Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Teen / Grey / 72KG
(Day 2)
1-51
Gotowy
Yousef Alsawafi
Actvet Ad Boys
Zayed Abdulraheem Alali Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:44
Juvenile Gi Male / White / 94KG
(Day 2)
8-58
Gotowy
Sufyan Ali
Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:24
Mohammad Khalifa Arena BJJ - Saudi
Juvenile Gi Male / White / 46KG
(Day 2)
5-66
Gotowy
Abdusalom Salimov
National Federation Jiu-Jitsu/BJJ Of The Republic Of Tajikistan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Rashed Hamad Mohammed Abdulla Alshamsi Aa 07- Al Maqam
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Day 2)
2-61
Gotowy
Faisal Ayyash
Riyadh Bjj Team - Riyadh Combat
Wygrana na punkty - 04:00
Nayef Al Mansoori Gayathi Al Dhafra Club
Boys Gi / Teen / Yellow / 56KG
(Day 2)
4-52
Gotowy
Khalil Arnaout
Team Mirza
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Mohammed Fahed Salem Mohammed Alhajri Aa 07- Al Maqam
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 2)
7-68
Gotowy
Rizvan Kasumov
Checkmat International
Wygrana na punkty - 04:00
Unknown User Gfteam
Boys Gi / Teen / Grey / 42KG
(Day 2)
3-60
Gotowy
Falah Alshehhi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Omar Abdulraouf Almarzooqi actvet AA boys school Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 94KG
(Day 2)
8-59
Gotowy
Mohammad Tajqah
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:03
Rashed Almadani Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Day 2)
6-56
Gotowy
SULTAN KHAMIS ALAMERI
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Hatim El Aakel Pslpb Cicero Costha Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Teen / Yellow / 50KG
(Day 2)
9-61
Gotowy
Sultan Mohammed Kazem
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
ABDULLA SUHAIL ALDHAHERI Al Ain Jiu-Jitsu Club
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Day 2)
1-53
Gotowy
Arsenii Basarab
Uabjj
Abubakr Baimuradov Team Nogueira Dubai Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:30
Boys Gi / Teen / Yellow / 56KG
(Day 2)
4-53
Gotowy
KHALED SALEM ALDHAHERI
Aa 18- Sultan Bin Zayed
ABDUL AZIZ SALEM ALKAABI Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 55KG
(Day 2)
1-55
Gotowy
Rishat Tuniyazov
Strela Alliance
Wygrana na punkty - 04:00
Abdulla Aldhaheri Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 46KG
(Day 2)
5-59
Gotowy
Ibrahim Ali Almansoori
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Abdulrahman Naji Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 2)
7-69
Gotowy
Ayanbek Zhapar
Strela Alliance
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:37
Omer Al Hashmi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys Gi / Teen / Yellow / 72KG
(Day 2)
3-64
Gotowy
Isaac Ng
Evolve Mma
Eisa Al Thumairi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / White / 94KG
(Day 2)
8-60
Gotowy
Magomed Saigeraev
Checkmat International
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:32
Abdulrahman Albasrawi Arena BJJ - Saudi
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Day 2)
9-49
Gotowy
Sultan Fahed Saeed Marei Saeed Binjassar
Aa 07- Al Maqam
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
Abdulelah Khalifa Arena BJJ - Saudi
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Day 2)
2-62
Gotowy
Eraj Eminzoda
National Federation Jiu-Jitsu/BJJ Of The Republic Of Tajikistan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Zaki Alwatban Arena BJJ - Saudi
Juvenile Gi Male / White / 50KG
(Day 2)
6-52
Gotowy
Mohamed Alhosani
Mirfa Al Dhafra Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Jovidon Umarov Bbjja
Boys Gi / Teen / Yellow / 56KG
(Day 2)
4-54
Gotowy
Rycksson Vieira
UAEJJ ARENA
Wygrana na punkty - 03:00
Khalil Arnaout Team Mirza
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Day 2)
9-50
Gotowy
Laith Sallam
The Dojo Academy
Wygrana na punkty - 03:00
Michael Carnogursky Team Nogueira Dubai
Juvenile Gi Male / White / 94KG
(Day 2)
8-61
Gotowy
Humaid Abdulla Salem Slayem Al Jneibi
Aa 07- Al Maqam
Esmeel Alblooshi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Juvenile Gi Male / White / 66KG
(Day 2)
7-70
Gotowy
Munkhbold Batbayar
Garuda
Wygrana na punkty - 04:00
Ali Rabeea Al Mazrouei Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Boys Gi / Teen / Orange/Green / 67KG
(Day 2)
5-64
Gotowy
Abdulla Sayed Al Hasmi
Ad 02- Abdul Qader Al Jazaeri
Mahdi Khaled Al Awlaqi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Juvenile Gi Male / White / 81KG
(Day 2)
2-63
Gotowy
Mohamed Alraeesi
Ajman Jiu Jitsu Club
Omar Abdulhameed Alhammadi Sharjah Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 04:00
Boys Gi / Teen / Grey / 42KG
(Day 2)
3-61
Gotowy
Kairbek Nagayev
Strela Alliance
Omar Abdulraouf Almarzooqi actvet AA boys school Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Teen / Grey / 72KG
(Day 2)
1-54
Gotowy
Abdulrahman Al Hamed
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Zayed Abdulraheem Alali Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Day 2)
6-59
Gotowy
Khalifa Alhammadi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:13
Gabriel Silva Team Marcos Cunha
Juvenile Gi Male / Blue / 60KG
(Day 2)
5-70
Gotowy
Athos Benjamim Ferreira
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Hunter Connor Renzo Gracie Academy Ottawa
Boys Gi / Teen / Yellow / 62KG
(Day 2)
9-47
Gotowy
KHUZEYFA AL ZIBEYAN
Al Nasr Jiu Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 00:58
Zade Salti The Dojo Academy
Boys Gi / Teen / Yellow / 38KG
(Day 2)
4-56
Gotowy
Mansoor Alkalbani
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Abdulla Al Kaabi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00