Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Men Adults - Group A
(Day 2)
2-47
Gotowy
Mohamed Alqubaisi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 06:00
Ali Albannai Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Men Adults - Group A
(Day 2)
2-48
Gotowy
Mahdi Khaled Al Awlaqi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Ithalo Henrique Araujo Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 06:00
Men Adults - Group A
(Day 2)
2-49
Gotowy
Roosevelt Sousa
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:32
Mohamed Basel Almaisari Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-1
Gotowy
Hind Alsalfa
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty
Latifa Al-ali Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-2
Gotowy
Latifa Yakoot
sharjah self-defence sports club
Anoud Al Tamimi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-3
Gotowy
Raja Almheiri
sharjah self-defence sports club
Meera Aljarjawi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission)
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-4
Gotowy
Hind Alsalfa
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission)
Nujoud Al Hamadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-5
Gotowy
Latifa Yakoot
sharjah self-defence sports club
Wygrane przez Poddanie (submission)
Mouza Al Mansoori Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-6
Gotowy
Raja Almheiri
sharjah self-defence sports club
Anood Almansoori Al Dhafra Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-7
Gotowy
Latifa Al-ali
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty
Nujoud Al Hamadi Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-8
Gotowy
Anoud Al Tamimi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission)
Mouza Al Mansoori Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Women U16 - Group A
(Day 1)
2-9
Gotowy
Meera Aljarjawi
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Wygrane przez Poddanie (submission)
Anood Almansoori Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-1
Gotowy
Meera Alkhoori
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Zamzam Al Hammadi PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrane przez Poddanie (submission)
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-2
Gotowy
Unknown User
Al Ain Jiu-Jitsu Club
SHAMSA ALAMERI PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana na punkty
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-3
Gotowy
Wadima Khaled Alsaedi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
MARIAM MOHAMED ALSHAMSI PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrane przez Poddanie (submission)
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-4
Gotowy
Meera Alkhoori
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Eva Alsadig Bashar Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-5
Gotowy
Unknown User
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Remas Mohamed Alrashdi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-6
Gotowy
Wadima Khaled Alsaedi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Maitha Ibrahim Alrashdi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-7
Gotowy
Zamzam Al Hammadi
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission)
Eva Alsadig Bashar Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-8
Gotowy
SHAMSA ALAMERI
PALMS SPORTS - TEAM 777
Remas Mohamed Alrashdi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty
Women U16 - Group B
(Day 1)
1-9
Gotowy
MARIAM MOHAMED ALSHAMSI
PALMS SPORTS - TEAM 777
Wygrane przez Poddanie (submission)
Maitha Ibrahim Alrashdi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-1
Gotowy
Khulood Alhosani
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Shamma Alblooshi sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-2
Gotowy
Buna Al Hammadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Salama Almheiri sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
Gotowy
Maitha Almansoori
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Menatallah Mohammed Mohammed sharjah self-defence sports club Wygrana walkowerem
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-3
Gotowy
Aysha Abdulla Salem Gharib Alshamsi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Balqees Abdulla PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrana na punkty
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-4
Gotowy
Fatima Rashed
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty
ALYAZYA AJLAN ALKALBANI PALMS SPORTS - TEAM 777
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-5
Gotowy
Mariam Saeed Aldhaheri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrane przez Poddanie (submission)
Shamma Ghanem Almansoori PALMS SPORTS - TEAM 777
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-6
Gotowy
Khulood Alhosani
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
RAUDA KHALIFA MUDHAFAR ALDEREI Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-7
Gotowy
Buna Al Hammadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Fatima Rashed Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-8
Gotowy
Maitha Almansoori
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Mariam Saeed Aldhaheri Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission)
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-9
Gotowy
Shamma Alblooshi
sharjah self-defence sports club
Balqees Abdulla PALMS SPORTS - TEAM 777 Wygrane przez Poddanie (submission)
Women U18 / U18 (16-17 years old)
(Day 1)
3-10
Gotowy
Salama Almheiri
sharjah self-defence sports club
Wygrana na punkty
ALYAZYA AJLAN ALKALBANI PALMS SPORTS - TEAM 777