Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
4-29
Gotowy
Magomed Ibragimov
Wygrana na punkty - 06:00
Mohammad Derakhshandeh Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-36
Gotowy
Rohit Vijayan
UFC GYM Middle East
Antonio Pastor Albert Team Nogueira Dubai Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Male Gi / Blue / Adult / 85KG
(Saturday)
9-28
Gotowy
Mohammad Mustafa
Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy
Cadmiel De Melo Farias Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-31
Gotowy
Jose Munoz Parra
Yeferson Perez Amador Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:53
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-30
Gotowy
Jefferson Goteu
Commando Group
Wygrana na punkty - 06:00
Unknown User
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Saturday)
8-31
Gotowy
Roland Ricanor
Al Nasr Jiu-Jitsu Club
Thamir Alshamsi Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:35
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-37
Gotowy
Jose Alberto Galvan Mendoza
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Marcos Moran Recinos
Male Gi / Blue / Adult / 62KG
(Saturday)
2-30
Gotowy
Abdulrahman Al Besher
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Fahed Ebisi sharjah self-defence sports club Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Saturday)
7-30
Gotowy
Alex Parra
Jassem Ali Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-32
Gotowy
Yerbol Dussupbayev
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:54
Leonardo Loaiza Vera
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Saturday)
8-35
Gotowy
Ian Bico
sharjah self-defence sports club
Islam Seldov FMAC Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:35
Female Gi / Blue / Adult / 90KG
(Saturday)
4-32
Gotowy
Stefania Brancato
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 06:00
Vidhi Thakkar Carlson Gracie Jiu Jitsu Team
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-31
Gotowy
Abdalrahman Badr
Mohamed Alsuwaidi Baniyas Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:18
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
5-30
Gotowy
Mohanad Al Herbawi
FMAC
Uanderson Ferreira De Oliveira Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:12
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-38
Gotowy
Alexandru Chitoran
Wygrana na punkty - 05:00
Johon Armando Joaqui
Male Gi / Blue / Adult / 94KG
(Saturday)
9-31
Gotowy
Guillermo Andre Larin
Khaled Alshamsi Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-33
Gotowy
Ali Abbas Khram
Artur Vitkouski Team Nogueira Dubai Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 56KG
(Saturday)
8-36
Gotowy
Ghanim Aljabri
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Mohamed Alhashmi Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty
Male Gi / Blue / Adult / 77KG
(Saturday)
5-31
Gotowy
Cristian Potes Garcia
Mohamed Almansoori Commando Group Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:46
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-33
Gotowy
Christian Santos Lara
Jefferson Goteu Commando Group Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
2-32
Gotowy
MAHRA ALKAABI
M.O.D UAE
Roula Fattal ATOS Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Saturday)
7-34
Gotowy
Elmer Catalan
Mohamed Aly Team Gladiators Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-32
Gotowy
Mana Albreiki
Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Akbar Kudaybergsnov Sharjah Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:31
Juvenile Gi Male / Blue / 73KG
(Saturday)
5-33
Gotowy
Saif Almansoori
Commando Group
Sultan Alhosani Al Wahda club Jiu-Jitsu Academy Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 04:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(Saturday)
6-40
Gotowy
Abdalla Alsuwaidi
Gerardo Parra Daza Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Saturday)
4-33
Gotowy
Mohamed Almaazmi
Saoud Naseer Ali M.O.D UAE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Male Gi / Blue / Adult / 69KG
(Saturday)
1-34
Gotowy
Mohamed Alsuwaidi
Baniyas Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 06:00
Akbar Kudaybergsnov Sharjah Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Saturday)
3-34
Gotowy
Yeferson Perez Amador
Yerbol Dussupbayev Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / 110KG
(Saturday)
7-35
Gotowy
Rokas Simonis
Team Nogueira Dubai
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:17
Mohamed Ahmed Alkaabi Al Jazira Jiu-Jitsu Club
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Saturday)
6-39
Gotowy
Antonio Pastor Albert
Team Nogueira Dubai
Jose Alberto Galvan Mendoza Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Adult / 110KG
(Saturday)
5-34
Gotowy
Mohamed Alhammadi
Al Dhafra Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 06:00
Sunatullo Lutfullaev
Female Gi / Blue / Adult / 55KG
(Saturday)
2-31
Gotowy
Azza Khuwaidim
Mahra Alhinaai Al Ain Jiu-Jitsu Club Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:20