Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Master 1 / 110KG
(Tuesday)
5-56
Gotowy
Yanick Duarte
Checkmat International
Wygrana na punkty - 05:00
Edin Kovacevic Peter Schira International
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
11-58
Gotowy
Beomseong Cha
Team Nogueira Dubai
Alejandro De Varona Nova Uniao Aus Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:41
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
2-67
Gotowy
Yendy Ricardo Cuadrado
Wygrana na punkty - 05:00
Diego Plaza Gomez
Male Gi / Blue / Master 4 / 77KG
(Tuesday)
10-56
Gotowy
Yevgeniy Nikiforov
Gracie Barra - Almaty, Kazakhstan
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:01
JALIL KHARAJI Dubai Police HQ
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-56
Gotowy
Ruslan Bachaev
Berkut Bjj Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Javkhlan Sonomdorj Garuda
Male Gi / Blue / Master 3 / 110KG
(Tuesday)
3-63
Gotowy
Mohammed Alshehhi
Al Ain Jiu-Jitsu Club
Wygrana na punkty - 05:00
Taoufik Hammami RIDERS BRAZILIAN JIU-JITSU SCHOOL
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-56
Gotowy
Thomas Reed
FMAC
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:39
Hussam Bukhari Arena BJJ - Saudi
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
6-44
Gotowy
Vasyl Diordiev
Checkmat International
Bilal Ghadban Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:42
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
11-59
Gotowy
Khasu Tsuraev
Berkut Bjj Team
Murad Sheikhov Team Abubakarova Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 56KG
(Tuesday)
4-53
Gotowy
Haitham Hanawi
M.O.D UAE
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 00:58
Khalifa Omar Alamoudi
Male Gi / Blue / Master 2 / 110KG
(Tuesday)
10-57
Gotowy
Petr Neplech
Jungle Bjj
Dmitrii Dudchenko Strela Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
8-55
Gotowy
Edinson Viveros Angulo
Humaid Alblooshi M.O.D UAE Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:04
Male Gi / Blue / Master 1 / 85KG
(Tuesday)
1-57
Gotowy
Abdulla Bilalov
Berkut Bjj Team
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:30
Michel Gomes Garra Team
Male Gi / Blue / Master 2 / 77KG
(Tuesday)
7-57
Gotowy
Moris Murga Penate
Sanjey Chandroo Gracie Barra South Jakarta Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 / 62KG
(Tuesday)
4-55
Gotowy
Smbat Bekmurzin
Strela Alliance
Arman Satybaldin Kazakhstan National Team Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 94KG
(Tuesday)
9-53
Gotowy
Gani Dikhanbayev
MASCARENHAS TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Rashed Alnaqbi M.O.D UAE
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
2-68
Gotowy
Olzhas Nurashev
Kazakhstan National Team
Thamir Alshamsi Al Jazira Jiu-Jitsu Club Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 77KG
(Tuesday)
3-60
Gotowy
Otgonbaatar Galsanpuntsag
Bayalag
Wygrana na punkty - 05:00
Sebastien Valey Ufc Gym
Male Gi / Blue / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
5-61
Gotowy
Philippe Emirgand
Icon Jiu-Jitsu Team - International
Wygrana na punkty - 05:00
Hassan Babayev
Male Gi / Blue / Master 2 / 62KG
(Tuesday)
Gotowy
Awadh Alswidar
Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center
Wygrana walkowerem
Khamatkhan Sapraliev Berkut Bjj Team
Male Gi / Blue / Master 2 / 69KG
(Tuesday)
8-56
Gotowy
Dimas Ferrer
Yury Ermakov Zr Team Association Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 2 / 85KG
(Tuesday)
11-60
Gotowy
Mehman Fataliyev
Azerbaijan Top Team
Alejandro De Varona Nova Uniao Aus Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
6-45
Gotowy
Mohamed Mehdaoui
Gracie Barra Paris
Wygrana na punkty - 05:00
Mohamed Aly Team Gladiators
Male Gi / Blue / Master 2 / 62KG
(Tuesday)
1-61
Gotowy
John Collett
Sbg Cape Town
Awadh Alswidar Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Master 4 / 77KG
(Tuesday)
10-58
Gotowy
Hani Ismail
Arena BJJ - Saudi
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Mars Valiullin Strela Team
Male Gi / Blue / Master 3 / 69KG
(Tuesday)
9-59
Gotowy
AREF ABDULRAZQ
Dubai Police HQ
Ove Gusevik Frontline Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:19
Male Gi / Blue / Master 3 / 110KG
(Tuesday)
3-64
Gotowy
Farhad Ibahimov
Azerbaijan Top Team
Robert Arapi ATOS Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:45
Male Gi / Blue / Master 3 / 77KG
(Tuesday)
5-62
Gotowy
Tim Yee
Fama
Wygrana na punkty - 05:00
Unknown User Robson Moura Team
Male Gi / Blue / Master 3 / 94KG
(Tuesday)
8-60
Gotowy
Stefano Di Gabriele
Team Nogueira Dubai
Wygrana na punkty - 05:00
Carlos Mangandi
Male Gi / Blue / Master 1 / 69KG
(Tuesday)
2-69
Gotowy
Magomed Radzhabov
Gracie Barra Birmingham
Yendy Ricardo Cuadrado Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 / 62KG
(Tuesday)
4-56
Gotowy
Bouchaib El Idrissi
Uaejj Team - Abu Dhabi Training Center
Wygrana na punkty - 05:00
Smbat Bekmurzin Strela Alliance
Male Gi / Blue / Master 1 / 94KG
(Tuesday)
6-46
Gotowy
Duk-Vakha Elmurzaev
Berkut Bjj Team
Osama Alsaede Kuwait Jiu-Jitsu Academy Wygrana na punkty - 05:00