Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female / TEEN / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
1-42
Gotowy
Suada Almansoori
Adf 14- Al Shawamekh School
FADELAH HAMOUD HUMAID ALKHAYARI Maryam Bint Omran Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:13
Female / TEEN / GREY / 63KG
(GIRLS DAY)
6-47
Gotowy
Moza Almarzooqi
Mirfa Al Dhafra Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Fatima Yousif Alhosani Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-42
Gotowy
Bakheeta Mubarak Almansoori
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Fatima Ahmed Alneyadi Adf 08-Hunain School Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Female / TEEN / YELLOW / 40KG
(GIRLS DAY)
9-35
Gotowy
MAITHA KHALAF ALDHAHERI
Actvet Aa Girls
Wygrana na punkty - 03:00
Khawla Sayedyaqoub Almarzooqi
Female / TEEN / YELLOW / 44KG
(GIRLS DAY)
10-32
Gotowy
Noura Saleh Almansoori
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:13
Alyazia Ismaeil Alhosani Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Female / JUNIOR / GREY / 40KG
(GIRLS DAY)
7-39
Gotowy
HALEEMA KHALEEL ALHOSANI
Adf 03- Al Reef
Roudha Khalifa Al Maqbali Aaf 15-AL FOAA SCHOOL TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-43
Gotowy
Mouza Abdulla Al Shamsi
Aaf 11-Al Hosoon School
Wygrana na punkty - 03:00
Shaikha Zayed Almansoori Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Female / TEEN / WHITE / 80KG
(GIRLS DAY)
2-37
Gotowy
Fawziah Hamad A Shawkan
Adf 18- Umm Al Arab
MAYTHA HAMAD ALREMEITHI FBMA Wygrana na punkty - 03:00
Female / TEEN / GREY / 80KG
(GIRLS DAY)
8-47
Gotowy
Mariam Jaber Jassem Al Hamadi
Mirfa Al Dhafra Club
Raysah Alkhaaldi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:21
Female / TEEN / GREY / 40KG
(GIRLS DAY)
11-41
Gotowy
Sarah Ameen Maisari
Reem Waleed Almarzooqi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:32
Female / TEEN / GREY / 57KG
(GIRLS DAY)
5-47
Gotowy
SHAMMA ABDULLA ALMEQBAALI
Aaf 01- Al Ma'ali
Wygrana na punkty - 03:00
Amira Hussein Ahmed Adf 06- Al Erteqaa
Female / TEEN / WHITE / 63KG
(GIRLS DAY)
4-39
Gotowy
AISHA KHALEEL ALHOSANI
Adf 03- Al Reef
Wejdan Adel Alblooshi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Female / TEEN / ORANGE GREEN / 52KG
(GIRLS DAY)
7-49
Gotowy
Sara Shams Alhamadi
Mirfa Al Dhafra Club
Nawal Mohammed Mohammed Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Female / TEEN / GREY / 63KG
(GIRLS DAY)
6-48
Gotowy
MOUZA NASSER ALMANSOORI
Adf 03- Al Reef
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Mariam Saleem Almahrooqi Adf 06- Al Erteqaa
Female / TEEN / WHITE / 52KG
(GIRLS DAY)
3-38
Gotowy
Jawaher Hamad Ali Ahbabi
Aaf 07- Salama Bint Butti School
Maitha Mohamed Almarzooqi Adf 18- Umm Al Arab Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Female / TEEN / GREY / 63KG
(GIRLS DAY)
6-49
Gotowy
Shamma Awadh Alnofeli
Abu Dhabi Female Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:11
Salama Khalifa Alremeithi Adf 01- Al Asayel
Female / JUNIOR / WHITE / 44KG
(GIRLS DAY)
13-37
Gotowy
ANOOD KHAZAM ALMANSOORI
Agf 04- Al Mottahida School
Wygrana na punkty - 03:00
Unknown User Actvet Aa Girls
Female / TEEN / GREY / 40KG
(GIRLS DAY)
11-45
Gotowy
RAUDA KHALIFA YOUSEF ALDEREI
Aaf 13-Al Danat School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:28
Shamma Zayed Al Mansoori Adf 06- Al Erteqaa
Female / TEEN / GREY / 80KG
(GIRLS DAY)
8-48
Gotowy
Ayesha Ibrahim Alhammadi
Adf 06- Al Erteqaa
Wygrana na punkty - 03:00
Mohra Mohammad Ali Al Hamadi Mirfa Al Dhafra Club
Female / TEEN / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
1-44
Gotowy
Sara Almeihairbi
FBMA
FADELAH HAMOUD HUMAID ALKHAYARI Maryam Bint Omran Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Female / TEEN / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
2-33
Gotowy
Alyazyeh Alblooshi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:05
Ahed Fayez Al Mansouri Aaf 03- Um Al Fadhel Bint Al Hareth
Female / JUNIOR / WHITE / 40KG
(GIRLS DAY)
12-44
Gotowy
Hamda Hamad Obaid Al Ketbi
Aaf 21 - Al Refa'a School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Fatima Ahmed Alneyadi Adf 08-Hunain School
Female / TEEN / YELLOW / 48KG
(GIRLS DAY)
9-38
Gotowy
Shamma Kareem Alblooshi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
SHAIKHA ALI ALZAABI
Female / TEEN / WHITE / 48KG
(GIRLS DAY)
5-44
Gotowy
Jawaher Mohammed Alkaabi
Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Wygrana na punkty - 03:00
Alyazya Zayed Almansoori Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Female / JUNIOR / GREY / 40KG
(GIRLS DAY)
7-40
Gotowy
Wadima Salem Alnuaimi
Aaf 05- Al Muraijib
Wygrana na punkty - 03:00
Nouf Rashed Alzaabi Adf 08-Hunain School
Female / TEEN / YELLOW / 80KG
(GIRLS DAY)
9-41
Gotowy
Anoud Alkuwaiti
Aaf 11-Al Hosoon School
Wygrana na punkty - 03:00
Maryam Saeed Abdulla Alali Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Female / TEEN / GREY / 63KG
(GIRLS DAY)
6-50
Gotowy
Maitha Almansoori
Madinat Zayed Al Dhafra Club
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Alyazia Saif Alkalbani Aaf 04- Hessa Bint Mohamed
Female / TEEN / WHITE / 36KG
(GIRLS DAY)
11-34
Gotowy
Mariam Abdulla Al Hammadi
Adf 06- Al Erteqaa
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:17
Alyazia Ali Zayed Adf 11-Al Zallaqa School
Female / TEEN / GREY / 36KG
(GIRLS DAY)
2-36
Gotowy
Mshael Murad Alameri
Adf 06- Al Erteqaa
Wygrana na punkty - 03:00
Fatema Ahmed Alnaqbi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Female / TEEN / WHITE / 63KG
(GIRLS DAY)
4-40
Gotowy
Mariam Saeed
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:26
Saleema Hasan Alhammadi Adf 18- Umm Al Arab
Female / TEEN / WHITE / 57KG
(GIRLS DAY)
1-43
Gotowy
Sabeha Saeed Ahmed Almansoori
Madinat Zayed Al Dhafra Club
Fatima Rashed Alkaabi Aaf 01- Al Ma'ali Wygrana na punkty - 03:00
Female / TEEN / GREY / 80KG
(GIRLS DAY)
8-49
Gotowy
Najla Jaber
Aaf 19 - Al Massera School
Raysah Alkhaaldi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17