Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Junior - Girls / Yellow / 52KG
(Day 1)
8-40
Gotowy
Mariam Ahmed
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Mariia Poltorak Yamasaki Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:41
Junior - Boys / Yellow / 41KG
(Day 1)
1-38
Gotowy
Tymur Kaliuzhnyi
Zr Team Association
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:49
Dmitrij Karic Zr Team Association
Teen - Boys / Grey / 85kg
(Day 1)
9-38
Gotowy
Ahmed Elbaz
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Hussain Alansari Kuwait Jiu-Jitsu Academy
Teen - Boys / Grey / 60kg
(Day 1)
10-38
Gotowy
Ramin Dadayev
Kazakhstan National Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:24
Gafur Kar ARMJJ KAZAKHSTAN
Infant - Boys / Grey / 42KG
(Day 1)
3-52
Gotowy
Timur Simvol
JGBJJ TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Ahmad Issawi The Dojo Academy
Junior - Boys / Grey / 34KG
(Day 1)
7-45
Gotowy
Omar Al Bahri
PALMS SPORTS - TEAM 777
Saif Alblooshi sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:38
Junior - Girls / Grey / 44KG
(Day 1)
11-46
Gotowy
Salamah Rashed Hammad
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 03:00
Asma Tariq Al Yafai Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Teen - Boys / Grey / 85kg
(Day 1)
9-39
Gotowy
Amirjoni Nuriddini
Davlatov Alijon
Ilyas Abdullaev Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:00
Teen - Girls / Grey / -57kg
(Day 1)
2-38
Gotowy
Joud Alsaeedi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Fatima Rashid Alketbi PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana na punkty - 03:00
Junior - Girls / Yellow / 44KG
(Day 1)
5-43
Gotowy
Ewelyn Melo
Gracie Barra Paraíba
Wygrana na punkty - 03:00
Aisha Yerlankyzy Kazakhstan National Team
Infant - Girls / Yellow / 44KG
(Day 1)
6-41
Gotowy
Mariyam Ospan
Kazakhstan National Team
Wygrana na punkty - 03:00
Kamila Amenova Kazakhstan National Team
Junior - Girls / Yellow / 75KG
(Day 1)
8-42
Gotowy
Aysha Ali Alhashmi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Mouza Ghanem Almansoori PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:57
Junior - Boys / Grey / 41KG
(Day 1)
3-50
Gotowy
Jamal Alawi
sharjah self-defence sports club
Obaid Saeed Alketbi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Girls / Grey / -52kg
(Day 1)
4-38
Gotowy
Raja Almheiri
sharjah self-defence sports club
Dilara Binks Team Nogueira Dubai Wygrana na punkty - 03:00
Junior - Boys / Grey / 34KG
(Day 1)
7-46
Gotowy
Rashed Rahmah
Abu-Bakar Akhmadov Kazakhstan National Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Teen - Boys / Grey / 85kg
(Day 1)
9-40
Gotowy
Mohamed Eizat Mohamed
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty - 03:00
Ahmed Elbaz Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Junior - Boys / Grey / 50KG
(Day 1)
11-48
Gotowy
Aleksej Gorelov
Strela Team
Wygrana na punkty - 03:00
Magomed Keligov Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Infant - Girls / Yellow / 48KG
(Day 1)
6-43
Gotowy
Aisha Alhammadi
sharjah self-defence sports club
Alejandra Boixader Banol sharjah self-defence sports club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Infant - Boys / Grey / 42KG
(Day 1)
3-53
Gotowy
Abdelkarim Altabbaa
sharjah self-defence sports club
Yazan Zennerni Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:43
Junior - Boys / Orange & Green / 37KG
(Day 1)
5-42
Gotowy
Bilguuntei Bilegtii
112 FIGHT ACADEMY MONGOLIA
Wygrana na punkty - 03:00
Dmitry Pravednikov Gymnasium Team
Teen - Boys / Grey / 60kg
(Day 1)
10-39
Gotowy
Blaine Tagudena
sharjah self-defence sports club
Baurzhan Magauianov Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 03:00
Infant - Boys / Yellow / 50KG
(Day 1)
6-44
Gotowy
Vladiszlav Szmetana
Checkmat International
Arthur Piloto De Sousa Gracie Barra Cruz das Armas Wygrana na punkty - 03:00
Junior - Boys / Grey / 55KG
(Day 1)
1-41
Gotowy
Harib Alhammadi
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:33
Yousif Al Suwaidi sharjah self-defence sports club
Teen - Girls / Grey / -57kg
(Day 1)
2-39
Gotowy
Maya Qutaishat
Samy Al Jamal / Fit Jiu-Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Carla Mattar Al Ain Jiu-Jitsu Club
Junior - Girls / Yellow / 57KG
(Day 1)
5-44
Gotowy
Fatema Salah Alhashmi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Diana Skondricova Fabio Santos Bratislava Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:30
Junior - Boys / Grey / 60KG
(Day 1)
4-41
Gotowy
Islam Idigov
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 00:12
Hamad Faisal Ali Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Junior - Boys / Yellow / 41KG
(Day 1)
1-39
Gotowy
Rhenan Brito
Gracie Barra Paraíba
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:21
Tymur Kaliuzhnyi Zr Team Association
Teen - Boys / Grey / 60kg
(Day 1)
10-40
Gotowy
Siyon Mathew
UFC GYM Middle East
Hazaa Tareq Albahri PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana na punkty - 03:00
Teen - Girls / Grey / -57kg
(Day 1)
2-40
Gotowy
Simran Dosanjh
Team Nogueira Dubai
Wygrana na punkty - 03:00
Fatima Rashid Alketbi PALMS SPORTS - TEAM 777
Teen - Boys / Orange & Green / 60kg
(Day 1)
7-43
Gotowy
Saleh Ahmed Saeed Alghareebi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Marcio Vares ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:30
Junior - Boys / Grey / 60KG
(Day 1)
4-42
Gotowy
Fuad Biniatov
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrana na punkty - 03:00
Ammar Al Maqadmeh Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Junior - Girls / Grey / 44KG
(Day 1)
11-47
Gotowy
Moza Yaqoub Alnaqbi
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 01:00
Salamah Rashed Hammad Al Jazira Jiu-Jitsu Club