Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-20
Gotowy
Salma Juma Algheilaini
Adf 25- Um Al Emarat School
Alhanoof Almarzooqi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:43
Youth Women's GI / Blue / 52KG
(Day 3)
6-27
Gotowy
Eva Alsadig Bashar
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Sophie Watkins Al Wasl Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-18
Gotowy
Nikeisha Angelique Pascual
PALMS SPORTS - TEAM 777
Ellise Malilay ATRIXION ELITE TEAM Wygrana na punkty - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-17
Gotowy
Meera Sultan
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Ana Julia Da Aparecida Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / White / 52KG
(Day 3)
5-14
Gotowy
Sumya Salim
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 02:54
Amna Omar Juma Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-18
Gotowy
Reem Almeqbaali
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Alaonod Ibrahim Alharbi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:17
Girls GI / Teen / Yellow / 52KG
(Day 3)
4-10
Gotowy
Asma Tariq Al Yafai
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Hneen Alkhori Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-16
Gotowy
Fatma Mohamed Alrashdi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wadima Khaled Alsaedi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-21
Gotowy
Reem Husain Alhammadi
Adf 25- Um Al Emarat School
Khuloud Alblooshi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Youth Women's GI / Blue / 82KG
(Day 3)
5-16
Gotowy
SARA RAED ABDELAZIZ KHALEEL
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Shooq Adel Hasan Abdulla Mohamed Actvet Ad Girls Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:16
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 3)
4-20
Gotowy
Joud Alsaeedi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:59
Adhari Khaleifah Al Mesmari Adf 25- Um Al Emarat School
Youth Women's GI / White / 57KG
(Day 3)
3-21
Gotowy
Anoud Husain Saleh Al Shammari
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Wygrana na punkty - 04:00
Ayesha Yousef Alhammadi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 70KG
(Day 3)
1-22
Gotowy
Kawla Mohammed Ali Juma Aljneibi
Aaf 31 - Mubazzarah Alkhadra School
Alhanoof Almarzooqi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 04:00
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-17
Gotowy
Celine Khoury
Team Nogueira Dubai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
SARA SUBAIH ALRASBI Baniyas Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / White / 70KG
(Day 3)
6-7
Gotowy
Shaima Alzaabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Edah Aldhaheri Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / White / 48KG
(Day 3)
7-21
Gotowy
Fatima Alzaabi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Jawaher Al Hamadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 44KG
(Day 3)
3-19
Gotowy
Latifa Al-ali
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 04:00
Nikeisha Angelique Pascual PALMS SPORTS - TEAM 777
Youth Women's GI / Blue / 40KG
(Day 3)
4-18
Gotowy
Latifa Bamadhaf
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Dana Ali Albreiki Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 04:00
Youth Women's GI / White / 63KG
(Day 3)
5-21
Gotowy
Afra Al Hamadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Fatmah Ali Alkarbi Adf 25- Um Al Emarat School
Youth Women's GI / White / 48KG
(Day 3)
7-22
Gotowy
Rawda Ahmed Alnuaimi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Fatama Saeed Almazrouei Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:28
Youth Women's GI / Blue / 63KG
(Day 3)
2-18
Gotowy
Julia De Oliveira
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Wadima Khaled Alsaedi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Boys GI / Teen / Yellow / 42KG
(Day 3)
1-25
Gotowy
Ibrahim Said Musleh
sharjah self-defence sports club
Moussa Yao Wygrana na punkty - 03:00
Boys GI / Teen / Orange/Green / 60KG
(Day 3)
6-8
Gotowy
Mohamed Mounes
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Obaid Saeed Alketbi Al Ain Jiu-Jitsu Club
Girls GI / Teen / White / 40KG
(Day 3)
1-16
Gotowy
Shaikha Almarzooqi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
ALYAZIA SAEED ALMAHRI Actvet Aa Girls Wygrana na punkty - 03:00
Youth Women's GI / White / 40KG
(Day 3)
2-21
Gotowy
Wadima Alhammadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Fatima Yousef Alshamsi Aaf 12-Al Shiyam School
Youth Women's GI / White / 57KG
(Day 3)
3-22
Gotowy
Saleha Hamad Saeed Muftah Al Shamisi
Aaf 25 - Al Zayediya School - Girls
Al Jaziya Al Jaradi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:09
Boys GI / Teen / Orange/Green / 60KG
(Day 3)
6-9
Gotowy
Khaleed Hussian
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Hamad Abdul Wahab Albaloshi sharjah self-defence sports club
Youth Women's GI / White / 63KG
(Day 3)
5-22
Gotowy
MAHRA MOHAMMAD HASSAN
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Zahra Mubarak Alharasi Adf 25- Um Al Emarat School
Youth Women's GI / White / 57KG
(Day 3)
3-23
Gotowy
Maytha Baniammar
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:25
NADIA JUMAA ALHAMMADI Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 48KG
(Day 3)
7-19
Gotowy
Ana Julia Da Aparecida
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 04:00
Reem Almeqbaali Al Ain Jiu-Jitsu Club
Youth Women's GI / Blue / 57KG
(Day 3)
4-21
Gotowy
Reem Mohamed Dhuhai Sabah Alhameli
Actvet Ad Girls
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:11
Fatema Mubarak Almansoori Adf 25- Um Al Emarat School
Youth Women's GI / Blue / 82KG
(Day 3)
5-18
Gotowy
SARA RAED ABDELAZIZ KHALEEL
Aaf 17 - Maryam Bint Sultan School
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
DANA NADER SAEED MUSABBEH ALSHAMISI NADER Aaf 20- Al Naeem School