shine badrakh jiu jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Girls Gi / Junior / White / 75KG
(Day 1)
4-13
Gotowy
Maitha Omar Salem Aleryani
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Abrar Al Hammadi Adf 13- Al Maha School Al Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Girls Gi / Junior / Grey / 44KG
(Day 1)
7-9
Gotowy
REEM SAYAH ALMANSOORI
Adf 03- Al Reef
Wygrana na punkty - 03:00
Mahra Saqer Alremeithi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Girls Gi / Junior / White / 57KG
(Day 1)
8-11
Gotowy
Salma Almazrouei
Adf 19- Al Khatim School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:43
SALMA ATEEQ ALREMETHI Adf 07- Al Reem
Girls Gi / Junior / Yellow / 44KG
(Day 1)
3-10
Gotowy
Jona Brodhagen
Zr Team Association
Wygrana na punkty - 03:00
Amna Abbas Alblooshi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls Gi / Junior / Grey / 32KG
(Day 1)
9-10
Gotowy
ASMA SAEED ALHEBSI
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Wygrana na punkty - 03:00
Haneen Amar Al Menhali Adf 18- Umm Al Arab
Girls Gi / Junior / White / 40KG
(Day 1)
4-10
Gotowy
Shaikha Zayed Almansoori
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Hamda Hamad Obaid Al Ketbi Aaf 21 - Al Refa'a School
Girls Gi / Infant / Orange / 44KG
(Day 1)
5-17
Gotowy
Sana Ndiaye
Bilal Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Natalie Al Saati Mascaranhas Team
Girls Gi / Junior / White / 48KG
(Day 1)
1-12
Gotowy
Oleksandra Lapina
Zr Team Association
Wygrana na punkty
Aisha Saleh Barowis Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Girls Gi / Junior / Grey / 52KG
(Day 1)
6-7
Gotowy
Wadima Khaled Alsaedi
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Afra Humaid Alkaabi Adf 01- Al Asayel Wygrana na punkty
Girls Gi / Infant / Grey / 40KG
(Day 1)
5-15
Gotowy
Mira Rozenberg
LUDUS ACADEMY/ALLIANCE BJJ
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Lola Martinez Team Nogueira Dubai
Girls Gi / Junior / Grey / 44KG
(Day 1)
7-10
Gotowy
REEM RADHAWAN SALEM
Adf 03- Al Reef
Roudha Khalifa Al Maqbali Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Junior / Grey / 48KG
(Day 1)
1-13
Gotowy
Maryam Mohammed Alkhalfani
Aaf 05- Al Muraijib
Shamma Saif Al Teneiji Aaf 08- Um Ayman Bint Thaalaba School Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Girls Gi / Junior / White / 75KG
(Day 1)
4-12
Gotowy
Unknown User
Arena BJJ - Saudi
Wygrana na punkty - 03:00
Nagam Almehairbi Adf 13- Al Maha School Al
Girls Gi / Junior / Grey / 32KG
(Day 1)
9-12
Gotowy
Jawaher Saud Al-Habsi
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
SHAMMA KHALID ALAMERI Adf 03- Al Reef Wygrana na punkty - 03:00
Girls Gi / Junior / Yellow / 44KG
(Day 1)
3-11
Gotowy
Anaya Marei
Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Dhabia Hatem Alblooshi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Girls Gi / Infant / White / 28KG
(Day 1)
6-12
Gotowy
Mariam Khalaf Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Emilya Mammadova Bbjja
Girls Gi / Junior / Grey / 48KG
(Day 1)
1-14
Gotowy
Tomiris Bekmurzina
Strela Alliance
Wygrana na punkty - 03:00
SALMA JUMA GHILANIYA Adf 03- Al Reef
Girls Gi / Infant / White / 28KG
(Day 1)
6-11
Gotowy
Taif Adnan Alkatheeri
Adf 18- Umm Al Arab
REEM HAMAD ALMARRI Adf 03- Al Reef Wygrana na punkty
Girls Gi / Junior / Grey / 36KG
(Day 1)
4-15
Gotowy
Shaikha Ahmed Alnuaimi
Adf 01- Al Asayel
Jawaher Arbabi Arbabi Aaf 06- Makka School Wygrana na punkty
Girls Gi / Junior / Grey / 63KG
(Day 1)
7-17
Gotowy
Alyazya Ali Alhashmi
Adf 01- Al Asayel
Wygrana na punkty
Gaia Tolomelli Team Nogueira Dubai
Girls Gi / Junior / Yellow / 36KG
(Day 1)
5-21
Gotowy
FAJER AWAD ALDHAHERI
Adf 03- Al Reef
Aysha Abdulla Alshamsi Aaf 04- Hessa Bint Mohamed Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:50
Girls Gi / Junior / Grey / 32KG
(Day 1)
9-11
Gotowy
Aysha Abdulla Alshamsi
Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Unknown User Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls Gi / Junior / Yellow / 75KG
(Day 1)
Gotowy
Hamda Saleh Alaleeli
Aaf 02- Atikah Bint Abdel Muttalib
Wygrana walkowerem
WO
Girls Gi / Infant / White / 32KG
(Day 1)
5-18
Gotowy
ISHRAQ OMAR ALJAEEDI
Adf 03- Al Reef
Wygrana na punkty
Reem Abdulla Alkalbani Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls Gi / Junior / Yellow / 44KG
(Day 1)
3-12
Gotowy
Jona Brodhagen
Zr Team Association
ALYAZIA HAMAD ALJNEIBI Adf 03- Al Reef Wygrana na punkty
Girls Gi / Teen / Yellow / 44KG
(Day 1)
2-14
Gotowy
Shamsa Ahmed Al Mansoori
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission)
Khadija Al-Ali Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Girls Gi / Junior / Grey / 32KG
(Day 1)
9-13
Gotowy
ASMA SAEED ALHEBSI
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Wygrana na punkty
Aysha Abdulla Alshamsi Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
Girls Gi / Teen / Yellow / 80KG
(Day 1)
8-17
Gotowy
Shaikha ALzaabi
Adf 14- Al Shawamekh School
Manal Mohammed Mohammed Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty
Girls Gi / Junior / Grey / 48KG
(Day 1)
1-15
Gotowy
Shamma Saif Al Teneiji
Aaf 08- Um Ayman Bint Thaalaba School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Anwar Hamad Alarimi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy