Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
Gotowy
Hamda Bamahdaf
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana walkowerem
Osleny Thomas Dchasers Academy
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
7-3
Gotowy
Amir Sihimbaev
Mario Bros BJJ Kazakhstan
Francisco Rocha Focus Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Saturday)
3-3
Gotowy
Lord Gabriel Del Rosario
Deftac-Ribeiro Jj
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:52
Saeed Al Ali sharjah self-defence sports club
Women's GI / Blue / Amateur / 62kg
(Saturday)
8-2
Gotowy
Laama Almadani
KSA NATIONAL TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Injoo Kang New York University Abu Dhabi
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
Gotowy
Shamma Rashed Al Mezaini
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Uyangaa Tumuruu Garuda Wygrana walkowerem
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
9-4
Gotowy
Batdelger Booroi
Arkhangai aimag
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:12
Adam Alghunaimi Abu Dhabi Police Academy
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
5-5
Gotowy
Maryam Zainal
Elements JJ Bahrain
Sara Shams Alhamadi PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:29
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
4-2
Gotowy
Isabella Fortes Pitta
Pslpb Cicero Costha
Wygrana na punkty - 05:00
Mira Balboa ATRIXION ELITE TEAM
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Saturday)
3-4
Gotowy
Ahmed Almahri
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Khalifa Husain Abu Dhabi Police Academy
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-3
Gotowy
Guseiin Gasymov
Renzo Gracie Academy Azerbaijan
Wygrana na punkty - 05:00
Rashed Alshehhi Emirates Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
6-4
Gotowy
Mohammad Nsour
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Ali Salam JGBJJ TEAM Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:28
Women's GI / Blue / Amateur / 62kg
(Saturday)
8-3
Gotowy
Unknown User
Checkmat International
Kimbat Batai REBEL GRAPPLING MONGOLIA Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 56KG
(Saturday)
3-5
Gotowy
Jovidon Umarov
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Zakaria Ghzalal Brasa
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
5-6
Gotowy
Odgerel Batbayar
Garuda
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:23
Shaikha Alkateeri Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-3
Gotowy
Alim Kurakbaev
Kazakhstan National Team
Davlatjon Toshpulotov Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 05:06
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
4-4
Gotowy
Carlota Prendes Larios
Círculo de Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:34
Annie Parungao Deftac-Ribeiro Jj
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
4-7
Gotowy
Unknown User
Equipe Marcio Rodrigues
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:17
IRA DELLONA ATRIXION ELITE TEAM
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-4
Gotowy
Rasul Kadimagomedov
Top Team Fight Club
Wygrana na punkty - 05:00
Dario Rumenovic Pslpb Cicero Costha
Women's GI / Blue / Amateur / 62kg
(Saturday)
8-4
Gotowy
Sara Alsayegh
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Giselle Costa Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:50
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
9-5
Gotowy
Mohammadamin Soltani
021Jiu-jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Edxon Osorio Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
7-5
Gotowy
Redha Abdullah
Absoluto Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 05:00
Deimer Cortes Commando Group
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-5
Gotowy
Khaled Alseiari
Abu Dhabi Police Academy
Magomed Ibragimov Checkmat International Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
6-5
Gotowy
Alaaeldin Sayala
Absoluto Jiu Jitsu
Ali Nasiri Team Nogueira Dubai Wygrana na punkty - 05:00
Men's GI / Blue / Amateur / 120KG
(Saturday)
1-6
Gotowy
Unknown User
Abu Dhabi Police Academy
Sumaila Kotomah Entropy Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:57
Men's GI / Blue / Amateur / 94KG
(Saturday)
2-4
Gotowy
Choinyam Enkhbold
Garuda
Wygrana na punkty - 05:00
Ulas Koishybay Kazakhstan National Team
Men's GI / Blue / Amateur / 85KG
(Saturday)
9-6
Gotowy
Abdulaziz Almohanadi
BJJ VISION QATAR
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:20
Dashnyam Ganzorig Garuda
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
5-7
Gotowy
Hamda Bamahdaf
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Shamma Alblooshi sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
4-5
Gotowy
Isabella Fortes Pitta
Pslpb Cicero Costha
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:18
Nazerke Malelova Entropy Jiu Jitsu
Women's GI / Blue / Amateur / 62kg
(Saturday)
8-5
Gotowy
Aidana Sabitova
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:37
Thais Morais UFC GYM Middle East
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
5-8
Gotowy
Uyangaa Tumuruu
Garuda
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:02
Maitha Saif Khalfan Almazrouei Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Men's GI / Blue / Amateur / 77KG
(Saturday)
7-4
Gotowy
Khusein Abubakirov
Shabab Al Ahli Dubai Jiu-Jitsu Club
Bekzat Baimuratov Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 05:00
Women's GI / Blue / Amateur / 49kg
(Saturday)
4-6
Gotowy
Florecris Maganda Macaso
Entropy Jiu Jitsu
Khan Soni KINGDOM Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53